ארוס * ריפוי * אהבה

טנטרה תראפיה

סופ"ש 25-26/9/20 רשל"צ

סופ"ש החושף את הידע הקדום של תנועת היקום בו נתמסר אט אט ובעדנה ללב ההוויה. נעצים את אנרגיית החיים והמהות דרך שערי המיניות. נתרגל טכניקות מדיטטיביות מעולם הטנטרה. נפתח לתקשורת חושית ועל חושית. נאמן את שרירי האינטימיות הפנימית והבין אישית. נרגיש. נחבק. נאהב 

הנושא המרכזי בו נעסוק בסופ"ש ובו עוסקת הטנטרה, הוא את. הוא אתה. הוא הזרע הרוחני והגשמי שאנו טומנים בשמיים ובאדמה דרך האיחוד המקודש שלך ושלה.


הטנטרה מזמינה אותנו לגשת אל החיים במודעות, לגשת אל המין בקדושה, כמתנה אלוהית שניתנה לנו בני אדם וחווה. הטנטרה מחברת בין המין לקדושה על מנת לעזור לנו לשקם את הקשר בין שניים שהם למעשה אחד. על מנת שנסיר הבושה, נחשוף את פצעי הלב, נקבל מזור ורפואה טובה, ונצא אמתיים אל האור - ללא מורא ודרך האהבה.

רגע לפני שממשיכים ונרשמים:

 • שימו הסדנה כוללת עירום ומגע שאינם בגדר חובה.

 • ההרשמה תיעשה לאחר שיחה טלפונית עם אסתי/אביב. מוזמנים להתקשר עמנו, המספרים מופיעים בתחתית הדף, או למלא את טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.

 • הסדנה באיזון מגדרי - לכן הנרשמים האחרונים יכנסו לרשימת המתנה, עד שתאושר הרשמתם לסדנה.

 • הסדנה מיועדת ליחידים וזוגות - את התרגולים השונים ניתן לחוות עם בני הזוג שלנו באופן מלא ומעצים.

 • הסדנה מיועדת גם למטפלים, מאמנים ומנחי קבוצות, המעוניינים לרכוש כלים נוספים המשלבים את דרך הטנטרה עם עולמות הנפש והרוח.

 • למי הסדנה לא מתאימה? הסדנה אינה מתאימה למי שטרם התנסה/תה בתהליכי תראפיה-מדיטציה-מודעות עצמית, ואינה מיועדת למי שאינו/ה מוכן לקבל אחריות על חווית המציאות.

שערי הארוס והרפואה, בהם נצעד דרך הטנטרה:
היעדר זמן - התמסרות לתנועת הבריאה בלב ההוויה
היעדר זהות - הסכמה להיזכר במהות ולנוע בטבעיות

היעדר אגו ועצמיות נפרדת - יחיד המבקש להיות אחד

ההכוונות והנושאים בהם נעסוק מגיעים מהתורות המסורתיות בשילוב פסיכולוגיה מערבית.

המתודות הטיפוליות בסדנה, מבוססות שבע הצ'אקרות:

1. הבסיס (מולאדהרה) – השורש: מפגש אינטימי עם החיה הפראית שבי – יצירת ברית עם האש הפנימית לחיים חופשיים ואקסטטיים. חניכה לאורח חיים טנטרי.

2. המין (סוואדהישטהאנה) – הארה: שחרור חסמים מיניים, רגשיים ורוחניים – התמרה וסובלימציה אנרגטית ליצירתיות, מיניות משוחררת ותשוקה לחיים. הזוגיות כמשחק הקוסמי והמיניות כשער לאיחוד הקוסמי.

3. מקלעת השמש (מניפורה) - מרכז האש: משיפוט, תחרות וכוחנות, לעוצמה הדדית. היסודות לבניית בית המקדש - יחסים אינטימיים, מכילים ותומכים, בין הזכרי והנקבי בנפש האדם והבאת יציבות ואמון לזוגיות הגשמית.

4. הלב (אנאהאטא) - התוף ההולם תמיד: התמזגות עם רטט האהבה של הטבע ופתיחה לאהבת אמת. התנסות מעשית בנשימה מודעת, מדיטציות טנטריות מספר הסודות ומעשה האהבה של הלב.

5. הגרון (וישודהא) - מלא טוהר: ביטוי בריא של הרגשות שלנו דרך הגוף - תקשורת מודעת וביטוי אותנטי מול בן/ת הזוג. מפתחות לתקשורת חושית ועל חושית – התנסות חווייתית משוגעת דרך חמשת החושים.

6. העין השלישית (אג'נה) - מרכז הפיקוד: חיבור לאינטואציה ולנסתר. יצירת איזון ודרך אמצע בין חיים רוחניים לדרך ארץ בריאה. הזכרות ופתיחת ערוץ התקשורת עם ה-אני העתידי.

7. הכתר (סאהסררה) - פרח הלוטוס בעל אלף עלי הכותרת: טקס השיבה הביתה - צוללים לשחקים ונחים על כנפי החיים: מנורמות תרבותיות וערכים חברתיים, לאחדות פנימית ושיבה לבית האלוהים.

מה תפגשו לאורך הסופ"ש?

הסדנה נועזת, מרתקת, מרפאה ומרגשת. בנימה אישית הכי מרגש אותי לחקור ולגלות, איך באינטימיות טוטאלית אפשר לחיות, מבלי לוותר על האותנטיות והחופש הפנימי להיות אני :)

התהליך עצמו חוויתי-דינאמי ונוגע במהות האמתית שלנו. נצעד דרך התורות המסורתיות: זן בודהיזם, טנטרה אדומה ולבנה, וחוכמת הקבלה, בשילוב פסיכותראפיה מערבית בריאה. מסיבה זו ומחכמה זו, נעוף דרך תנועה וריקוד, נתרגל נשימה מודעת, נתנסה במדיטציות חושניות - טקסים טנטריים, ונקשיב לחוכמת הלב וחכמת הבריאה, בדינאמיקה קבוצתית ייחודית ומרגשת כפי שיש רק ב "דרך האהבה".

סוף השבוע נרקם באופן ייחודי כדי לעורר את האנרגייה הקדומה ביותר והחזקה ביותר הקיימת בנו וביקום כולו - האנרגיה המינית. בהתנסות קשובה, נקבל כלים מעשיים לחיי היום יום, איתם נוכל ליצור אורח חיים חופשי ומלא ותשוקה, מימוש עצמי, יחסים מעצימים, מיניות בריאה, אחדות ושלום פנימי - וחיבור מעמיק שלנו עם החברה ועם טבע הבריאה.

נתחיל ביום שישי 25/9/20, שעה 12:00

בבית של אסתי - הבוצרים, 5 ראשל"צ

*הגעה למקום באהבה החל מ 11:00

נסיים ביום שבת 26/9/20, שעה 17:00

כלכלה ואירוח:

סופ"ש כולל 2 ארוחות צמחוניות ומפנקות, שנביא כולנו ונחלוק יחדיו, לארוחת ערב שישי וצהרי שבת ולפי הסיכום עם אסתי ואירה. שתפו אותנו אם אתם טבעוניים ונדאג לכם בשמחה. עלינו: ארוחת בוקר שבת, קפה/תה, כיבוד לאורך כל הסופ"ש והמווון אהבה :) הלינה בחדר משותף על מזרנים אישיים.

הבנתי, מה להביא חוץ מזה?

כלי מיטה הכוללים סדין, שמיכה וכרית. בנוסף הביאו כרית ישיבה לתרגול בסדנה, בגדים נוחים ודקים לפעילות, כלי רחצה, מגבת, כפכפים, בגד לבן לקבלת השבת ולונגי (או שאל דק).

עלות הסדנה

מחיר מוקדם 10 נרשמים ראשונים: 790 ₪

מחיר הסדנה: 950 ₪

*מדיניות ביטולים

התקשרו עמנו להרשמה:

אסתי 054-6608020

אביב 054-3050100

חוויות המשתתפים

 • אסתי ואביב,

אני גם רוצה להודות על החוויה והתהליך שעברנו כולנו אתכם ולמשתתפים שהיו איתי בסדנה. תודה על האוזן הקשבת, חוסר השיפוטיות והאמפטיה. אני עובר תקופה קשה בחיי ואתכם עשיתי חלק נוסף מהריפוי. מכל אחד בקבוצה למדתי משהו שאני לוקח איתי הלאה... חנוך.י

 • וואיי..אביב.
  לי זה עושה נעים כפליים. תודה עם כל מה שחווינו ומה שהענקתם לנו, אסתי ואתה... זכות להיות חלק בסדנה הזו.
  שבת ענוגה ומענגת לכולם, רחלי.ר

 • תודה אסתי שוב על הארוח הנפלא והסופש המדהים והחוויתי. יצאתי טעונת אנרגיות חיוביות שממשיכות ללוות אותי...נזכרת באהבה בביחד שלנו. פינטזתי על עוד סדנה משותפת רק לקבוצה שלנו... ורד.א

 • "שבוע טוב אהובים 🌹

יושבת על המיטה אחרי מקלחת טובה ונעימה ואני בהודיה על המסע הזה על העירום הפנימי שלי שקיבל המון ריפוי מכול אחד ואחת מימכם תודה על המראות והשיקופים והחיבור של שרשרת החיים הזאת 🙏.
אסתוש אהובה תודה על פתיחת ביתך הפנימי והחיצוני על איפשור להיות חלק מתהליך מקודש וחשוב נוגע ומשחרר ואותי באופן אישי ריגשת תודה על המילים שלך ❤🥰❤.
אביב יקר לא יכולתי לקבל סופ"ש יותר בריא מזה הוא עבורי היה הכי מדוייק והצבעים הכהים שבתוכי התבהרו לי והפכתי להיות האחת שרציתי כול חיי תודה מלאך יקר אהו 🙏.
בשליחת אור ואהבה" שלומית.ד🍬

 • "חברים יקרים מאוד.
  אני עדיין בהודיה ובהתרגשות על התראפיה הבריאה שעברתי לפני שבוע.
  בהודיה לכל אחד ואחת מכם על החלק שלו בתרפיה שלי ואם לי היה חלק כזה אצלו , אז תודה גם על זה.
  הבנתי בטנטרה שישנה אפשרות לחיות בהוויה של "בא לי" עם רק אדע לראות שהצד השני מאפשר זאת. הגדילה שאני מבקש לעצמי היא כזו, שמצד אחד עדיין הילד הפנימי יוכל לבקש לעצמו כל דבר שבא לו ואני המבוגר האחראי יקשיב גם לצד השני המאפשר ויוודא שהוא אכן מאפשר". יוסי.ש

   

 • תודה מר אלוף. אני אוריד התלהבות יתר מהסיבה שאתה ראוי לכבוד של מנחה, ברמה מאסטר שהגשים את החזון שלו. אתה לא מבקש הערצה. אתה בשליחות המקורית שלך שההגשמה שלה להעביר אנשים תהליך ושינוי אמיתי לטובת איכות חיים נפשית טובה יותר. בהצלחה והמון תודה מלב אל לב. אתי.ז

 

 • אסתי ואביב היקרים רציתי להודות לכם מקרב לב על סדנה מיוחדת מעשירה ומלאת אהבה ונתינה, השקעתם מאמץ גדול מאוד בארגון ונתתם מהלב לכולנו, מתנצל שהלכתי לפני הסיום מעריך ואוהב ❤🙏👏" אריאל.ק

 

 • "בוקר קסום ושבוע נפלא, אנשים אהובים, הכל עוד טרי נעים וטוב ומבעבע מבפנים. נהנה לשאול איך חוזרים מכאן לשגרה?! תודה שאפשרתם לי את המתנה הזאת💞 "משה.מ

 

 • "בוקר טוב חברימוס אמיגוס אנשים נדירים... ראשית אתמול כשחזרתי, הילדים חיבקו אותי התגעגעו היו גאים בי שיצאתי לחופש והרגישו שהיה לי משהו טוב בפנים, נחת רוגע. אני שמחה שהשתתפתי בסדנה המדהימה הזו. עברתי חוויה מתקנת וקיבלתי הרגשה של בית מחבק. תודה אביב ואסתי 💋 אתי.ז

 • "בוקר טוב לכולם. פורים שמח!  תודה רבה על כל מה שקיבלתי ממכם וגם על מה שלא😉 " אלון.מ

יש לכם שאלות נוספות?

מלאו את הפרטים ונתקשר בהקדם:

הצטרפו למסע אותנטי ומעצים

של גילוי עצמי והתעוררות לחיים

אסתי 054-6608020

lovetao.st@gmail.com

אביב 054-3050100

aviv@lovetao.co.il

כל הזכויות שמורות לפרויקט דרך האהבה

מוזמנים להצטרף אלינו ולחיות דרך האהבה

בכל זמן ועצמה בעצמכם ועם כל אדם ונשמה

.

.