מחוויות בוגרים

סדנת דרך האהבה

אירה רומנצ'ישן

למען האמת לא ידעתי מה יקרה בסדנה. נרשמתי כי היה לי אמון מלא באביב ובצוות הסדנא הקודמת שעשיתי איתם. מה שחוויתי שם, ללא ספק שינה את החיים שלי הגישה שלי לעצמי, לאחרים, לדברים שקורים בחיים שלי ובכלל מסביב – הכל השתנה. הרבה מהדברים נשארו לכאורה זהים, אלא בעוד שפעם הם הפעילו אותי, היום אין להם כל השפעה על החיים שלי. אט אט הבנתי מה זו האהבה הזו. אהבה זה להכיר בכל החלקים שלי בלי לקטלג אותם במדפים של טוב ורע, משום שהכל פרי ההתניה שבה גדלתי. אין "ילדים רעים", כן יש בי חלקים המבקשים תשומת לב, ולהתעלם מהם - אומר להתעלם מעצמי, אומר להגיד לעצמי "לא" ואומר לא לתת אישור לעצמי לחיות ולהיות.

בסדנה למדתי והתחלתי להרגיש שאני, כמו כל אחד אחר... סימפוניה נפלאה של החיים, פרי יצירה ייחודי ומרתק שאין כמותו בעולם כולו. מכאן זכיתי באפשרות לקבל את עצמי כפאזל שמורכב מכל התכונות הייחודיות שבי, לדעת שזה אפשרי ומותר לי לחיות כפי שאני בדיוק, ללא צורך להרשים או לרצות אחרים - ובשבילי זה החופש וזאת האהבה האמיתית - שלי עם עצמי.

התובנה הזאת היא זו שהניעה אותי להיות חלק מצוות הסדנה המופלאה הזו. חוויתי את השינוי על עצמי, ראיתי וממשיכה לראות את השינויים שמשתתפים אחרים עוברים וזה מרגש וזה וואווווו...

זאת זכות עבורי להיות חלק ולהאיר.

תודה על האפשרות.

אירה :)

נייד: 0544281242

סיתוונית גודשמיט

ובדיוק מושלם למסע החיים הפרטי שלי...שאני יודעת בערך את הסוף או הכותרת של הסוף...ו..בום

והנה סוף אחר...שבכלל לא דמיינתי...

26 כמה שהיית מדויקת לי!

להבנה... שהדרך...הדרך...היא היעד!

תודה על מסע מורכב שלי לעצמי

לפגוש בי מקומות שלא הכרתי..

להסכים להיות בשקט..להתבונן...לשאול..לא לדעת...

תודה על האפשרות לאהוב אותי על כל חלקי..

אביב... אוהבתותך, צוות אתם מקסימים, קבוצה תודה על השותפות לדרך   🙏✨💙

סיתוונית גודשמיט

סדנת המאסטרים של דרך האהבה

מעוניינים להצטרף לסדנה הקרובה?

היכנסו לפרטים נוספים ודרכי הרשמה

גיא בן אסא

הגעתי למחזור 21 של המאסטרינג, במטרה מאד ברורה. לעבור תהליך רגשי. לאפשר לעצמי להתקרב אל עצמי. להרגיש כל רגש שעולה מתוכי. להיות אותנטי.
המפגשים היו מאוד עוצמתיים, בהם הרגשות שהרגשתי מאד אתגרו אותי. לא היה לי קל להיפתח לפני הקבוצה ולחלוק את מה שרציתי לחלוק - את שעל ליבי. ובסוף יצאתי עם תחושה מחוזקת שהנה התגברתי על הבושה והצלחתי להביע את עצמי לפני כולם גם עם הדברים שאני פחות מרגיש בנוח לחשוף. היו מפגשים שממש כעסתי על ההתנהלות של הקבוצה ובסוף הבנתי שגם אני מתנהל בצורה דומה, ובעצם אני כועס על עצמי. קבלתי מראות מאד עמוקות מהקבוצה. חלק בהתנהגות מזכירים לי את עצמי ואת משפחתי.

מחזור 21 היה מאד מכיל ואפשר לי להיות במקומות שלא קל לי איתם כמו כעס ושפיטה. והדבר הכי יפה זה ברגע שנפתחתי והבעתי את הרצון שלי באוטנטיות, פגיעות וללא שפיטה ההתנהגות של כולנו השתנתה. זה משהו שאני לוקח איתי. היו מפגשים שאחריהם קבלתי את התחושה שלא קרה כמעט כלום במפגש והתאכזבתי. וגם זה שיעור ענק עבורי. הרצון הזה שהכל יקרה מהר. שתמיד תיהיה התקדמות. כששחררתי אותו הבנתי שבעצם כן קרה המון. המון ניואנסינים קטנים שפספסתי. ובנוסף, סדנאת המאסטרינג היא תהליך. לי לוקח לתהליכים זמן לשקוע. זמן שבו אני מעבד דברים.
בסוף התהליך קבלתי הפתעה ענקית. קבלתי משפחה חדשה. כשהתחלנו את התהליך חשבתי על עצמי כיחיד שעובר תהליך. לאט לאט בלי ששמתי לב עם כל מפגש התחברתי עם עוד משהו ולאט לאט נרקמה קבוצה של אנשים שעד היום אנחנו נפגשים.

ווי שניר

לאחר 20 שנה של ישיבה בצ'אי שופים של פסטיבלים - החלטתי לקפוץ למים ושנה שעברה, נרשמתי לסדנה "דרך האהבה". אז נכון, לא יכולה להעיד שכל הבעיות בחיי נפתרו ושאני יושבת כל היום וממלמלת אום שנטי אום ומחבקת עצים בפיזוז, אבל המפגש עם אביב, רונן, אסתי, רינה וגיא, פתח לי שער לעולם חדש של הכרות עם עצמי. אני ממש בתחילתו של תהליך ולא תמיד קל, אבל מודעת :)
השבוע פגשתי את אביב, נזכרתי למה התאהבתי בו מלכתחילה. הוא משלנו, אחד האדם, מנחה בחסד ולא מתפלצן. בעולם הרוחני של היום זה ממש לא מובן מאליו.

ההכרות איתו היא מתנה שמומלצת לכל אחת ואחד!

תודה רבה אביב, על דרך האהבה 26, עליך ועל המנחים. את הפירות של העבודה שעשיתי בסדנה אני רואה ביום יום ושמחה על כך.
ווי שניר

מלכה אדמוני

אני מרגישה שהגעתי למקום הנכון לי, ולכן לכל סוף יש התחלה, ובמקום להרגיש את  הברקס הפתאומי ותקיעות במסע, החלטתי להמשיך עם אביב והצוות הנפלא בסדנת אונליין מעשירה, שהתחילה ביום ראשון.

הנשמה ממשיכה להתמלא, ואם לומר ת'אמת האסימונים רק מתחילים לרדת.

תודה לכל אחת ואחד מכן/ם, שהייתם חלק גדול מהמסע האישי שלי.

אז לעת עתה, נשיבוקים, מלא אור ואהבת חינם💜

מלכה אדמוני

רועי רצון

"כל הזמן תנועה, כל הזמן מגע", אלו המלים שמהדהדות בתוכי כשאני חושב עליך, איש מופלא ומיוחד שכמוך. כל כך אותנטי, כל כך אוהב וטוב לבריות. איך שאתה מתקשר בכזאת פתיחות אינסופית ובו בזמן ער ומודע לגבולות שלך ושל האחר. עצור סוסים! אתה אומר ומזמין להתבונן. אתה השיקוף הבריא לכל אשר ישנו, בין אם אתה צודק או טועה, בין אם אתה קולע בדיוק למהות העניין או "הולך לאיבוד" עם האני מאמין שלך, זה לא משנה, אתה אמיתי וקשוב למה שקורה ברגע ובקלות יודע להודות בטעות ולהגיד אתה צודק. מעניק חיבוק מהלב ומוליך מלאכים למהות המחבקת. פותח את ידיך ונותן הזדמנות לכל מי שרק רוצה לתת חלק במהות האמיתית. מאמין בבריות ומאפשר לפרוח. מוכן ומסוגל לקבל דברי ביקורת ובאמת להפיק מהם את המיטב, גם דברי שבח, אם כי שם אתה מאותגר קצת יותר. בעין הסערה עיניך תמיד פקוחות ואוזניך קשובות, כי אתה "משתף דרך הלב, מקשיב מהלב ומביא את לב העניין...

"תודה לך על מי שאתה ומה שאתה, על ההוויה שאתה והתדר העמוק שמהדהד בזכותך בעולם הזה. תודה שאתה מהווה עדות חיה לכמה שטבעי ובריא להיות בן אדם, שמותר לטעות, שמותר לתקן, והכי חשוב - שמותר לאהוב.

 

אני לומד ממך המון, גם מהמלים, יותר מהנוכחות.

זכיתי, זכינו ושנזכה שבכולנו הצד הבריא יבוא יותר לידי ביטוי.

תודה אהוב!

רועי רצון

נייד: 050-7126263

ריקי מאירי

מתגעגת לכולם!!!

ותודה לך על כל מי ומה שאתה

הארת לי משהו בנשמה שהיה כבוי מעל 20 שנה או בעצם 40.

הארת את ריקי וזה בעצם הכול מבחינתי 👑

אז תודה לך ולצוות שמשוגעת עליהם

על הדרך... החברים והחברות שפה בשבילי לטוב ולמוטב

ובאמת מקווה שניפגש מהר ❤

ריקי מאירי

נלה אבשייב

מנסה למצוא מילים כדי לסכם את החוויה , אבל כנראה שאין סיכום כשהסוף פתוח וכל אחד מדמיין את הסוף של הגיבור איך שבא לו. הסדנה נכנסה לחיי בצורה מפתיעה בלי תכנון וכך היא גם נגמרת אבל הדרך ... איזו דרך ... כמה היא מלמדת ומעצימה. הדבר החשוב ביותר שאני לוקחת הוא שמותר גם לא לדעת, להתמסר אל הלא נודע ופשוט להקשיב ללב .

אביב אני כל כך אוהבת ומעריכה אותך תודה על מי שאתה. צוות תודה לכם על הנתינה ואהבה בכל תנאי. חברים שלי לדרך הייתם מדויקים עבורי ואני מודה על כל רגע שחווינו יחד וגם לחוד. מתגעגעת...

נלה אבשייב

בני גולדנברג

מילים כמו דרך האהבה, מדיטציה, סדנאות, לנשום להרגשה, חיבור לעצמי ועוד מלא מילים משונות שלא היה לי מושג קלוש לגביהם ותמיד נראו לי רחוקות ומאיימות.... קבלו משמעות ביום שבו פגשתי בבחור צעיר, כריזמטי, מחובר לעצמו, שופע ידע רוחני ובעיקר מקורקע מאוד שמדבר בגובה העיניים. אביב שטרית פתח בפני עולם שלם של מושגים, חווית ודרך חיים שמעולם לא חשבתי שאתחבר אליה. היום לאחר כארבע שנים במשפחת דרך האהבה ולאחר מסע ארוך שבו שיניתי, החלפתי והכי חשוב דייקתי את דרך החיים שלי, אני יכול לספר בגאווה רבה שעליתי על דרך המלך, דרך שלוקחת אותי למקומות מאתגרים, מעניינים וגורמת לי ליהנות כל יום מחדש מהעולם הזה שאנחנו חיים בו.
ממליץ לכל אחד ואחת מכם להתנסות לפחות בסדנה אחת של אביב, על מנת להבין את המתנות שאפשר לקבל מהחיבור למשפחת דרך האהבה...

בני גולדנברג

נייד: 0546769303

שרון רותם

​השתתפתי בהרבה סדנאות של מודעות עצמית ומדיטציה בחיים שלי. הסדנה הזו הייתה משהו אחר. משהו עצמתי ומדויק עבורי. הגעתי לערב המבוא ופשוט ידעתי שזה בדיוק מה שאני צריכה. קשה להסביר מה זה, פשוט צריך לבוא ולהתנסות. בסדנא פגשתי את הרגשות שלי, שהרבה זמן הסתרתי מעצמי. הסכמתי לפגוש את הצדדים הפחות יפים שבי, הסכמתי סוף סוף לפגוש את עצמי.

"דרך האהבה" זו משפחה שכן בוחרים. תודה. תודה על המשפחה החדשה שלי.

שרון רותם

נייד: 052-2924894

עדיאל לוי

תודה רבה לכם על האנרגיות הטובות שהענקתם לי ועל המתנה הגדולה מכל - אהבה, אותה הענקתם לי במלוא הדרה. תודה גדולה! נכנסתם לי ללב והחזרתם לי את החיוך לחיים.

עדיאל לוי

קרן צ‘ארני

לא, אני לא רוחניקית.. ואין כאן שום גורו, וגם לא קיבלתי תשובות לכל השאלות שהיו לי...

אבללל- ויש פה אבל גדול!!!!

בתקופה שהייתה לא פשוטה בחיי, למדתי להשתמש במגוון כלים שעזרו לי לקחת קצת אוויר.. למדתי לשאול את השאלות הנכונות גם אם לא תמיד היו תשובות.. למדתי להסתכל על המציאות מכמה זוויות שונות ולשמוע על עוד כמה אפשרויות...

אבל יותר מהכל - הכרתי אנשים יקרים, שעברנו ביחד דרך ארוכה, שהיו הם (ועוד יהיו שם) תמיד שתהיה לי דילמה או בעיה.. שמכירים אותי מאד טוב, גם את הפחדים הכי כמוסים ויודעים לחבק ולתת מילה טובה שצריך וגם לעזור לי להסתכל קצת אחרת על החיים...

אז לי זה עבד!

 

ממליצה בחום :)))

להעז, לעשות תנועה חדשה, לבוא לשמוע ולהכיר, כי מקסימום תרוויחו מזה שינוי לטובה בחיים........

קרן צ‘ארני

סדנת המאסטרים של דרך האהבה

מעוניינים להצטרף לסדנה הקרובה?

היכנסו לפרטים נוספים ודרכי הרשמה

מיטל שחף

דרך האהבה היא המתנה הכי גדולה שנתתי לעצמי בשנים האחרונות.

מתנה לנשמה, ללב. בזכות האנשים שהיו איתי בקבוצה... מתנה שלכם, הקוראים את השיתוף הזה, מי שמכיר אותי ומי שלא. מי שסומך עליי ומי שלא.

בבקשה... תגיעו לערב המבוא של הסדנה שתהפוך לכם את הבטן ותהיה הדבר הכי טוב שתעשו לעצמכם.

 

מיטל שחף

נייד: 052-6363187

רועי לשם

לנשום

השבוע תסתיים לה הסדנא שהתחלתי לפני 4 וחצי חודשים, סדנא שסוגרת ובו בעת פותחת לי פרק חשוב נוסף, בדרך המדהימה שהתחלתי, דרך שבה מצאתי המון: לא רק חברים, אלא גם את עצמי. בא לי עוד! ללמוד ולהרגיש כי זה עושה לי טוב, ובעיקר החיבור הזה לאמת ולהווה. נגמרו התירוצים והמשחקים וה-ללכת מסביב, והיכן שישנה בעיה, רצוי וראוי להתייחס אליה נכון ובכבוד.

למדתי להקשיב ולהביע, להתקרב ולשמוע ובמיוחד להבין שזה לגמרי בסדר אם לא הכל מתיישב פיקס, יש גם מקום לזה.

למדתי שאני ממש לא יודע הרבה ואיזה כיף לי, כי יש עוד דרך ארוכה ומאתגרת לפני.

למדתי לנשום. כל הזמן הוא אומר לנשום, ובהתחלה נגנבתי מה "לנשום" הזה. היום, לעיתים, כשמרגיש לי משהו שלא יושב נכון, אני נושם. פשוט מתחבר ל "לנשום" – וזה פשוט עושה פלאים!

למדתי שמדי פעם איזה חבר כזה או אחר מרים גבה ושואל "אתה על סמים או משהו?" אז זהו שלא, לא רק שאני לא על כלום, אני נושם "נושם להרגשה".

איזה כיף לי עכשיו לדעת מה הולך פה איתי ולחייך לעצמי ולהמשיך. נראה לכם שנגמרו המהמורות והתלאות? ממש לא, אבל לא זה העניין. מה שחשוב הוא איך ממשיכים וכיצד מפרשים כל מהמורה כזאת.

באמצע הסדנא נתבקשתי להעביר הנחיה ובחרתי בנושא "תודה", אז תודה לי, שקיבלתי שכל וביצים לבדוק מה קורה איתי בעולם המקסים הזה, ולעשות משהו בנידון.

אני ממליץ בחום!!! על מה???

על דרך האהבה בענק ועל ל נ ש ו ם בפרט...

תודה, רועי לשם

מורן ריטר

"דרך האהבה היא דרך מופלאה של אדם לתוך עצמו. אל תוך נפשו ואל ליבו. זהו מסע מדהים שלא ניתן להסביר במילים, או בצלילים. דרך האהבה היא כמו ריקוד מדהים של חיים שמשתנה מרגע לרגע. זהו מרחב מדהים שמאפשר לכל אדם ואפילו לסקפטיים ביותר, להסיר מסכות ולצלול פנימה לתוך האמת הצבעונית והייחודית שלו. אני אסירת תודה על האפשרות, המרחב התומך והמכיל והדיוק המושלם בו הגיע "דרך האהבה" לחיי, כדי לעזור לי לרפא את עצמי ברמה הפיזית, הנפשית והקולקטיבית. נכנסתי אדם רציונלי וצמא ויצאתי אדם מחובר ומלא. ליבי מלא אהבה והפחד יושב לו חשוף בפינה, הקרוהן ואני חברים יותר טובים והחיים הם משמעותיים יותר ובריאים. תודה באלף צורות על חוויה קסומה שתלך איתי תמיד, על יכולת בריאה להתבונן, לתהות, לטעות, לדאות, לאהוב, לקבל, לתת ופשוט להיות.

מורן ריטר

נועה וינטר

נפגשתי עם הסדנא של אביב בפייסבוק וכדי לבדוק אם זה מעניין אותי קראתי את ההמלצות של אנשים מהסדנא. אחרי שקראתי את כל ההמלצות הבנתי שיש פה משהו אחר, משהו טוב. כל אחד אומנם כתב את החוויה שלו אבל היה נראה שכולם מדברים על אותה דרך שהיתה מאוד משמעותית עבורם. כבר בערב מבוא הבנתי בעצמי על מה הם מדברים ונרשמתי לסדנא.

השלבים של הסדנא בנויים בצורה כזו שכל שלב אפשר לי לפגוש את עצמי יותר ויותר. ההתבוננות בהתחלה היא ראשונית ולאט לאט מעמיקים יותר. רגשות שחשבתי שאני מכירה והתמודדתי איתם כבר פתאום עלו שוב וקיבלו מקום אחר. מעבר לזה שהדרך להגיע לרגשות ולבטא את הרגשות התאפשרה לי בהמון דרכים מגוונות שאביב מאפשר בסדנא. בין אם זה בשיח, תנועה, צביעה בגועש, תיאטרון, מדיטציה ועוד דרכים ושיטות נוספות.

אחד הדברים שקיבלו דגש הוא השימוש בלקסיקון רגשי, כלומר להגיד מה אני מרגישה. נשמע קל לכאורה אך בסדנא הבנתי כמה זה קשה וכמה זה חשוב  ועד היום אני שמה לב ובודקת מה הרגש שאני חווה כרגע ומנסה לא להתבלבל עם תחושה או כל דבר אחר שדומה לרגש.

 מעבר לזה שאחרי הסדנא בחיים האישיים שלי התחלתי לדבר בשפה שלמדתי בסדנא, אני מודעת יותר למה שאני עושה ואיך אני חושבת ומנסה לבדוק עם עצמי האם הדרך שבה אני בוחרת היא בריאה לי.

לבסוף אחת המתנות שקיבלתי הם חברי המחזור שלי מהסדנא שהפכו למשפחה עד היום. וכמובן סופ"ש ההנחיות שאפשר לי להוציא מעצמי את הצד של מנחה שמאוד מאוד אהבתי ואפשר לי לתת מתנה לקבוצה באמצעות ההנחיה שבניתי. זה היה מאוד מרגש ועוצמתי עבורי.

נועה וינטר

נייד: 0544794790

אסתי יוגב

הגעתי לסדנה מהמלצתה של אחותי ועברתי אותה פעמיים רצוף!

סדנה שהפגישה אותי עם עצמי, עם הרצונות שלי, הקשיים שלי, דפוסי התנהגות שלי שחלקם הועילו לי וחלקם כבר לא, לימדה אותי לקסיקון רגשי שלא הכרתי, הפגישה אותי עם אותם רגשות שלא היו נעימים לי להרגיש והודחקו שנים על גבי שנים והפכו לחומות עד שלאט לאט החלו להיפתח ולהתרכך.

סדנה ששינתה לי את טיב השפה, לימדה אותי לקחת אחריות על חיי ולדעת שמה שקורה לי מתחיל בי ומסתיים בי ורק אני אחריות לו, למדתי לתרגל מדיטציות שחיברו אותי עמוק יותר לתהליך וגם... הכרתי המון חברים שהפכו למשפחה שלי ומוזמנים עד היום לאירועים הכי אישיים שיש לי.

ממליצה לבוא להכיר את עצמכם מקרוב, עוד תופתעו לטובה (-:

אסתי יוגב

נייד: 0546608020

כפיר יגור

יש את הזמזום הזה, כמו זבוב טורדני, כמו מנוע פנימי שלא נח, שעובד לו שם שעות נוספות מתחת לפני השטח אבל מאד קשה לאתר אותו ולשים עליו את האצבע. בדרך כלל אני שם אליו לב כשנהיה שקט, כשהרעש סביבי שוכח ואני בתשומת לב לעצמי, לא לפייסבוק או לטלוויזיה ופחות למה קרה אתמול או למה יקרה מחר. באותם רגעים שאני פה, כאן ועכשיו שם פתאום נשמע אותו טרטור, אותו חוסר שקט שאומר לי משהו, רומז לי משהו בדרכו המעצבנת ושם טמונה ההזדמנות.
בטירוף של החיים קורה ששוכח לעצור, להקשיב, לנשום ולבדוק מה טוב לי, מה באמת ״בריא״ לי. זה מרגיש כאילו אני אדון לעצמי, מנהל ובוחר אבל האמת היא שברוב הזמן אני מנוהל ע״י אמונות, דפוסים ואוטומטים שלא בהכרח משרתים אותי.
אם אתה מאושר אז אל תתן לאף אחד להגיד לך אחרת! אבל אם יש לך חיים מדהימים אבל עדיין משהו לא מסתדר, משהו לא מתחבר, משהו חסר, הזמזום שם ואתה רץ ורץ ורץ רק כדי לא לעצור, אז אתה מוזמן לסדנת ״דרך האהבה״, סדנא למודעות ומדיטציה. עם המודעות מגיעה בחירה חופשית אמיתית ואיתה גם השקט והשלווה.


באהבה,
כפיר יגור

נייד: 054-6374888

מירלה סלע

ממליצה בחום רב ♥

עברתי את סדנת ”דרך האהבה“ מחזור 14 מכירה את אביב כבר כמה שנים בעיקר מהליכות מלאכים...

אני עצמי כבר שנים במסלול הזה של מודעות התפתחות ואהבה עצמית....שהובילו אותי להיות מאמנת לחיים מתוך תשוקה, וכל הזמן הרגשתי שחסר לי הדיוק הפנימי, שעברתי דרך קסומה ואותה אני מעבירה הלאה למתאמנים שלי... ועדיין לי עצמי משהו לא מתחבר עד הסוף...זה בא לידי ביטוי בהרגשה שלי עם עצמי, בביטחון שלי, בעסק שלי, בתקשורת עם הסובבים אותי ועם משפחתי....

וכך הגעתי לדרך האהבה אצל אביב בהמון סקפטיות כמי שעשתה דרך ארוכה....

וחייבת לומר לכם יקיריי עוד היום חודשים אחרי מהדהדים דבריו בקרבי....ומקבלים חיזוק יומיומי....כשהחזק בניהם הוא "לקיחת אחריות על חיי" שזו לא סתם סיסמה ....זו דרך חיים. לצאת ממעגל אשמה ולהיכנס למקום של אחריות מלאה כיוצרת הבלעדית של חיי. הכל קורה בעבורי ולא לי.

אז אם גם אתם רוצים לקחת אחריות, הירשמו ללא היסוס והביאו עצמכם בטוטאליות. אל תצפו לתוצאות מידיות. אפשרו לעמכם פשוט לעבור את הדרך ופשוט היו נוכחים...

חיבוק חם ואוהב לאביב לצוות ♥♥♥ ובהצלחה לכולכם

מירלה סלע

סמדר אהרון

יקרים ויקרות 💖💖 

אני בהודיה על הימים הנפלאים שבילינו יחד. אני מתרגשת מאד לשתף אותכם שהייתה לי חוויה מתקנת נפלאה לכל ימי הבדידות החברתית בילדות ובתיכון.

אני מתרגשת כל כך כי תמיד רציתי להיות חלק מקבוצה, להרגיש שייכת. אתם קבוצה אדירה ונפלאה. זו פעם ראשונה בחיים שלי שאני מרגישה חלק ,שווה, בין אנשים שמעריכים, מקבלים ומכבדים אותי בדיוק כמו שאני. גם אם אני לא קולית או כל המחשבות האלה מימי התיכון שעוברות לי בראש 🤔 

אף פעם לא מאוחר לחוויה מתקנת.

תודה על הזכות שיש לי להיות חלק מכם.

תודה עליכם ולכם 💖💖

סמדר אהרון

רינת לוי

הי אביב,

אני חושבת עליך הרבה בזמן האחרון... ורוצה להגיד לך תודה! ❤ 

הגעתי לדרך האהבה ״במקרה״ והייתי במקום מאוד לא טוב בחיי.. עברתי הרבה מאז.. וחיי השתנו מקצה לקצה. דרך האהבה הייתה תחילת הדרך.. אח״כ יום ההנחיות, שביום זה נשתל זרע מאוד משמעותי בחיי.. אח״כ התהוות שבזכותך הגעתי אליה.. והיוותה עוד פריצה בתהליך שעברתי ועדיין עוברת..

מודה לך ולכל הצוות מכל הלב על היותכם ❤ לא שוכחת! ומוקירה לך המון המון תודה ❤

רינת לוי

שחר באבקוב

עכשיו משסדנה של 5 חודשים נגמרה לה, אני רוצה להגיד תודה לכם חברים יקרים. תודה שהייתם, ליוויתם, כאבתם ובכיתם איתי, צחקתם וחיבקתם אותי ותמיד כשממש הייתי זקוקה לכם.

אתם אוזן קשבת, כתף תומכת ואין לי מילים כמה אהבה בלב יש לי אליכם :)

אז תודה על ה-כ-ל ובעיקר על זה שלימדתם אותי פשוט להיות ו.. לנשום... 

שחר באבקוב

סדנת המאסטרים של דרך האהבה

מעוניינים להצטרף לסדנה הקרובה?

היכנסו לפרטים נוספים ודרכי הרשמה

שירן מעודה

תודה על עוד שיעור בלקבל. תודה על הלב המתרחב. תודה על עוצמות, הבנות ושחרור של כאב. תודה על הרגשת הטוב, על הקירבה, החמלה, הביטחון והתקווה. תודה על חיוכים, מבטים וחיבוקים אוהבים, שהזכירו לי שהכל באמת, אבל באמת בסדר.

"We're one, but we're not the samee....."

ותודה אחרונה לי על המתנה שהענקתי לעצמי... דרך האהבה

שירן מעודה.

עמוס יפה

אני ממליץ לכל מי שאני פוגש לתת לעצמו המתנה ולעבור את סדנת ”דרך האהבה". אני ילד גדול, כבר עברתי עשרות רבות אולי מאות של סדנאות ב-27 השנים האחרונות ובעצמי גם הנחיתי קבוצות וטיפלתי פרטנית באנשים (אבחון וטיפול מקרוב ומרחוק בעזרת "חישת אנרגיות" על בסיס טכניקת רפי רוזן - "ביורגונומי") - ולכן לא ציפיתי להפתעות!

אך אביב, חדור אמונה, מסירות ונחישות להביא לשיפור בחיי המשתתפים, הפתיע אותי לחלוטין בהצלחתו לקדם אנשים במהירות גדולה בהרבה ממה שחשבתי שאפשרי. באומץ להיכנס למקומות רגישים של אנשים, בדרבונים לאנשים לעשות צעד קדימה, להשתחרר מעכבות למיניהן ולעלות על דרך חדשה ורעננה ולהגשים את עצמם יותר מאי פעם. ועוד ועוד ועוד.

הייתי מרוצה במחזור הקודם של הסדנא (גם תוך כדי התנהלות הסדנה וגם ממה שהרגשתי שנשאר בי אחריה), שאני משתתף עכשיו במחזור נוסף של בסדנא, עם אנשים אחרים.

אביב הקוסם :-) מצליח כעת להביא לשיאים של חיבור ואהבה ופתיחות בין המשתתפים ולכן גם "קפיצות דרך" אצל המשתתפים, והוא כרגיל שוב מפתיע אותי כל פעם מחדש...

 

עמוס יפה

נייד: 050-6516518

רינה פיינרמן

סדנה משנה חיים ופורצת גבולות להתפתחות אישית ולמבט חדש ומאפשר על החיים שלי: איך לברוא את מציאות חיי, להיות המטפל של עצמי ולחיות חופשי בריא ומאושר  ❤

אם יש בכם קריאה, להתבונן מחדש על החיים ולחגוג את המתנות שקיבלתם, פשוט תרשמו עכשיו 🙏

רינה פיינרמן

נייד: 0526233299

שלומית דוידוב

אהובים יקרים ❤

תודה לצוות המכיל, האוהב, הרואה, הנותן ומשקף לי את הדרך הבריאה לעולם טוב יותר. תודה לאביב שמרכיב את כל הממלכה המדהימה הזו, ומאפשר להגיע לעוד רובד פנימי, לקבל את כול הרגשות ולהיות כמו שהם. אשרייך מלאך יקר ובהצלחה. תודה נוספת לאנשים שהשתתפו והיוו מראות חדשות עבורי, למקומות עליהם לא יכולתי להסתכל בעצמי - פשוט וואו עבורי 😍 מאחלת לנו המשך שלום, שלווה ושקט 💚💙💛💜❤

שלומית דוידוב

אסתי טובי

אהבה בכל תנאי!!!

זה משפט שמלווה אותי בחודשים האחרונים. ואתמול קיבלתי את האהבה הזאת big time. בלי שיפוטיות, בלי עקבות ובלי מסכות אהבה נטו. תודה למשפחת דרך אהבה מחזור 19 על מי שאתם!

אוהבת בחזרה אהבה ענקית ❤ ❤ ❤

אסתי טובי

עמית שפירא

עשיתי את הסדנא הזו פעמיים, הפקתי המון!! אביב שטרית מנחה אותה, אחד האנשים המדהימים שהכרתי בחיי, זכות גדולה להיות לידו, לערך של מה שקיבלתי ממנו ומהסדנאות שלו אין מחיר, ממליץ בחום!

 

עמית שפירא

נייד: 054-2181068

סיון צדוק

אביב, וואוו..... כמה זמן שאני רוצה לכתוב לך וזה נאדה עם כל מטלות היומיום...

הגעתי לדרך האהבה מתוך סקרנות ורצון לגלות, לחפש דרכים ליצור איזון בתוכי... חייבת להודות שבפגישות הראשונות הייתי ביקורתית לא הבנתי למה אחרי כל מדיטציה שאנחנו מתבקשים לכתוב/לצייר/או כל דבר אחר אנחנו לא משתפים על זה, מה לא חשוב מה עולה לי עכשיו? מה רשמתי....זה נורא עצבן אותי.... למדתי בהמשך לקבל, את כל התחושות שבי, את הטוב, הרב והמכוער, לבטא את עצמי באותנטיות, לתת מקום וגם לבלוט. לקחתי על עצמי אחריות להיות נוכחת והיום אתה אפילו זוכר את השם שלי, מה שלא היה בקורסים קודמים, כי הייתי נעלמת בין ההמון.

הדרך שלך בשקט, באהבה, החוכמה שלך שבאה לידי ביטוי כשצריך, השאלות החשובות, הקבלה שכל מה שקורה הוא בסדר, הצלחת לחלחל את כל אלה עמוק לתוך התאים שלי, בצורה רכה, אוהבת, למדתי לעשות את זה גם עבורי, האדם שאתו אני קמה בבוקר, אוכלת, שותה חיה נושמת, אני כבר הרבה זמן רוצה לכתוב לך, שתבין שמה שאתה עושה הוא ממש דרך האהבה, הזמנים של הקורס מדויקים, התכנים יוצרים שינוי, האווירה שאתה יוצר, הפתיחות, אפילו הסכום שהקורס עולה שהוא לא גרידי ומאפשר לכל אחד להשתתף.

כל זה מראה רק איזה דרך עברת אתה שיש לך את כל הנתונים להעביר אותו הלאה בצורה המעצימה ביותר.

אני מודה לך יקירי על קורס מדהים.

אני מרגישה שיש בי הרבה יותר מקום להכיל שינויים, אני הרבה פחות פגיעה ממה שהייתי. הסדנה פשוט מצוינת, למדתי באמצעותה לאהוב את עצמי יותר, להגשים את עצמי מבחינה מקצועית ולבטא את עצמי במלוא העוצמה, הגדלתי את ההכנסות שלי משמעותית.

הדבר החשוב ביותר שקבלתי היה הנתינה. למדתי שנתינה זה מה שהיה חסר לי בחיים. להיות חלק מחברה (משהו שברחתי ממנו הרבה מאוד פעמים) ולהסכים לקבל ולתת, זו המתנה הגדולה איתה יצאתי מהסדנא.

אז יקירי, אני מודה לך על כל זה ומאחלת לעוד הרבה אנשים לזכות לעבור את הסדנה הזאת אתך. הייתה בחירה מצוינת להקשיב לעמית ששיבח אותך כל כך... ואין על הצוות המדהים שמלווה אותך, אנשים איכותיים ורגישים ברמה מאוד גבוה. אז תודה...

 

שולחת אהבה, נשיקות וחיבוק חם!

סיון צדוק

נייד: 0547987651

ריקי לוי

הגעתי לאשרם ולסדנת דרך האהבה סוג-של "ירוקה", היות ומעולם לא השתתפתי בסדנא כזו או אחרת או בתהליכים דומים. כשנשאלנו לראשונה מדוע אנו כאן - אמרתי משפט שלעולם לא אשכח: "לא הגעתי כי אני רוצה – הגעתי כי אני צריכה". לא חשבתי שאהנה, לא חשבתי שאתחבר, לא ציפיתי לדבר. לא חשבתי שה "דברים הללו" מתאימים לי. היה נדמה לי שזה מוזר מידי וכל ה"עולם הרוחניקי הזה" בכלל לא קשור אלי.

התחלתי את המפגשים הראשונים כשאני נצמדת בפחד ומבוכה לקיר, רוצה להיעלם, פורצת בבכי ולא מסוגלת לנוע בחופשיות ובטח לא להצטרף לריקודים. ואיך סיימתי......? כשאני רוקדת ומקפצת בחופשיות ובכיף (-: עם תעוזה ואומץ להנחות לקבוצה שיעור יוגה. עם ה מ ו ן חוויות. חזקות, עוצמתיות. מסעירות. נעימות. כיף, צחוק, התרגשות, עצב, בכי, רצינות, עניין, עומק, הכל מהכל... ומה עוד? חברים טובים. ובית. ממש משפחה.

אביב י-ק-ר, משפחת אשרם מקסימה וכל משתתפי הסדנא האהובים - ת ו ד ה ע נ ק י ת ל-כ-ו-ל-כ-ם/ן על ההזדמנות לחוות חוויה עוצמתית ומעניינת שכזו ותודה על האהבה, התמיכה והפרגון!!!

 

אוהבת המון המון המון...

ריקי לוי

ולכל הקוראים הרוצים להעז ומעוניינים לחוות, לאהוב, ליהנות ולהכיר עוד צדדים בעצמם ובאחרים...

מומלץ מומלץ מומלץ ♥♥♥

לולי קנון

קבלתי מס' פניות בקשר לסדנא "דרך האהבה" ממבקשי המלצות.... נצצו לי העיניים בגללך..... אני רוצה להודיע כאן, שהסדנא שהשתתפתי בה חיברה אותי לכוחות שלי מחדש... יש בדרך הזאת תבוניות רבה, התעוררות התובנות ... ועוד.... והכל עטוף באהבה אמיתית. קבלה. אביב, לימדת אותי שיעור בקבלת עצמי עם חולשותיי.... כל דבר שהבאתי בפניך בפתיחות - נעשה קל יותר. האנרגיות השתנו לי לטובה... חל בי שינוי ... משהו טוב... לא יודעת לתת לו שם.... ואני יודעת לשמור על המקום הזה ולהצית אותו מחדש.

 

אוהבת אותך המון. מתגעגעת....

לולי קנון

איריס אגיב בן ארי

דרך האהבה מחזור 14, לא אוכל לסכם במילים את מה שקיבלתי שם ב- 18 מפגשים.

לא אוכל להעביר לכם את החוויה הקסומה, הריפוי העמוק ללב ואת ההרגשה להיות חלק מהקבוצה הזו.

אני רק אניח את זה כאן, כדי שתבינו שיש לכם הזדמנות להיות חלק ממרחב תומך מכיל ואוהב, ולקחת אחריות על הריפוי האישי שלכם.

בהצלחה למחזור 15 שיוצא לדרך!!

 

אביב אני אוהבת אותך.

איריס אגיב בן ארי

סדנת המאסטרים של דרך האהבה

מעוניינים להצטרף לסדנה הקרובה?

היכנסו לפרטים נוספים ודרכי הרשמה

תינא חג'אר

החיים שלנו הם בחירה! בחירה של כל אחד ואחד מאתנו! ואני בחרתי! בחרתי לחיות את החיים שלי בדרך חדשה, הסכמתי לפגוש את מי שאני באמת, בחרתי ליצור את החיים שלי בדרך שלי, בדרך הכי בריאה.. "בדרך האהבה" - בזכות הנוכחות והאותנטיות שלך, אביב והמרחב הבריא שיצרת... תמשיך לתת את המתנה הזו לעוד המון אנשים שבוחרים לעשות את השינוי. כשיש אהבה בריאה לעולם, היא לעולם לא נגמרת!..

 

אנחנו עוד ניפגש :)

תינא חג'אר

ליאת דיין

בסופ"ש נסעתי להורי בצפון ובפעם הראשונה מזה המון, המון זמן, החלטתי לחפש תמונות ילדות שלי, תמונות מהיותי תינוקת, שעד עכשיו או לפחות עד לפני כמה ימים, חשבתי שהיא תינוקת מכוערת. כשמצאתי את התמונות, ראיתי תינוקת יפה! מקסימה ואפילו אהבתי אותה...

אז לך מגיעה התודה. נתת לי כלים וכעת אני צריכה לבחור איך להשתמש בהם, איך לחיות את חיי.

אולי אשכח את כל מה שאמרת בסדנא ואולי אשכח פרטים קטנים אחרים, אבל לעולם לא אשכח מה גרמת לי להרגיש... בראש ובראשונה הרגשתי אהובה. לימדת אותי שאנשים מקבלים אותי גם אם חיי לא כל כך נעימים. לימדת אותי כמה אנשים זרים (שהיום הם חברי נפש שלי), יכולים להכיל סיפורים שלא שייכים להם ועדיין לחבק, לתמוך ולאהוב.

 

תודה לך אביב על כל האהבה.

אוהבת אותך,

ליאת דיין

קרן פטאל-אשר

סדנא מצוינת המשלבת תהליכים תרפויטיים ייחודיים, שמקדמים קבלה ואמון בצד כלים לשינוי ויציאה מאזורי הנוחות. הצוות רב נסיון, מכיל ותומך. מאפשר מרחב אינטימי, חי ובריא, לחקירה פנימית מעמיקה. הזדמנות לצאת למסע מרגש, לפגוש את עצמי בדיוק כמו שאני, לראות את הטוב שיש ולשחרר דפוסים מגבילים, דרך חוויה מעצימה ומחבקת. הכי פשוט להגיע לערב ראשון ולהרגיש... משם קורים מלא דברים טובים

קרן פטאל-אשר

נייד: 050-6338233

רונן שמי

האם גמרתי את כל מנת האושר והאהבה שלי? שאלה שהדהדה בי לפני מספר שנים...
מי שמכיר אותי יודע שאני בתהליך של עבודת מודעות עצמית מספר שנים. דרך קורסים סדנאות ולימוד עצמי בגישות ובתחומים שונים. ממקום שלא מקדש שום שיטה ולא סוגד לאיש ותמיד מטיל ספק, מקום של חקירה העמקה ושאילת שאלות. שום דבר אינן מובן מאליו.
את אביב שטרית הכרתי לפני שלוש שנים, במסגרת מופלאה של 'הליכות מלאכים' ופרויקט 'דרך האהבה'.
כמי שלמד וחווה בצורה פרטנית חלק גדול מהגישות שאליהן נחשפים בסדנת דרך האהבה, אני זוכר את הלבטים שהיו לי האם להצטרף לסדנא. סדנא תהליכית של 18 מפגשים.
מתוך הידיעה כי תמיד יש שם עוד משהו, עוד מקום להרפות לתוכו, עוד חוויה, עוד ריפוי - שחררתי והרפיתי את ההתנגדויות שעלו בי והצטרפתי לסדנא. השאר היסטוריה. חוויתי שלוש סדנאות כמשתתף ועוד סדנאות כחבר צוות ב'דרך האהבה' על הפרויקטים השונים שלה. גם אחרי השתתפות בשלושה מחזורים, הייתי חוזר לפחות עוד פעם פעמיים לסדנא :)
אם גם את ואתה מרגישים שיש שם עוד משהו גדול שמחכה עבורכם, מזמין אתכם להצטרף למשפחה שלנו. למשפחת דרך האהבה.

רונן שמי

נייד: 050-7967370

 

כוכבית צפני

הכל התחיל לפני חמישה חודשים. הרומן שלי עם האשרם בעיר. בהמלצת חברתי הטובה הגעתי להליכת מלאכים ראשונה בחיי ומאז השמיים נפתחו... המשכתי במסע ועשיתי את סדנת "דרך האהבה" של אביב שטרית ושם קיבלתי את המתנה!

הכרתי משפחה שהפכה לחלק מחיי.

למדתי להכיר את עצמי, מה אני רוצה וצריכה, מה בריא לי ומה נכון לחיים שלי. למדתי איך עושים בחירות נכונות ואיך מוותרים על מה שמיותר ובונים חיים מאושרים - וזוהי מתנה ענקית לחיים! קיבלתי סל של כלים לדרך... בדרך האהבה.

אז אני מזמינה אתכם לקבל, ללמוד, להעצים ולחוות סדנא שתכניס לחייכם אושר, שמחה, בריאות ותשנה אותם מקצה לקצה.

 

כוכבית צפני

נייד: 052-5611178

בועז בנימיני

דרך האהבה היא הבחירה שלי. הבחירה בחיים מתוך הסתכלות מכילה, מקבלת את מה שאני ומי שאני, כולל הקשבה לכל הסיפורים שאני מספר לעצמי – למה הוא אמר לי את מה שאמר? ולמה היא עשתה לי ככה? זה לא הסיפור שלהם, זה לגמרי הסיפור שלי , מתוך קבלת האחריות הדברים נראים הרבה יותר פשוטים.

אולי הטריגר לכל הדרך הזו היא בכלל חברת השפע בעידן בו אנו חיים, שלכל אחד חשוב שיהיה לו הכל , איך יכול להיות שהוא עובד כל כך קשה ואין לו סיכוי לקנות דירה, רגע...אבל יש לי דירה..אבל אין לי גינה... ואיך יכול להיות שיש מיליארד פייסבוקים ולי אין זוגיות ? ואם יש לי משפחה – אז הצלחתי ? מה באמת הפרמטר להצלחה בחיים האלה? נראה לפעמים שהפרמטר היחיד להצלחה הוא שיגידו עליך שהצלחת , בשביל זה אני צריך לקנות רכב חדש – כי אחרת אני לא...

אני צריך לנסוע בקיץ ליער השחור או לקפוץ לאמסטרדם לסופשבוע – כי אחרת אני לא...ואיזה סלולרי יש לי, כי אחרת אני לא.. ובכן ההצלחה היא שלי היא פשוטה, היא הסיפור שלי – היא כל מה שאני השגתי עד היום לעצמי, המהות שלי והיכולת לעשות את השינוי, שינוי שמביא איתו הרבה שמחה, קבלה, נתינה, הכלה, אלו לא סתם מילים...זו דרך, אז מי שעדיין שואל את עצמו את השאלות של למעלה לא יבין זאת, ימשיך במירוץ העכברים , ישאף, ישיג, יעלה ויפול...ואולי יגיד לעצמו שבועז התחרפן... אז זהו שלא, אני עדיין באותה עבודה, עם אותה משפחה, עם אותו סלולרי ורכב חדש יחסית, אבל זה לא מה שמגדיר אותי, מה שמגדיר אותי זו הדרך שלי – אני חי ונושם דרך האהבה, דרך המיכל שרוקנתי מכל הסיפורים שסיפרתי לעצמי, המיכל שמתמלא במה שבריא לי, פשוט להיות כאן ולקבל את העולם ואיתו את כל השפע שהוא מציע בדרך הזו אפשר להשיג הכל.

אני בחרתי! מזמין אתכם להצטרף לאחד הצמתים החשובים וההחלטות שתעשו בחיים - להצטרף לסדנת דרך האהבה, פשוט כדי שתרגישו כמוני... או בשפתה של דרך האהבה לה שותף גם ג'ון לנון לפני 47 שנה כשכתב: All you need is love

 

בועז בנימיני

נייד: 052-3678934

ענת רפפורט

החוויה בסדנת דרך האהבה משולה בעיני להתהוות עובר ברחם אמו. הסדנא הייתה עבורי רחם קבוצתי מכיל, עוטף , מחבק, מזין ומלא אהבה. רחם המאפשר לכל אחד לנוע בו כרצונו ולפי בחירתו. ההתפתחות התהליכית בסדנא, עוברת דרך שיאים של שמחה ועצב, חולשה ועוצמה, ובעיקר שחרור וריפוי. התהליך ייחודי, מרתק ומעצים, ומאפשר לכל אחד להתבונן פנימה ולמצוא בתוכו בהירות ודיוק, ההופכים את החיים לשמחים יותר.

כולנו ברכבת החיים חווים עליות ומורדות, גאיות עמוקים ושיאים מרנינים - בדרך האהבה תלמדו איך לאפשר לעצמכם להיות בכל חלק של המסע, באופן הנכון ביותר עבורכם, כך שתוכלו לחוש את השמחה וגם לקבל את האתגר והקושי בדרך שתצמיח אתכם.

החוויה הקבוצתית והאינטראקציות בין האנשים, לעיתים גם מחוץ לכותלי הסדנא, בשיחות ותמיכה הדדים, היוו עבורי מראה חדשה לאיכויות וליכולות שבי. על כל אלו אני מודה ליקום שזימן אלי את האפשרות להתנסות הזו, וגם מודה לעצמי שזיהיתי את המתנה והענקתי אותה לעצמי.

 

מציעה לכם ומזמינה אתכם לחוות את סדנת "דרך האהבה" - שלבטח תהפוך לאחד המסעות המשמעותיים בחייכם.

ענת רפפורט

נייד: 052-4486486

חגית אוחיון

נקודת הפתיחה שלי בזמן הגעתי לסדנא, לא הייתה אנרגטית במיוחד. הרגשתי ריקנות וחוסר בחיות. זאת לאחר תקופה די ארוכה שחייתי בשמחה מזויפת שחיכיתי וציפיתי שתהפוך לאמתית. כשנתיים הילכתי בחוסר וודאות לגבי העתיד ושכלית הבנתי שממילא אין אני יודעת מה צפוי לי בעתיד ולכן אין רעיון טוב יותר מאשר לשמוח במעשיי, כעת!! ולכאורה יש שמחה, אך לצידה שוכנת הריקנות. חשתי שהולכת ומתגבשת בתוכי צעקה... וכאשר יש לאדם על מה לצעוק ורוצה לצעוק, אך איננו יכול לצעוק - זוהי הצעקה הגדולה ביותר (כדברי הרבי מקוצ'ק).

הגעתי לסדנא והכלי הראשון שקיבלתי הוא הבחנה בין "האדם המרגיש" ו "האדם החושב". החלו המון תהיות והרהורים לגבי מה עדיף וכדאי. התחלתי להתאמן בשיח בשפה הרגשית ונכנסתי לעולם של ידע חדש. רציתי להתחבר למקור של חכמה, אך לא ניתן להתחבר למקור של חכמה ואמת מבלי לעבור תהליך של היטהרות פנימית. ביקשתי לחתור אחר הדרך להיטהרות ואת זה מצאתי בסדנא, באמצעות המדיטציות, ההתבוננות פנימה, התרגול והקבוצה המכילה.

אביב,

הדרך שבחרת בה היא דרך אימונית מיוחדת, נטולת ביקורת או שיפוטיות. הדרך מאפשרת, רכה ומעודדת אותנטיות. החשיפה למקורות ידע שונים ומגוון של דרכים מאפשרת בחירה ממקום הכי מדויק לי. אני רוצה לשתף שמיד לאחר הסדנה השתתפתי בסדנה נוספת שהתקיימה באשרם במדבר, ובזכות הסדנא של דרך האהבה הגעתי מוכנה לתת הכל ולחוות את כל התהליכים בצורה הכי אותנטית שאפשר. פשוט הלכתי עד הסוף!!!

 

היום אני מרגישה שהשמחה שלי אמתית וכל נים בגופי מלא באהבה.

תודה על הכל,

חגית אוחיון

מיא שחאדה

מדויק לי? בריא לי? לנשום לתוך ההרגשה? אותנטיות היא שם המשחק... מה זה כל המושגים האלה שהתחלתי להשתמש בהם???

חיוך רחב מטפס על שפתיי. בוהה במסך בדיוק ברגעים אלה ופשוט נושמת עמוק. הצלעות מתרחבות וכאב עמום בצד שכבר חודשים תופס לי את כל החלק הימני בגוף מתחיל להתמוסס ... כמו כל מחסום, פחד ומכשול שהיה בחיי עד כה ...

השפה שלי השתנתה! ואיזה דברים שאני מושכת לחיי!! עבודה חדשה, מלא שפע, סיפוק, הישגים שחלמתי עליהם מגיעים אלי בקלות, אהבה! כמה אהבה זימנתי לחיי! כמה אנשים אוהבים יש מסביבי, כמה חברים, אנשים שבאמת דואגים לי ואני להם...

לפני שנה אם הייתי מעיזה לכתוב את אשר בליבי... זה היה נראה אחרת לחלוטין, המטרה הייתה כל כך לא ברורה ומטושטשת... הייתה כל כך רחוקה. אהבה?! זה היה כמו לגשש באפלה, כל מה שידעתי, זה רק שאני נחנקת ומאבדת את עצמי, את החיים, הזמן בורח לי מבין הידיים ואני מחפשת את עצמי.

מי שמכיר אותי יודע, אני בן אדם של עשייה, למידה ללא הפסקה, אדם שלא מוותר, נלחם ודוחף את עצמו. אבל בזמנו כבר לא ידעתי לאן לפנות ומאיפה להתחיל. אך היקום... הכל כך מדויק, הביא אותי הביתה ...

איך יודעים שזה הבית אתם בטח שואלים... אז זהו שלא יודעים. הגעתי, התרשמתי, נכחתי וכמו שאני מכירה את עצמי, אם אני מרגישה שזה יקדם אותי עוד 5% לעבר המטרה הכל כך מעורפלת שהייתה לי... אני כאן! וכך נרשמתי לסדנת "דרך האהבה".

נשאלתי בשביל מה אני כאן? למה הגעתי? ומה אני מחפשת או רוצה לקבל? והתשובה הייתה חד משמעית! באתי למצוא את מיא ובאתי להחזיר לעצמי את עצמי. היום אני הכי מדויקת עם עצמי, המטרות שלי ברורות, הראייה שלי מלוטשת וחיי מלאים עד אין סוף באהבה מכל סוג, אני מאושרת, מצליחה, אני מיא שתמיד חיפשתי .

שנה אחרי... אני גאה להגיד שהגעתי ושמצאתי את עצמי!!! אז מה בעצם אני רוצה להגיד? דרך האהבה היא מסע פנימה, דרך, שביל, תקראו לזה איך שאתם רוצים... המסע הוא שלכם והרווח כולו שלכם.

אני פונה אליך, כן כן אליך... אתה רואה מישהו אחר קורא כבר שעה את מה שכתבתי?? אליך אליך.... נו ... :)

 

מוזמנ/ת לפנות אלי לכל שאלה ופשוט להצטרף לסדנה:

מיא שחאדה

נייד 052-6143888

<