הדרך הפשוטה להגשים את עצמי באופן בריא

אז ככה... נאמר שה "עצמי" שלנו הוא נבחרת כדורסל ואנחנו המאמנים שלה. חלק מהשחקנים מוכרים לי היטב וחלק פחות (כמו גם נקודות התורפה והפוטנציאליים שלהם). חלקם מחוברים היטב לאחרים בקבוצה וחלקם פחות. בכל רגע אנו מתמודדים עם עניינים שונים בהם חפצים חברים שונים בקבוצה. בעוד שאחד מחבריה לא חושב על שום דבר פרט לאוכל, השני התאמץ יתר על המידה וחייב לנוח, והשלישי רוטן משום שלא העלנו אותו למגרש כבר המון זמן.

 

בהמשך לדוגמא, ניתן להסיק שלעיתים נרגיש שאנו מתפקדים כיו"ר חבר מנהלים רציני, ולעיתים אנו מנהלים גן ילדים (וממש אין הכרח שהאחד עדיף על השני). ככל שאנו המאמנים והקבוצה, איננו קשובים לחבריה וסגורים בפני הקולות השקטים, כמו גם איננו פתוחים בפני רעיונות חדשים ופורצי דרך - אנו מתנהלים דרך קונפליקט פנימי ומשקיעים אנרגיה רבה ומיותרת בעשיית בחירות ומימושן.

 

ככל שהקבוצה שלנו מגובשת יותר ונוהגת בחבריה באינטימיות, אותנטיות ואמפתיה, מתחזק האמון בין חברי הקבוצה, והדרך כמו גם התוצאה, נסללות בפנינו ללא מאמץ - וזהו המפתח להגשמה עצמית בריאה. אז מה עושים? נותנים לחברי הקבוצה דוגמא בריאה! הופכים להיות המאמנים הכי טובים שלה, דרך הקשבה לכל הקולות, דרך העצמת הילדים (סליחה...) החברים השקטים יותר ועד הסכמה להגיע למקומות בהם לא דרכה כף רגלה של אף קבוצה לפני כן...

 

 

 

להפוך את הקבוצה שלנו לנבחרת שכיף לאמן אותה, לעלות למגרש מלאי תשוקה, לשחק את המשחק בהתלהבות, ולשתות כוס בירה טובה בסיומו (ולא משנה מה הייתה התוצאה!) - יכול להיות תהליך מייגע ומתסכל או דרך שמחה ומאושרת. את האפשרות השניה אנו מכנים "דרך האהבה". כדי לצעוד בדרך הזו, דרושים מקורות השראה טובים, תהליך בריא וכלים מקצועיים - את כולם אנו מספקים בסדנא שלנו למאמנים החדשים...מזמין אתכם ביחד עם הצוות, לצאת להרפתקה משנה חיים! ולהפוך להיות המאמנים הכי טובים לנבחרת שלכם. ביום שלישי 15/11/16 מתקיים ערב פתוח אחרון להצטרפות לסדנה. פה יש פרטים נוספים ואפשרות להרשמה. הקבוצה שלנו לקראת סגירה ונשמח לבדוק אתכם התאמה. מוזמנים גם להתקשר.

 

ויש לנו עוד הצעה: סופ"ש "התהוות". אם חשקה נפשכם ב 3 ימים של חופש אמתי, ותהליך מרפא ומעצים - מקומכם עמנו. סוף השבוע שלנו מתקיים באשרם במדבר, בפעם החמישית השנה! מוזמנים להיכנס לפרטים נוספים והרשמה.

 

היו המאמנים הכי בריאים לקבוצה שלכם, ואהבו את כל חבריה בכל תנאי!

שבוע בריאות :) אביב והצוות

Please reload

הצטרפו למסע אותנטי ומעצים

של גילוי עצמי והתעוררות לחיים

אסתי 054-6608020

lovetao.st@gmail.com

אביב 054-3050100

aviv@lovetao.co.il

כל הזכויות שמורות לפרויקט דרך האהבה

מוזמנים להצטרף אלינו ולחיות דרך האהבה

בכל זמן ועצמה בעצמכם ועם כל אדם ונשמה

.

.