top of page

קורס המאסטרים

התפתחות אישית דרך האהבה

ערב פתוח יום שני 15/4/24
חוות טבע האדם

קורס התפתחות אישית מעמיק (מחזור 34) המשלב לימודי מדיטציה, תראפיה חוויתית וחניכה אישית. תכנית התמחות ברזי האהבה להשבת הסמכות הפנימית, תקשורת מקרבת, ריפוי והגשמה עצמית.

גן עדן של אהבה, ריפוי והגשמה. 18 מפגשים בהם ניחשף לשורשים ולענפים שלנו, למערכת האמונות והפוטנציאליים שבנו. בכל מפגש נחשף יותר ויותר לכוחה של האהבה לריפוי והגשמה.

במרחב בטוח, אינטימי ומהנה מאוד! נפתח למודעות עצמית, נלמד אהבה עצמית, נרגיש מה זה מיינדפולנס ואיך עושים מדיטציה - עם קבוצה שהופכת משפחה לחיים.

למי זה מתאים?

✔️ למחפשים לימודי תקשורת מקרבת, דרך האהבה ושפת הלב.


✔️ למעוניינים בסדנת מדיטציה ומיינדפולנס, ולהיפתח לאנרגיית חיים.


✔️ למוכנים להשקיע בהעצמה אישית ולחשוף את מעיין היצירתיות.


✔️ למי שלא מתפשר על סדנה רוחנית עם שורשים וגבולות בריאים.


✔️ למטפלים המעוניינים לשפר מיומנויות ולהרחיב את ארגז הכלים.


✔️ למוכנים להתמסר לטיפול קבוצתי, בליווי אישי של אביב והצוות.


✔️ למי שמבקש קבוצה אינטימית וחברי לב טובים למסע החיים.

מקום ומועדי הקורס

מחזור 34 מתקיים באפריל-ספטמבר 2024
בימי שלישי 19:30-23:00
חוות טבע האדם, ניר צבי
סופ"ש בקיסריה 6-7/9/24
מפגש אינטגרציה 29/10/24 שריינו התאריך!
*השאירו פרטים לקבלת הסילבוס

מרחבי התפתחות אישית בקורס

🍃 ריפוי והבראה

מחשבות טורדניות, הפרעת חרדה והתמכרות רגשית, יהיו באימון לאהבה עצמית, שער לצמיחה אישית. בקורס נחשוף את מהות הכאב, נרפה ונפתח את הלב. נאתר את החסימה בטיפול רגשי ונפתח סמכות פנימית לריפוי עצמי.


🍒 זוגיות ויחסים

תחושת בדידות, בטחון עצמי נמוך וקושי בזוגיות או ביצירתה, הם קריאה לבהירות ואחדות בין הזכרי והנקבי שבנו. בקורס נשנה את האמונות שיצרו את חיינו עד עתה, נתרגל סגנונות תקשורת מקרבת ונפתח את הלב לאהבה עצמית וזוגית.


💎 שפע והגשמה

בעיות שינה, לחץ נפשי ורגשות אשם, מזמינים אותנו לכוון מסלול מחדש. דרך מודעות עצמית "לרווח המשני" מצורת החיים הישנה, נרתום את האנרגיה לשמחת חיים, על ידי בחירות חדשות בכיוונים אותנטיים.

כיצד בנוי הקורס?

הקורס כולל 18 מפגשים

12 מפגשי בסיס - בהם נצעד את שבעת השלבים של דרך האהבה, באמצעות תהליכים מקצועיים וכלים טיפוליים, כגון: מיינדפולנס, דמיון מודרך, ויפאסנה, פסיכודרמה, קלפים טיפוליים, תראפיה באומנות, קונסטלציה משפחתית, NLP, הילינג, ריברסינג, טנטרה לבנה (אנאהטה) - מיניות מקודשת, ריקוד ותנועה, נוכחות והוויה.


6 מפגשי פרקטיקום – בהם נחשף אל מאחורי הקלעים של הקבוצה והתהליך האישי. נרכוש כלים טיפוליים וניצור תהליכי ריפוי והגשמה פרקטיים לחיים. *הנרשמים מקבלים ערכת עבודה הכוללת חוברת מדיטציות ואת "המדריך לחיים דרך האהבה".


בקורס 2 מפגשים ייחודיים

סמינר 4 האלמנטים – המחבר אותנו לכוחות המרכזיים בטבע: אש, אדמה, מים ואוויר. נתנקה מהמיותר ונתמזג עם אנרגיית החיים, בסווטלודג' מרפא.


סופ"ש STG – באמצעות הכלים הטיפוליים אליהם נחשפנו בקורס, נלמד ונפתח גישה בריאה-אישית לחיים, בסופ"ש של חופש וטרנספורמציה במרכז הימי, קיסריה (אירוח ע"ב הכל כלול).

להיכרות, סילבוס והרשמה

נפלא! נשתמע ממש בקרוב

עלות והרשמה

רישום סופר מוקדם 5 נרשמים ראשונים: 5950 ₪

רישום מוקדם 5 נרשמים הבאים: 6450 ₪

רישום 8 משתתפים אחרונים: 6950 ₪


עלות הקורס כוללת את סמינר 4 האלמנטים ואת הסופ"ש בקיסריה ע"ב הכל כלול.

הרשמה לקורס לאחר שיחת היכרות עם אביב 054-3050100

הרשמה לערב מבוא: 50 ₪ שיופחתו מעלות הקורס לנרשמים.

מאסטרים ממליצים - לכל השיתופים

🫶

השתתפתי בהרבה סדנאות מודעות עצמית ומדיטציה בחיים שלי - זו סדנה מומלצת במיוחד! הקורס הזה היה משהו אחר. משהו עצמתי ומדויק עבורי. הגעתי לערב המבוא ופשוט ידעתי שזה בדיוק מה שאני צריכה. קשה להסביר מה זה, פשוט צריך לבוא ולהתנסות.

בקורס פגשתי את הרגשות שלי, שהרבה זמן הסתרתי מעצמי. הסכמתי לפגוש את הצדדים הפחות יפים שבי, הסכמתי סוף סוף לפגוש את עצמי. "דרך האהבה" זו משפחה שכן בוחרים. תודה. תודה על המשפחה החדשה שלי.

שרון רותם

                                                  

🫶

מילים כמו תקשורת מקרבת, התפתחות אישית, העצמה אישית ועוד מלא מילים משונות שלא היה לי מושג קלוש לגביהם ותמיד נראו לי רחוקות ומאיימות… קבלו משמעות ביום שבו פגשתי בבחור צעיר, כריזמטי, מחובר לעצמו, שופע ידע רוחני ובעיקר מקורקע מאוד שמדבר בגובה העיניים. 

אביב שטרית פתח בפני עולם שלם של מושגים, חווית ודרך חיים שמעולם לא חשבתי שאתחבר אליה. היום לאחר כארבע שנים במשפחת דרך האהבה ולאחר מסע ארוך שבו שיניתי, החלפתי והכי חשוב דייקתי את דרך החיים שלי, אני יכול לספר בגאווה רבה שעליתי על דרך המלך, דרך שלוקחת אותי למקומות מאתגרים, מעניינים וגורמת לי ליהנות כל יום מחדש מהעולם הזה שאנחנו חיים בו.

ממליץ לכל אחד ואחת מכם להתנסות לפחות בסדנה אחת של אביב. אחר כך כבר תרשמו לקורס המאסטרים… על מנת להבין את המתנות שאפשר לקבל מהחיבור למשפחת דרך האהבה…

בני גולדנברג

                                                  

🫶

דרך האהבה היא המתנה הכי גדולה שנתתי לעצמי בשנים האחרונות. מתנה לנשמה, ללב. בזכות אביב והאנשים שהיו איתי בקבוצה… מתנה שלכם, הקוראים את השיתוף הזה, מי שמכיר אותי ומי שלא. מי שסומך עליי ומי שלא. בבקשה… תגיעו לערב המבוא של המאסטרים, שיכנס לכם ללב ויהיה הדבר הכי טוב שתתנו לעצמכם.

מיטל שחף

על אביב והצוות

אביב שטרית – מפתח שיטת "דרך האהבה" לריפוי והגשמה. חוקר קבלה, זן בודהיזם, קוסמולוגיה סינית, טנטרה ומיניות, מכאניקת הקוואנטים וחכמת הניסיון שבטבע. מטפל הוליסטי, מנחה קבוצות תראפיה ומדריך מדיטציה.


הקורס מלווה ע"י צוות מנחים מיומן, הנותן מענה לכל צורך שעולה, מהווה לב מכיל ועוגן תומך. ריקי, עמירן, גליה ושירן - מוזמנים לפגוש אותנו לב אל לב.

מנחה וצוות הסדנה

עלות והרשמה

רישום סופר מוקדם 5 נרשמים ראשונים: 5950 ₪

רישום מוקדם 5 נרשמים הבאים: 6450 ₪

רישום 8 משתתפים אחרונים: 6950 ₪


עלות הקורס כוללת את סמינר 4 האלמנטים ואת הסופ"ש בקיסריה ע"ב הכל כלול.

הרשמה לקורס לאחר שיחת היכרות עם אביב 054-3050100

הרשמה לערב מבוא: 50 ₪ שיופחתו מעלות הקורס לנרשמים.

חוות דעת Google

להיכרות, סילבוס והרשמה

נפלא! נשתמע ממש בקרוב

bottom of page