top of page

אימון הוליסטי

טיפול רגשי משולב מיינדפולנס

אימון אישי לחיים בו כל תשומת הלב ממוקדת בך, בריפוי עצמי ובהגשמה עצמית שלך. טיפול רגשי גוף-נפש-רוח, המשלב אימון מיינדפולנס, תראפיה חוויתית והמון תשומת לב לאהבה עצמית.

שלום, שמי אביב שטרית ומעל 15 שנים עזרתי למאות א.נשים, לצאת ממעגל חיים השרדותי, לחשוף את הפוטנציאל האישי ולפתוח דף חדש בחיים.

באימון הוליסטי אקשיב לך ואפגיש אותך עם השורשים והענפים שלך – עם מערכת האמונות והפוטנציאליים הטמונים בך. אנרגיה שהשקעת בהדחקה, תהפוך לאנרגית חיים! נקודת התורפה לתרופה והמשקולת לכנפיים.

למי מתאים אימון דרך האהבה?

✔️ למבקשים שלום פנימי ולהיפתח לאהבה עצמית.


✔️ למחפשים אימון למציאת זוגיות ואימון לזוגיות בריאה.


✔️ אימון לזוגות הפתוחים לחקירה עצמית וריפוי לזוגיות.


✔️ למאמנים ומטפלים המעוניינים בליווי סופרוויז'ן מקצועי.


✔️ קואצ'ינג אישי לפיתוח סדנאות ושיפור כישורי הנחיית קבוצות.

היכן מתקיים האימון

בביתי ראש העין הצעירה
בחוות טבע האדם, ניר צבי
בביתכם טיפול רגשי אונליין

מרחבי התפתחות אישית באימון

🍃 ריפוי והבראה

מחשבות טורדניות, הפרעת חרדה והתמכרות רגשית, יהיו באימון לאהבה עצמית, שער לצמיחה אישית. באימון נחשוף את מהות הכאב, נרפה ונפתח את הלב. נאתר את החסימה בטיפול רגשי ונפתח סמכות פנימית לריפוי עצמי.


🍒 זוגיות ויחסים

תחושת בדידות, בטחון עצמי נמוך וקושי בזוגיות או ביצירתה, הם קריאה לבהירות ואחדות בין הזכרי והנקבי שבנו. באימון נשנה את האמונות שיצרו את חיינו עד עתה, נתרגל סגנונות תקשורת מקרבת ונפתח את הלב לאהבה עצמית וזוגית.


💎 שפע והגשמה

בעיות שינה, לחץ נפשי ורגשות אשם, מזמינים אותנו לכוון מסלול מחדש. דרך מודעות עצמית "לרווח המשני" מצורת החיים הישנה, נרתום את האנרגיה לשמחת חיים, על ידי בחירות חדשות בכיוונים אותנטיים.

מה קורה באימון?

תוכן האימון מובא מחכמת הקבלה, האימון הבודהיסטי, הרפואה השמאנית והניאו פסיכולוגיה המערבית (מבוססת תאוריית השדה המאוחד).


תהליכים מקצועיים וכלים טיפוליים העומדים לרשותנו באימון: מדיטציית מיינדפולנס, דמיון מודרך, תקשורת מקרבת, פסיכודרמה, קלפים טיפוליים, תראפיה באומנות, קונסטלציה משפחתית, טיפול cbt, טיפול nlp, ריברסינג, התמקדות, נוכחות והוויה.

*אימון אישי לדוגמה, תמצאו במאמר מהו אימון הוליסטי ובמאמר אימון אישי לחיים

לשיחת היכרות ותיאום פגישה

נפלא! נשתמע ממש בקרוב

ליצירת קשר

מתאמנים ממליצים

🫶

הגעתי עם המחסומים והחומות הפנימיות... לאט לאט הרגשתי שאני נמס בתוכי... כמו גוש עפר יבש, דחוס, קשה... שמתפורר. זה האביב כנראה של אביב שטרית. יש לו חזון לאיש הזה, בראשו ובליבו. טיפול רגשי למבוגרים יוצא מהכלל ואימון מומלץ בחום. 

גדי יסעור

                                                  

🫶

וואו וואו איזו סדנא מדהימה הייתה לי, אביב! הייתי חייבת לשתף שהיה פשוט מושלם! כולן בכו והתרגשו ואני מרגישה במקום הנכון עם המנטור להתפתחות אישית הנכון להדריך אותי דרך האהבה... היית איתי שם לגמרי בחוויה! שתדע שההשפעה שלך עושה גלים בעולם, שזה הישג ענק.... תודה! 

מורן רייטר

                                                  

🫶

אני כל כולי נרגשת לומר תודה על התהליך, רק כדי שאקבל אהבה בכל תנאי. קיבלתי מתנה גדולה - את עצמי! למדתי לחבק את עצמי ולהיות יותר רכה עם הדרך שלי. 

שלומית דוידוב

קצת עלי

אביב שטרית – מפתח שיטת "דרך האהבה" לריפוי והגשמה. חוקר קבלה, זן בודהיזם, קוסמולוגיה סינית, טנטרה ומיניות, מכאניקת הקוואנטים וחכמת הניסיון שבטבע. מטפל הוליסטי, מנחה קבוצות תראפיה ומדריך מדיטציה.

מנחה וצוות הסדנה

ליצירת קשר

חוות דעת Google

לשיחת היכרות ותיאום פגישה

נפלא! נשתמע ממש בקרוב

bottom of page