top of page

קורס המאסטרים

היהלום של דרך האהבה - מח' 35

ערב מבוא 1/10/24
חוות טבע האדם

קורס התפתחות אישית מעמיק המשלב לימודי מדיטציה ותראפיה חוויתית. תכנית התמחות ברזי האהבה להשבת הסמכות הפנימית, תקשורת מקרבת, ריפוי והגשמה עצמית.

כולנו רוצים להיות מאושרים ובריאים, אך לא פעם מתקשים להתמודד עם מציאות החיים. לשם כך יצרנו בשבילך מרחב אינטימי, מכיל, תומך ומהנה מאוד! שיאפשר לך לשתף, להקשיב, ללמוד, לחוות, לבכות ולצחוק בקורס מעצים, עם קבוצה שהופכת משפחה לחיים.

בקורס המאסטרים ניחשף למי שאנו באמת - שורשים וענפים, מערכת אמונות ופוטנציאליים. נחבור לכוחה של האהבה לריפוי והגשמה ונקבל אומץ ללכת על פי צו הלב. אנרגיה שהשקענו בהדחקה, תהפוך לאנרגיית חיים! נקודת התורפה לתרופה והמשקולות לכנפיים.

למי מתאים קורס המאסטרים?

✔️ למבקשים תהליך התפתחות אישית מרפא, מקצועי ומעמיק.


✔️ ללימודי תקשורת מקרבת מעשית, דרך האהבה ושפת הלב.


✔️ למעוניינים בקורס מיינדפולנס והכשרה מקצועית להנחיית מדיטציות.


✔️ למוכנים להתמסר למעיין היצירתיות וליצור מציאות אותנטית בריאה.


✔️ למי שלא מתפשר על סדנה עם שורשים, המלמדת גבולות בריאים.


✔️ למטפלים המעוניינים לשפר מיומנויות ולהרחיב את ארגז הכלים.


✔️ למחפשים את קהילת השווים כשותפים אוהבים למסע החיים.

מקום ומועדי הקורס

מחזור 35 מתחיל ב 19/11/24
ומסתיים ב 25/3/25
בימי שלישי 19:30-23:00
חוות טבע האדם, ניר צבי
סופ"ש בקיסריה 7-8/3/25
מפגש אינטגרציה 20/4/25 שריינו התאריך!
*השאירו פרטים לקבלת הסילבוס

מרחבי הקורס להתפתחות אישית

🍃 ריפוי והבראה

אתגרים כגון מחשבות טורדניות, הפרעת חרדה והתמכרות רגשית, יהיו באימון דרך האהבה, שער לצמיחה אישית. דרך הכשרה להנחיית מדיטציות, נחשוף בעדינות את שורש הכאב, נרפה-נתרפא ונפתח את הלב.


🍒 זוגיות ויחסים

תחושת בדידות, בטחון עצמי נמוך וקשיים בזוגיות או ביצירתה, הם קריאה לקבלה עצמית ואחדות בין הזכרי לנקבי. בקורס נתמיר אמונות מפרידות, נתרגל סגנונות תקשורת מקרבת, נבריא את הדיאלוג הפנימי ונפתח לאהבה עצמית וזוגית.


💎 שפע והגשמה

קושי בקבלת החלטות, תחושת תקיעות ואבדן שליטה, מזמינים אותנו לכוון מסלול מחדש. דרך הבנת הרווח מצורת החיים שעבר זמנה ומודעות עצמית למי שאנו באמת, נרתום את אנרגיית החיים לבחירות חדשות בכיוונים אותנטיים.

מהו תוכן הקורס?

הקורס כולל 18 מפגשים

12 מפגשי בסיס - בהם נצעד את שבעת השלבים של דרך האהבה, באמצעות תהליכים מקצועיים וכלים טיפוליים, כגון: חניכה למדיטציה, מיינדפולנס, דמיון מודרך ופעיל, פסיכודרמה, קלפים טיפוליים, תראפיה באומנות, קונסטלציה משפחתית, NLP, CBT, הילינג, ריברסינג, טנטרה לבנה (אנאהטה) - מיניות מקודשת, ריקוד ותנועה, נוכחות והוויה.


6 מפגשי פרקטיקום - בהם נחשף לאחורי הקלעים של הקבוצה וההתפתחות האישית שאנו עוברים בקורס. נרכוש כלים טיפוליים וניצור תהליכי ריפוי והגשמה פרקטיים לחיים. *כל התהליכים קשובים לכאן ועכשיו הקבוצתי ובליווי אישי של אביב והצוות.**הנרשמים מקבלים ערכת עבודה ואת "המדריך לחיים דרך האהבה".


בקורס 2 מפגשים יחודיים

סמינר 4 האלמנטים - יום מפעים המחבר אותנו לכוחות המרכזיים בטבע: אש, אדמה, מים ואוויר. במהלכו נתנקה מהמיותר ונתמזג עם אנרגיית החיים, בטקס סווטלודג' מרפא עם השמאן תומר פיין.


סופ"ש הנחיות אישיות - לאחר תהליך אימוני עם אביב והצוות, מנחים המשתתפים את הקבוצה כולה, בסופ"ש ייחודי של חופש, טרנספורמציה ואהבה אינסופית! במרכז הימי, קיסריה (אירוח ע"ב הכל כלול).

להיכרות, סילבוס והרשמה

נפלא! נשתמע ממש בקרוב

עלות והרשמה

רישום סופר מוקדם 5 נרשמים ראשונים: 4950 ₪

רישום מוקדם 5 נרשמים הבאים: 5450 ₪

רישום 8 משתתפים אחרונים: 5950 ₪


*עלות הקורס כוללת את סמינר 4 האלמנטים ואת הסופ"ש בקיסריה ע"ב הכל כלול.

הרשמה לקורס לאחר שיחת היכרות עם אביב 054-3050100

**הרשמה לערב מבוא: 50 ₪ שיופחתו מעלות הקורס לנרשמים.

מאסטרים ממליצים - לכל השיתופים

🫶

השתתפתי בהרבה סדנאות מודעות עצמית ומדיטציה בחיים שלי - זו סדנה מומלצת במיוחד! הקורס הזה היה משהו אחר. משהו עצמתי ומדויק עבורי. הגעתי לערב המבוא ופשוט ידעתי שזה בדיוק מה שאני צריכה. קשה להסביר מה זה, פשוט צריך לבוא ולהתנסות.

בקורס פגשתי את הרגשות שלי, שהרבה זמן הסתרתי מעצמי. הסכמתי לפגוש את הצדדים הפחות יפים שבי, הסכמתי סוף סוף לפגוש את עצמי. "דרך האהבה" זו משפחה שכן בוחרים. תודה. תודה על המשפחה החדשה שלי.

שרון רותם

                                                  

🫶

מילים כמו תקשורת מקרבת, התפתחות אישית, העצמה אישית ועוד מלא מילים משונות שלא היה לי מושג קלוש לגביהם ותמיד נראו לי רחוקות ומאיימות… קבלו משמעות ביום שבו פגשתי בבחור צעיר, כריזמטי, מחובר לעצמו, שופע ידע רוחני ובעיקר מקורקע מאוד שמדבר בגובה העיניים. 

אביב שטרית פתח בפני עולם שלם של מושגים, חווית ודרך חיים שמעולם לא חשבתי שאתחבר אליה. היום לאחר כארבע שנים במשפחת דרך האהבה ולאחר מסע ארוך שבו שיניתי, החלפתי והכי חשוב דייקתי את דרך החיים שלי, אני יכול לספר בגאווה רבה שעליתי על דרך המלך, דרך שלוקחת אותי למקומות מאתגרים, מעניינים וגורמת לי ליהנות כל יום מחדש מהעולם הזה שאנחנו חיים בו.

ממליץ לכל אחד ואחת מכם להתנסות לפחות בסדנה אחת של אביב. אחר כך כבר תרשמו לקורס המאסטרים… על מנת להבין את המתנות שאפשר לקבל מהחיבור למשפחת דרך האהבה…

בני גולדנברג

                                                  

🫶

דרך האהבה היא המתנה הכי גדולה שנתתי לעצמי בשנים האחרונות. מתנה לנשמה, ללב. בזכות אביב והאנשים שהיו איתי בקבוצה… מתנה שלכם, הקוראים את השיתוף הזה, מי שמכיר אותי ומי שלא. מי שסומך עליי ומי שלא. בבקשה… תגיעו לערב המבוא של המאסטרים, שיכנס לכם ללב ויהיה הדבר הכי טוב שתתנו לעצמכם.

מיטל שחף

על אביב והצוות

אביב שטרית – מפתח שיטת "דרך האהבה" לריפוי והגשמה. חוקר קבלה, זן בודהיזם, קוסמולוגיה סינית, טנטרה ומיניות, מכאניקת הקוואנטים וחכמת הניסיון שבטבע. מאמן הוליסטי, מנחה קבוצות תראפיה ומדריך מדיטציה.


הקורס מלווה ע"י צוות מנחים מיומן, הנותן מענה לכל צורך שעולה, מהווה לב מכיל ועוגן תומך. סתיו, אולג, שי ודודי - מוזמנים לפגוש אותנו לב אל לב.

מנחה וצוות הסדנה

עלות והרשמה

רישום סופר מוקדם 5 נרשמים ראשונים: 4950 ₪

רישום מוקדם 5 נרשמים הבאים: 5450 ₪

רישום 8 משתתפים אחרונים: 5950 ₪


*עלות הקורס כוללת את סמינר 4 האלמנטים ואת הסופ"ש בקיסריה ע"ב הכל כלול.

הרשמה לקורס לאחר שיחת היכרות עם אביב 054-3050100

**הרשמה לערב מבוא: 50 ₪ שיופחתו מעלות הקורס לנרשמים.

חוות דעת Google

להיכרות, סילבוס והרשמה

נפלא! נשתמע ממש בקרוב

bottom of page