אימון הוליסטי משולב

תארו לעצמכם מערכת יחסים שבה כל תשומת הלב ממוקדת רק בכם ובמה שאתם מבקשים לרפא ולהגשים. בהבראה שלך ובבריאה שלך. כזו היא מערכת יחסי האימון הרוחני. דרך המאפשרת למתאמן לזהות תוך זמן קצר, שינוי מהותי ומשמעותי בחיים.

 

בשיטת תראפיה ישירה ואותנטית, ומתוך גישה כי תחושות רגרסיביות ורגשות שליליים (כלומר רגשות שאנו שוללים), נובעים מהפחד לפגוש את עצמנו ולממש את מלוא הפוטנציאל שלנו, נחשוף את המתנות הכי גדולות שברשותנו ואת מקור הכח ליצירת מציאות חדשה.

נתחיל בסיבוב ההגה לכיוון ההחלקה...

נקשיב, ננשום ונלמד את שורשי התופעה

לאחר תשאול בריא ואבחון תודעתי ממוקד

ניצור את הסילבוס ונצא לדרך עוקפת MIND

דרך שלעתים עשויה להרגיש קצת משוגעת

אך לחלוטין תשחרר לחופשי את הדעת


*ניתן לקיים מפגש בהירות והכוונה יחיד.

**המפגשים מיועדים ליחידים ולזוגות.

התהליך מאפשר לעסוק בשלושת הרבדים העיקריים בחיינו:

ריפוי והבראה - יחסים וזוגיות - שפע והגשמה

שפע והגשמה

על מנת להגשים את יעוד חיי ולהיפתח לשפע, דרושים כח מחודש וכיוון חדש. קושי בעשיית בחירות, תחושת תקיעות, חוסר שליטה, חוסר יצירתיות וחוסר מימוש עצמי, הם תמרורים המזמינים אותנו לכוון מסלול מחדש, ולרתום את הכוחות שהושקעו בהם, ביצירת חופש פנימי, הגשמה עצמית ופתיחה לשפע.

יחסים וזוגיות

דימוי ו/או בטחון עצמי נמוך, תחושת בדידות, קושי ביצירת מערכות יחסים בכלל וזוגיות בפרט, התמודדות עם קשר זוגי שאינו בריא, עכבות מיניות וכד', הם נקודות המוצא לדרך חדשה. בתהליך נכוון לבהירות ביחס לעצמנו, נבריא את הדיאלוג הפנימי, נרקום מערכות יחסים מכילות ותומכות, וניצור זוגיות בריאה.

ריפוי והבראה

תהליך של ריפוי והבראה תלוי בעיקרו ביכולתנו לאתר את "החוליה החלשה"  - את המתנה שלנו. להרפות מההתנהלות האוטומטית דרכה, ולתת אמון בכח הבריאה לעזור לנו להתחיל לחיות מחדש. האימון מיועד למי שנמצא במשבר או קושי פיסי ו/או נפשי, המשפיע על התפקוד היום יומי.

אין הכרח לתאם סדרת מפגשים - ניתן לכוון רק למפגש אחד.

בעשור האחרון לחיי, לאחר שינוי מהותי ומשמעותי בחיים, רכשתי ניסיון באבחון תודעתי ובריאת מציאות. תרגול מדיטציות יומיומי, תהליכי עומק למודעות עצמית, לימוד ושימוש במגוון שיטות תראפיה פרטנית וסדנאות קבוצתיות רבות, הכשירו אותי להיות מלווה רוחני. עם הזמן, נולדה השיטה, נאספו הכלים והעמיקה היכולת המקצועית, לאפשר לכל המבקש לפתוח בחיים חדשים. אביב שטרית

 לפרטים נוספים ותיאום פגישה,

מלאו את הפרטים וניצור עמכם קשר:

יחד נבחן את המקומות בהם קיים קושי ומתבקש שינוי

נשחרר תבניות המגבילות את חופש הבחירה

ונכוון ליצירת אורח חיים בריא ומאושר.

הצטרפו למסע אותנטי ומעצים

של גילוי עצמי והתעוררות לחיים

אסתי 054-6608020

lovetao.st@gmail.com

אביב 054-3050100

aviv@lovetao.co.il

כל הזכויות שמורות לפרויקט דרך האהבה

מוזמנים להצטרף אלינו ולחיות דרך האהבה

בכל זמן ועצמה בעצמכם ועם כל אדם ונשמה

.

.