מפתח השפע - הסיפור שלי

רבים מאתנו מבקשים להכניס את השפע לחיינו ועושים הרבה כדי להשיג אותו, אך רק מעטים מאתנו, מוכנים לעשות שינוי מהותי בחיים ולקבל אותו כאן ועכשיו. רק לעתים רחוקות אנו עושים את בדק הבית: אילו מן חיים יהיו לנו כאשר באמת נסכים לקבל את מבוקשנו?.. הסיבות המוכרות לי, כוללות: "השתגעת? זה ממש לא זמן טוב לשינויים", או "אלו רק חלומות – זה לעולם לא יקרה לי", ועוד טיעונים מוכרים של המיינד, הגורמים לנו לוותר על הרעיון מראש, מחשש שמא נתאכזב לכשנשוב למציאות.

 

האמת היא שהוא מאוד חכם והוא מאוד צודק, המיינד שלנו... הוא פשוט רוצה לשמור עלינו מאכזבה עצמית. כשנבין שזהו תפקידו, נוכל לבחור מתי להיעזר בו ומתי להודות ולשחרר אותו באהבה. כאשר נסכים באמת להיפתח לשפע (אפילו רק בדמיון...) נחשף לפחדים תת-הכרתיים שלנו, ולסיבות המהותיות יותר, שמונעות ממנו להיכנס לחיינו. בפועל אלו אותם שינויים ו/או וויתורים שאנו מאמינים שנצטרך לעשות, לנוכח המתנה הגדולה שקבלנו. רק כאשר נסכים להביט להם בעיניים, יתחיל השינוי לקרום עור וגידים במציאות חיינו, ונרגיש כי רק בידנו נמצא מפתח השפע.

 

כך בדיוק החלה הדרך אליה יצאתי. לפני 12 שנים לערך, הבראתי ממחלת הנשיקה, נרשמתי לסדנת הטנטרה הראשונה בפורים 2006, והסכמתי להשיל את "בגדי המלך" שארגתי לי במשך 30 שנות חיי. עד היום זכורים לי היטב 3 החודשים בהם הייתי מושעה מאנרגיית החיים. שאלות מיליון הדולר: "מאיפה באתי? מי אני? ולאן אני הולך?", הפכו לי את הבטן, כך שלא הרגשתי תיאבון כלשהו, מה שהדגיש את עצמות הלחיים שלי, באופן שבייש אותי לצאת מהבית. הרגשתי כמו שלד בארון מתים, חסר שליטה, נאכל מבפנים ומבקש למות. ואכן בקשתי התקבלה...

 

כבר בתום 3 החודשים, הרגשתי שזו המתנה הגדולה ביותר שקבלתי בחיים. אף אחד לא חיכה לי עם עוגת שוקולד ולא היו שם זיקוקים. להיפך, יכולתי לשמוע את השקט, והתחושה הייתה של לידה מחדש. מציאות שרק קודם לכן נראתה מאתגרת וחסרת סיכוי, הרגישה שלמה ובריאה. השלמתי עם סגירת משרד האדריכלים בו הייתי שותף, ובכלל וויתרתי על הצורך שאהיה ארכיטקט בגלגול הזה. שחררתי לחלוטין את רעיון התא המשפחתי כפי שהאמנתי שצריך להיות. מכרתי את הבית שבניתי בשתי ידיי ויצאתי אל הלא נודע. למעשה רק לאחר התמודדות עם פחדיי הגדולים ביותר, חשתי את השפע מתחיל לזרום בגופי, מוביל אותי בגן המשחקים של החיים, מורה לי את הדרך ופותח לי דלתות שמעולם לא ידעתי על קיומם.

 

היום אני יכול לשתף בלב שלם:

"הגעתי הביתה. אני מוגשם וחי בשפע. תודה".

במהלך הדרך קבלתי את מתנת התראפיה והתנסיתי באין ספור מפגשים אנושיים שפתחו לי עוד ועוד את הלב. הנחיתי קבוצות ילדים במשך 5 שנים, מדי יום - מתנה שלא תסולא בפז! ייסדתי, ניהלתי וסגרתי לאחר 6 שנים מבורכות את "האשרם בעיר", בגבעתיים – מרחב טיפולים וסדנאות בריא, ששירת אלפי נשמות. יצרתי את פרוייקט "דרך האהבה", לו שותפים צוות מנחים שתודתי להם היא אינסופית. אני מנחה סדנאות קבוצתיות מגוונות לריפוי והגשמה, בפסטיבלים בארץ ובחו"ל, בארגונים ובאופן עצמאי וזה עושה לי נעים בלב :) אני מלווה זוגות ואנשים באופן פרטני ומאפשר להם לעבור תהליך מהותי ומשמעותי לשמחה, בריאות ואושר. אני צועד את החיים עם משפחה בריאה והמווון חברים אוהבים, מכילים, תומכים ובעיקר מחבקים - וחי בתשוקה ובהרגשה אמתית שהכל אפשרי...

 

מי היה מאמין?!

אני! אני האמנתי...

 

אל תטעו. לא ידעתי במה אעסוק בהמשך חיי, אך ידעתי היטב מה אני בוחר להרגיש! את ההרגשה שאני חווה היום, פגשתי כבר לפני 12 שנים. למעשה לא היה זה רק מפגש, אלא אהבה. אהבה מהרגשה ראשונה. מכאן הדרך הייתה פשוטה. אפשרתי לאהבה הזו להדריך אותי והדרך הייתה רצופת הפתעות וחוויות מרגשות. מפתח השפע שלי לאורך הדרך, תמיד ניזון מאומץ לב ואמון מלא בעצמי ובבריאה כאחד. מההסכמה לפגוש את הפחדים הגדולים שלי ויותר מהם את החופש הגדול שלי. החופש להיות מי שאני באמת ולחיות את החיים בתשוקה, שמחה ואושר - כן! זה אפשרי לגמרי, ובדיוק מכאן אני מזמין אתכם לבדוק את האפשרות להרשם לסדנה. להסכים לצאת למסע חיים חדש, לחשוף ולקבל את השפע שלכם.

הסדנה מתחילה בחמישי 27/7/17, שעה 16:00 (הגעה וקבלת חדרים עד 15:00)

ומסתיימת בשבת 29/7/17 שעה 17:00

מחירים והרשמה: *לקישור ישיר ולצפייה בסמארטפון הכנסו לכאן>>

* ניתן לשלם בעד 3 תשלומים באשראי, ללא ריבית וללא הצמדה.

מעונינים להתקשר לשאלות ופרטים נוספים?

מלאו את הפרטים ואצור אתכם קשר בהקדם:

התקשרו עוד היום והבטיחו מקומכם במסע אותנטי ומעצים,

של גילוי עצמי, פתיחה לשפע וחיים חדשים!

בברכה, אביב

הצטרפו למסע אותנטי ומעצים

של גילוי עצמי והתעוררות לחיים

אסתי 054-6608020

lovetao.st@gmail.com

אביב 054-3050100

aviv@lovetao.co.il

כל הזכויות שמורות לפרויקט דרך האהבה

מוזמנים להצטרף אלינו ולחיות דרך האהבה

בכל זמן ועצמה בעצמכם ועם כל אדם ונשמה

.

.