top of page

אימון הוליסטי

בשיטת דרך האהבה

אימון הוליסטי דרך האהבה, רואה את האדם כשלם – גוף, נפש, רוח. ער לאחדות הקיימת ביניהם ושם כמטרה לשפר את איכות החיים של המתאמן, דרך הצבת יעדים ברורים והובלה להשגתם.

אימון הוליסטי בשיטת "דרך האהבה", מתחיל בקבלה ואהבה עצמית וצולח דרך מדיטציה ותראפיה חוויתית. מאפשר לצאת ממעגל חיים הישרדותי, לחשוף את הפוטנציאל האישי ולפתוח דף חדש בחיים.

באמצעות מפגש עם השורשים והענפים שלך, עם מערכת האמונות והפוטנציאליים הטמונים בך... אנרגיה שהשקעת בהדחקה, תהפוך לאנרגית חיים! נקודת התורפה לתרופה והמשקולת לכנפיים.

למי מתאים אימון דרך האהבה?

✔️ למבקשים שלום פנימי ולהיפתח לאהבה עצמית.


✔️ למחפשים אימון למציאת זוגיות ואימון לזוגיות בריאה.


✔️ אימון לזוגות הפתוחים לחקירה עצמית וריפוי לזוגיות.


✔️ למאמנים ומטפלים המעוניינים בליווי סופרוויז'ן מקצועי.


✔️ קואצ'ינג אישי לפיתוח סדנאות ושיפור כישורי הנחיית קבוצות.

היכן מתקיים האימון

בביתי ראש העין הצעירה
בחוות טבע האדם, ניר צבי
בביתכם טיפול רגשי אונליין

מרחבי האימון לתפתחות אישית

🍃 ריפוי והבראה

אתגרים כגון מחשבות טורדניות, הפרעת חרדה והתמכרות רגשית, יהיו באימון דרך האהבה, שער לצמיחה אישית. דרך לימודי מדיטציות ותראפיה חוויתית, נחשוף בעדינות את שורש הכאב, נרפה-נרפא ונפתח את הלב.


🍒 זוגיות ויחסים

תחושת בדידות, בטחון עצמי נמוך וקשיים בזוגיות או ביצירתה, הם קריאה לקבלה עצמית ואחדות בין הזכרי לנקבי. באימון נתמיר אמונות מפרידות, נתרגל סגנונות תקשורת מקרבת, נבריא את הדיאלוג הפנימי ונפתח לאהבה עצמית וזוגית.


💎 שפע והגשמה

קושי בקבלת החלטות, תחושת תקיעות ואבדן שליטה, מזמינים אותנו לכוון מסלול מחדש. דרך הבנת הרווח מצורת החיים שעבר זמנה ומודעות עצמית למי שאנו באמת, נרתום את אנרגיית החיים לבחירות חדשות בכיוונים אותנטיים.

מהו תוכן האימון?

תוכן האימון נסמך על חכמת הקבלה, אימון בודהיסטי, רפואה שמאנית, ניאו-פסיכולוגיה (מבוססת תאוריית השדה המאוחד) ומשלב שיח פתוח, תרגול חווייתי והמון אהבה.


תהליכים מקצועיים וכלים טיפוליים העומדים לרשותנו באימון הוליסטי: מדיטציית מיינדפולנס, דמיון מודרך, תקשורת מקרבת, פסיכודרמה, קלפים טיפוליים, תראפיה באומנות, קונסטלציה משפחתית, טיפול cbt, טיפול nlp, ריברסינג, התמקדות, נוכחות והוויה. ביחד נלמד ונתאים תהליכים וכלים באופן מדויק.

*אימון אישי לדוגמה, תמצאו במאמרים מהו אימון הוליסטי ו- אימון אישי לחיים

לשיחת היכרות ותיאום פגישה

נפלא! נשתמע ממש בקרוב

ליצירת קשר

מתאמנים ממליצים

🫶

הגעתי עם המחסומים והחומות הפנימיות... לאט לאט הרגשתי שאני נמס בתוכי... כמו גוש עפר יבש, דחוס, קשה... שמתפורר. זה האביב כנראה של אביב שטרית. יש לו חזון לאיש הזה, בראשו ובליבו. טיפול רגשי למבוגרים יוצא מהכלל ואימון מומלץ בחום. 

גדי יסעור

                                                  

🫶

וואו וואו איזו סדנא מדהימה הייתה לי, אביב! הייתי חייבת לשתף שהיה פשוט מושלם! כולן בכו והתרגשו ואני מרגישה במקום הנכון עם המנטור להתפתחות אישית הנכון להדריך אותי דרך האהבה... היית איתי שם לגמרי בחוויה! שתדע שההשפעה שלך עושה גלים בעולם, שזה הישג ענק.... תודה! 

מורן רייטר

                                                  

🫶

אני כל כולי נרגשת לומר תודה על התהליך, רק כדי שאקבל אהבה בכל תנאי. קיבלתי מתנה גדולה - את עצמי! למדתי לחבק את עצמי ולהיות יותר רכה עם הדרך שלי. 

שלומית דוידוב

קצת עלי

אביב שטרית – מפתח שיטת "דרך האהבה" לריפוי והגשמה. חוקר קבלה, זן בודהיזם, קוסמולוגיה סינית, טנטרה ומיניות, מכאניקת הקוואנטים וחכמת הניסיון שבטבע. מאמן הוליסטי, מנחה קבוצות תראפיה ומדריך מדיטציה.

מנחה וצוות הסדנה

ליצירת קשר

חוות דעת Google

לשיחת היכרות ותיאום פגישה

נפלא! נשתמע ממש בקרוב

bottom of page