top of page

בוגרים ממליצים

Shiran-Tabachnik

שירן טבצ'ניק

מחזור 32

קורס המאסטרים הוא המתנה הכי משמעותית שבחרתי להעניק לעצמי!

- ההבנה על כך ירדה עוד ביציאה מהערב הפתוח שהגעתי אליו די קלולס וחסרת ציפיות.

אפשר לומר שנשבתי מיד בקסם של חוות טבע האדם ושל אביב והצוות המיוחד שהוביל את הערב הזה בדיוק אל תוך הלב שלי - בדרך שהייתי צריכה אז.

במהלך הדרך למדתי על עצמי כלכך הרבה! הכל באמצעות הכוח של דינאמיקה קבוצתית בתוך תהליך התרפיה, והתבוננות הפנימית שלי להבנת "מה בריא לי עכשיו".

כל אחד מחבריי לקבוצה היווה שיקוף של משהו אחר בי. גם בימים בהם לא הרגיש לי מדויק לפתוח ולשתף - התחושה היתה שאני עוברת ריפוי דרכם ודרך כלי התרפיה המגוונים שהותאמו להלך הרוח של הקבוצה כל מפגש מחדש.

הקבוצה פיתחה אינטימיות גבוהה מאוד ממפגש למפגש - היתרון משמעותי לקורס תהליכי מתמשך.

האינטימיות הזו העניקה לנו מרחב בטוח וכנה לשיתוף והעמקה של תהליכי ההתפתחות של כל אחד מאיתנו.


החוויה המדהימה שלי בקורס המאסטרים משכה אותי להגיע לסדנאות נוספות של דרך האהבה - בכל אחת מהן הרגשתי שאני חווה תהליך אחר, עוצמתי בדרכו:

בכנס טו-באב סופש מדהים בקיסריה - מצאתי אהבה (קלישאתי אבל לגמרי קרה כשהלב הגיע פתוח לחוויה)

בהליכת המלאכים התחברתי לילדה שבי שנחסכו ממנה ביטויי אהבה במהלך ילדותה - והסכמתי לקבל אותם מעצמי ומהאנשים שהכרתי באותו הערב. זהו הכלי הטיפולי הכי חזק עבורי כבחורה שמדברת את שפת האהבה באמצעות מתן וקבלה של מגע אוהב.


ממליצה באמת על כל אחת מהסדנאות החוויתיות של דרך האהבה - תרפיה עמוקה ומחברת!!

בונוס אדיר נוסף הוא הקשרים הלבביים שנוצרים בתוך הקבוצות המתגבשות בסדנאות - קשרים המתפתחים לחברויות עמוקות ומהממות!

Meital-Shahaf-Biran

מיטל שחף בירן

מחזור 13

דרך האהבה היא המתנה הכי גדולה שנתתי לעצמי בשנים האחרונות.

מתנה לנשמה, ללב. בזכות אביב והאנשים שהיו איתי בקבוצה… מתנה שלכם, הקוראים את השיתוף הזה, מי שמכיר אותי ומי שלא. מי שסומך עליי ומי שלא.

בבקשה… תגיעו לערב המבוא של קורס המאסטרים, שיכנס לכם ללב ויהיה הדבר הכי טוב שתתנו לעצמכם. משם כבר תבינו לבד למה אתם חייבים להירשם...

Sivan-Tzadok

סיון צדוק

מחזור 12, מחזור 15

אביב, וואוו….. כמה זמן שאני רוצה לכתוב לך…

הגעתי לדרך האהבה מתוך סקרנות ורצון לגלות, לחפש דרכים ליצור איזון בתוכי… חייבת להודות שבפגישות הראשונות הייתי ביקורתית. לא הבנתי למה אחרי כל מדיטציה, אנחנו מתבקשים לכתוב/לצייר/או כל דבר אחר ואנחנו לא בהכרח משתפים על זה. מה, לא חשוב מה עולה לי עכשיו? מה רשמתי….זה נורא עצבן אותי…. למדתי בהמשך לקבל, את כל התחושות שבי, את הטוב, הרב והמכוער, לבטא את עצמי באותנטיות גם אם זה רק עם עצמי, לתת מקום וגם לבלוט. לקחתי על עצמי אחריות להיות נוכחת והיום אתה אפילו זוכר את השם שלי, מה שלא היה בקורסים קודמים, כי הייתי נעלמת בין ההמון.


הדרך שלך בשקט, באהבה, החוכמה שלך שבאה לידי ביטוי כשצריך, השאלות החשובות, הקבלה שכל מה שקורה הוא בסדר, הצלחת לחלחל את כל אלה עמוק לתוך התאים שלי, בצורה רכה, אוהבת, למדתי לעשות את זה גם עבורי, האדם שאתו אני קמה בבוקר, אוכלת, שותה חיה נושמת. אני כבר הרבה זמן רוצה לכתוב לך, שתבין שמה שאתה עושה הוא ממש דרך האהבה, הזמנים של הקורס מדויקים, התכנים יוצרים שינוי, האווירה שאתה יוצר, הפתיחות, אפילו הסכום שהקורס עולה שהוא לא גרידי ומאפשר לכל אחד להשתתף.

כל זה מראה רק איזה דרך עברת אתה שיש לך את כל הנתונים להעביר אותו הלאה בצורה המעצימה ביותר.

אני מודה לך יקירי על קורס מדהים.


אני מרגישה שיש בי הרבה יותר מקום להכיל שינויים, אני הרבה פחות פגיעה ממה שהייתי. הסדנה פשוט מצוינת ומומלצת מאוד, למדתי באמצעותה איך לאהוב את עצמי יותר, הגשמה עצמית והעצמה אישית מבחינה מקצועית - לבטא את עצמי במלוא העוצמה, מה שהגדיל את ההכנסות שלי משמעותית.


הדבר החשוב ביותר שקבלתי היה הנתינה. למדתי שנתינה זה מה שהיה חסר לי בחיים. להיות חלק מחברה, משהו שברחתי ממנו הרבה מאוד פעמים ולהסכים לקבל ולתת, זו המתנה הגדולה איתה יצאתי מהקורס.

אז יקירי, אני מודה לך על כל זה ומאחלת לעוד הרבה אנשים לזכות לעבור את הסדנה הזאת אתך. הייתה בחירה מצוינת להקשיב לעמית ששיבח אותך כל כך… ואין על הצוות המדהים שמלווה אותך, אנשים איכותיים ורגישים ברמה מאוד גבוה. אז תודה…

שולחת אהבה וחיבוק חם!

Ira-Anurag-Romanchishen

אירה רומנצ'ישן

מחזור 22

למען האמת לא ידעתי מה יקרה בסדנה. נרשמתי כי היה לי אמון מלא באביב ובצוות הסדנא הקודמת שעשיתי איתם. מה שחוויתי שם, ללא ספק שינה את החיים שלי והגישה שלי לעצמי, לאחרים, לדברים שקורים בחיים שלי ובכלל מסביב – הכל השתנה.


 הרבה מהדברים נשארו לכאורה זהים, אלא בעוד שפעם הם הפעילו אותי, היום אין להם כל השפעה על החיים שלי. אט אט הבנתי מה זו האהבה הזו...

אהבה זה להכיר בכל החלקים שלי בלי לקטלג אותם במדפים של טוב ורע, משום שהכל פרי ההתניה שבה גדלתי. אין "ילדים רעים", כן יש בי חלקים המבקשים תשומת לב, ולהתעלם מהם – אומר להתעלם מעצמי, אומר להגיד לעצמי "לא" ואומר לא לתת אישור לעצמי לחיות ולהיות.


בסדנה למדתי והתחלתי להרגיש שאני, כמו כל אחד אחר… סימפוניה נפלאה של החיים, פרי יצירה ייחודי ומרתק שאין כמותו בעולם כולו. מכאן זכיתי באפשרות לקבל את עצמי כפאזל שמורכב מכל התכונות הייחודיות שבי, לדעת שזה אפשרי ומותר לי לחיות כפי שאני בדיוק, ללא צורך להרשים או לרצות אחרים – ובשבילי זה החופש וזאת האהבה האמיתית – שלי עם עצמי. 


התובנה הזאת היא זו שהניעה אותי להיות חלק מצוות הסדנה המופלאה הזו. חוויתי את השינוי על עצמי, ראיתי וממשיכה לראות את השינויים שמשתתפים אחרים עוברים וזה מרגש וזה וואווווו… זאת זכות עבורי להיות חלק ולהאיר. תודה על האפשרות אהוב...

Moran-Reiter

מורן ריטר

מחזור 19

"דרך האהבה" היא דרך מופלאה של אדם לתוך עצמו. אל תוך נפשו ואל ליבו. זהו מסע מדהים שלא ניתן להסביר במילים. 


דרך האהבה היא כמו ריקוד מדהים של חיים שמשתנה מרגע לרגע. זהו מרחב בטוח שמאפשר לכל אדם ואפילו לסקפטיים ביותר, להסיר מסכות ולצלול פנימה לתוך האמת הצבעונית והייחודית שלו. אני אסירת תודה על האפשרות, המרחב התומך והמכיל והדיוק המושלם בו הגיע "דרך האהבה" לחיי, כדי לעזור לי לרפא את עצמי ברמה הפיזית, הנפשית והקולקטיבית.


נכנסתי אדם רציונלי וצמא ויצאתי אדם מחובר ומלא. ליבי מלא אהבה והפחד יושב לו חשוף בפינה, הקרוהן ואני חברים יותר טובים והחיים הם משמעותיים יותר ובריאים.


תודה באלף צורות על חוויה קסומה שתלך איתי תמיד, על יכולת בריאה להתבונן, לתהות, לטעות, לדאות, לאהוב, לקבל, לתת ופשוט להיות...

Roy-Ratzon

רועי רצון

מחזור 11

"כל הזמן תנועה, כל הזמן מגע", אלו המלים שמהדהדות בתוכי כשאני חושב עליך, איש מופלא ומיוחד שכמוך. כל כך אותנטי, כל כך אוהב וטוב לבריות. איך שאתה מתקשר בכזאת פתיחות אינסופית ובו בזמן ער ומודע לגבולות שלך ושל האחר. עצור סוסים! אתה אומר ומזמין להתבונן.


אתה השיקוף הבריא לכל אשר ישנו, בין אם אתה צודק או טועה, בין אם אתה קולע בדיוק למהות העניין או "הולך לאיבוד" עם האני מאמין שלך, זה לא משנה, אתה אמיתי וקשוב למה שקורה ברגע ובקלות יודע להודות בטעות ולהגיד אתה צודק. מעניק חיבוק מהלב ומוליך מלאכים למהות המחבקת. 


פותח את ידיך ונותן הזדמנות לכל מי שרק רוצה לתת חלק במהות האמיתית. מאמין בבריות ומאפשר לפרוח. מוכן ומסוגל לקבל דברי ביקורת ובאמת להפיק מהם את המיטב, גם דברי שבח, אם כי שם אתה מאותגר קצת יותר. בעין הסערה עיניך תמיד פקוחות ואוזניך קשובות, כי כפי שאתה אומר במעגלים: אתה "משתף דרך הלב, מקשיב מהלב ומביא את לב העניין" וזו תקשורת מקרבת דרך האהבה!


תודה לך על מי שאתה ומה שאתה, על ההוויה שאתה והתדר העמוק שמהדהד בזכותך בעולם הזה. תודה שאתה מהווה עדות חיה לכמה שטבעי ובריא להיות בן אדם, שמותר לטעות, שמותר לתקן, והכי חשוב – שמותר לאהוב. אני לומד ממך המון, גם מהמלים, יותר מהנוכחות. זכיתי, זכינו ושנזכה שבכולנו הצד הבריא יבוא יותר לידי ביטוי. 

תודה אהוב! 

Amos-Yaffe

עמוס יפה

מחזור 7, מחזור 8, מחזור 9

אני ממליץ לכל מי שאני פוגש לתת לעצמו המתנה ולעבור את סדנת המאסטרים של ”דרך האהבה". אני ילד גדול, כבר עברתי עשרות רבות אולי מאות של סדנאות ב-27 השנים האחרונות ובעצמי גם הנחיתי קבוצות ועזרתי לאנשים בהתפתחות אישית (אבחון וטיפול מקרוב ומרחוק בעזרת "חישת אנרגיות" על בסיס טכניקת רפי רוזן – "ביורגונומי") – ולכן לא ציפיתי להפתעות!


אך אביב, חדור אמונה, מסירות ונחישות להביא לשיפור בחיי המשתתפים, הפתיע אותי לחלוטין בהצלחתו לקדם אנשים במהירות גדולה בהרבה ממה שחשבתי שאפשרי. באומץ להיכנס בעדינות למקומות רגישים של אנשים, בדרבונים עדינים לאנשים לעשות צעד קדימה, להשתחרר מעכבות למיניהן ולעלות על דרך חדשה ורעננה של הגשמה עצמית יותר מאי פעם. ועוד ועוד ועוד.


הייתי מרוצה במחזור הקודם של המאסטרים (גם תוך כדי התנהלות הסדנה וגם ממה שהרגשתי שנשאר בי אחריה), שאני משתתף עכשיו במחזור נוסף, עם אנשים אחרים.


אביב הקוסם 🙂 מצליח כעת להביא לשיאים של חיבור ואהבה ופתיחות בין המשתתפים ולכן גם "קפיצות דרך" אצל המשתתפים, והוא כרגיל שוב מפתיע אותי כל פעם מחדש…

Sitvanit-Godshmit

סיתוונית גודשמיט

מחזור 26

ובדיוק מושלם למסע החיים הפרטי שלי…שאני יודעת בערך את הסוף או הכותרת של הסוף…ו..בום והנה סוף אחר…שבכלל לא דמיינתי… מאסטרים 26 – כמה שהיית מדויקת לי! להבנה… שהדרך…הדרך…היא היעד!


תודה על מסע מורכב שלי לעצמי לפגוש בי מקומות שלא הכרתי.. להסכים להיות בשקט..להתבונן…לשאול..לא לדעת… תודה על אהבה עצמית אינסופית, על האפשרות לאהוב אותי על כל חלקי.. 

אביב… אוהבתותך, צוות אתם מקסימים, קבוצה תודה על השותפות לדרך

Keren-Fattal-Asher

קרן פטאל-אשר

מחזור 16

קורס העצמה אישית מצוין! המשלב תהליכים תרפויטיים ייחודיים, שמקדמים קבלה ואמון בצד כלים לשינוי ויציאה מאזור הנוחות. הצוות רב נסיון, מכיל ותומך. מאפשר מרחב אינטימי, חי ובריא, לחקירה פנימית מעמיקה.


הזדמנות לצאת למסע מרגש, לפגוש את עצמי בדיוק כמו שאני, לראות את הטוב שיש ולשחרר דפוסים מגבילים, דרך חוויה מעצימה ומחבקת. הכי פשוט להגיע לערב מבוא ולהרגיש… משם קורים מלא דברים טובים. ממליצה לך מאוד!!!

Esti-Yogev

אסתי יוגב

מחזור 14, מחזור 15

הגעתי לסדנה מהמלצתה של אחותי ועברתי אותה פעמיים רצוף!

סדנה מומלצת שהפגישה אותי עם עצמי, עם הרצונות שלי, הקשיים שלי, דפוסי התנהגות שלי שחלקם הועילו לי וחלקם כבר לא, לימדה אותי לקסיקון רגשי שלא הכרתי, הפגישה אותי עם אותם רגשות שלא היו נעימים לי להרגיש והודחקו שנים על גבי שנים והפכו לחומות עד שלאט לאט החלו להיפתח ולהתרכך.


סדנת תקשורת מקרבת ששינתה לי את טיב השפה, לימדה אותי לקחת אחריות על חיי ולדעת שמה שקורה לי מתחיל בי ומסתיים בי ורק אני אחריות לו, למדתי מה זה מדיטציה באמת ותרגלתי מדיטציות שחיברו אותי עמוק יותר לתהליך וגם… הכרתי המון חברים שהפכו למשפחה שלי ומוזמנים עד היום לאירועים הכי אישיים שיש לי.

ממליצה לבוא להכיר את עצמכם מקרוב, עוד תופתעו לטובה (-:

Rachel-kanon

רחל קנון בוקלמן

מחזור 9

קבלתי מס' פניות בקשר לסדנת המאסטרים של "דרך האהבה" ממבקשי המלצות…. נצצו לי העיניים בגללך….. אני רוצה להודיע כאן, שהסדנה שהשתתפתי בה חיברה אותי לכוחות שלי מחדש… יש בדרך הזאת תבוניות רבה, התעוררות התובנות … ועוד…. והכל עטוף באהבה אמיתית. קבלה.


אביב, לימדת אותי שיעור בקבלה עצמית עם חולשותיי…. כל דבר שהבאתי בפניך בפתיחות – נעשה קל יותר. האנרגיות השתנו לי לטובה… חל בי שינוי … משהו טוב… לא יודעת לתת לו שם…. ואני יודעת לשמור על המקום הזה ולהצית אותו מחדש.

אוהבת אותך המון. מתגעגעת….

Kohav-Yogev

כוכב יוגב

מחזור 13

הכל התחיל לפני חמישה חודשים… הרומן שלי עם דרך האהבה. בהמלצת חברתי הטובה הגעתי להליכת מלאכים ראשונה בחיי ומאז השמיים נפתחו… 

המשכתי במסע ועשיתי את סדנת המאסטרים, של אביב שטרית ושם קיבלתי את המתנה!

הכרתי משפחה שהפכה לחלק מחיי.


למדתי להכיר את עצמי, מה אני רוצה וצריכה, מה בריא לי ומה נכון לחיים שלי - זו מודעות עצמית. למדתי איך עושים בחירות נכונות ואיך מוותרים על מה שמיותר ובונים חיים מאושרים – וזו בחירה חופשית ומתנה ענקית לחיים! קיבלתי סל של כלים לדרך והמון אהבה עצמית… בדרך האהבה.

אז אני מזמינה אתכם לקבל, ללמוד, להעצמה אישית בסדנא שתכניס לחייכם אושר, שמחה, בריאות ותשנה אותם מקצה לקצה.

Shahar-Badichi

שחר בדיחי

מחזור 24

את הדרך שלי עם אביב שטרית וצוות דרך האהבה התחלתי ב 2017. באותה תקופה לא סבלתי את עצמי! 

אני מניח שלכולנו יש תקופות כאלה וזה בסדר אבל באותו זמן לא מצאתי נחמה. הלב שלי היה סגור ומלא בזעם. הופתעתי לגלות כמה קשה היה המעבר שלי מחיים משותפים ללבד.


מסוג השינויים שהייתי צריך ללמוד כדי לגדול וגיליתי שאני לא באמת לבד! נפגשתי עם שחר האמיתי! שחר שקולו רק רוצה להישמע ולשתף. זו המערכת יחסים שהזנחתי ולא הבאתי לה את תשומת הלב שהיא דרשה. באותו רגע נתתי לעצמי את המתנה הכי טובה והכי בריאה שיכולתי לתת. פניתי לדרך האהבה (היקום הפגיש בינינו אבל זה לשיתוף אחר). אביב והצוות קיבלו אותי, חיבקו אותי ולא וויתרו. בדיוק מה שהייתי צריך, תודה מכל הלב!


ביקשתי ריפוי ומצאתי כל כך הרבה יותר, מצאתי חברה טובה, הבנתי מה זה "לא חזק", מצאתי איזון, שפה חדשה והכי חשוב מצאתי עולם שלם של סדנאות ותוכן שמרתק אותי. מאז אני חוקר ולומד וגאה להגיד שעברתי את רוב המסלול של דרך האהבה ועדיין מפנק את עצמי בסדנה פה שם! ותמיד לומד עוד על עצמי! ממליץ מאוד!

Sivan-Danguri

סיון דנגורי

מחזור 18

היי אביב יקר,

אני חושבת מדיי פעם על התפתחות אישית שעברתי בקורס המאסטרים ומלאה בהודייה, אז רציתי להודות לך באופן אישי ולהחזיר קמצוץ מהחסד שהורעף עליי בתהליך שעברתי איתכם.

הסדנה איתגרה אותי בדרך בריאה ובמהלכה רכשתי כלים להתבונן בעצמי בכנות ולהיות עם מה שיש שם באמת.


אחרי שהסדנה הסתיימה אימצתי לחיי גם מדיטציה (למדתי בקורס איך לעשות מדיטציה אבל לא הצלחתי בבית לתרגל) ויחד עם המודעות העצמית וההתבוננות החדשה שפיתחתי בדרך האהבה, סוף סוף הכנסתי לחיי גם אהבה עצמית והמון חמלה.


המסע שלי נמשך ואני אמשיך להתפתח כל חיי, ואני מודה מאוד על כברת הדרך המשמעותית וה"סיפתח" שעשיתי איתך בדרך האהבה

תודה תודה תודה!!!

Nella-Avishayev

נלה אבשייב

מחזור 26

מנסה למצוא מילים כדי לסכם את החוויה , אבל כנראה שאין סיכום כשהסוף פתוח וכל אחד מדמיין את הסוף של הגיבור איך שבא לו. הסדנה נכנסה לחיי בצורה מפתיעה בלי תכנון וכך היא גם נגמרת אבל הדרך … איזו דרך … כמה היא מלמדת ומעצימה אישית. הדבר החשוב ביותר שאני לוקחת הוא שמותר גם לא לדעת, להתמסר אל הלא נודע ופשוט להקשיב ללב. 


אביב, אני כל כך אוהבת ומעריכה אותך תודה על מי שאתה.

צוות תודה לכם על הנתינה ואהבה בכל תנאי.

חברים שלי לדרך הייתם מדויקים עבורי ואני מודה על כל רגע שחווינו יחד וגם לחוד. 

סדנה מומלצת בחום!!! מתגעגעת…

Ricky-Meiry

ריקי מאירי

מחזור 24, מחזור 26

מתגעגת לכולם!!! ותודה אביב, על כל מי ומה שאתה. הארת לי משהו בנשמה שהיה כבוי מעל 20 שנה או בעצם 40. הארת את ריקי וזה בעצם הכול מבחינתי 👑 

אז תודה לך ולצוות שמשוגעת עליהם על הדרך… החברים והחברות שפה בשבילי לטוב ולמוטב ובאמת מקווה שניפגש מהר ❤

Adiel-Levy

עדיאל לוי

מחזור 21

תודה רבה לכם על האנרגיות הטובות שהענקתם לי ועל המתנה הגדולה מכל – אהבה, אותה הענקתם לי במלוא הדרה. תודה גדולה! 

נכנסתם לי ללב והחזרתם לי את החיוך לחיים.

Iris-Agiv-Ben-Ari

איריס אגיב בן ארי

מחזור 14, מחזור 19

קורס מאסטרים של דרך האהבה מחזור 14, סדנת מדיטציה ומודעות עצמית, שלא אוכל לסכם במילים את מה שקיבלתי שם ב- 18 מפגשים.

לא אוכל להעביר לכם את החוויה הקסומה, הריפוי העמוק ללב ואת ההרגשה להיות חלק מהקבוצה הזו.

אני רק אניח את זה כאן, כדי שתבינו שיש לכם הזדמנות להיות חלק ממרחב תומך מכיל ואוהב, ולקחת אחריות על הריפוי האישי שלכם.

בהצלחה למחזור 15 שיוצא לדרך!

ממליצה לכולם על הקורס באהבה!!

אביב, אני אוהבת אותך

Hagit-Ohayon

חגית אוחיון

מחזור 10, מחזור 11

נקודת הפתיחה שלי בזמן הגעתי לסדנת המאסטרים, לא הייתה אנרגטית במיוחד. 

הרגשתי ריקנות וחוסר בחיות. זאת לאחר תקופה די ארוכה שחייתי בשמחה מזויפת שחיכיתי וציפיתי שתהפוך לאמתית. 

כשנתיים הילכתי בחוסר וודאות לגבי העתיד ושכלית הבנתי שממילא אין אני יודעת מה צפוי לי בעתיד ולכן אין רעיון טוב יותר מאשר לשמוח במעשיי, כעת!! ולכאורה יש שמחה, אך לצידה שוכנת הריקנות. חשתי שהולכת ומתגבשת בתוכי צעקה… וכאשר יש לאדם על מה לצעוק ורוצה לצעוק, אך איננו יכול לצעוק – זוהי הצעקה הגדולה ביותר (כדברי הרבי מקוצ'ק).


הגעתי לסדנא והכלי הראשון שקיבלתי הוא הבחנה בין "האדם המרגיש" ו "האדם החושב". החלו המון תהיות והרהורים לגבי מה עדיף וכדאי. התחלתי להתאמן בשיח בשפה הרגשית ודרך תקשורת מקרבת עם הקבוצה, ונכנסתי לעולם של ידע חדש. רציתי להתחבר למקור של חכמה, אך לא ניתן להתחבר למקור של חכמה ואמת מבלי לעבור תהליך של היטהרות פנימית. ביקשתי לחתור אחר הדרך להיטהרות ואת זה מצאתי בסדנה, למדתי איך לעשות מדיטציה, מה זה מיינדפולנס ותרגול אהבה עצמית.


אביב,

הדרך שבחרת בה היא דרך אימונית מיוחדת, נטולת ביקורת או שיפוטיות. הדרך מאפשרת, רכה ומעודדת אותנטיות. החשיפה למקורות ידע שונים ומגוון של דרכים מאפשרת בחירה ממקום הכי מדויק לי. אני רוצה לשתף שמיד לאחר הסדנה השתתפתי בסדנה נוספת שהתקיימה באשרם במדבר, ובזכות המאסטרים של דרך האהבה הגעתי מוכנה לתת הכל ולחוות את כל התהליכים בצורה הכי אותנטית שאפשר. פשוט הלכתי עד הסוף!!!

היום אני מרגישה שהשמחה שלי אמתית וכל נים בגופי מלא באהבה.

Dorit-Arnon

דורית ארנון

מחזור 6

אביב יקר, איזו סדנת התפתחות אישית!! המפגשים היו חווייתיים, באווירה ביתית ונעימה ואתה תומך מכל הלב כל רגע נתון. בתחושה שלי הנושאים שעסקנו בהם, החוויות, היצירה, השיקופים, כולם היו במינון המדויק ותרמו להתפתחות אישית שלי, בדרך לחיים בריאים יותר. סדנת המאסטרים הזכירה לי שהלמידה והצמיחה הם אינסופיים.

תודה על שאפשרת חוויה נהדרת! סדנה מומלצת בחום!

אוהבת אותך מכל הלב...

Anat-Givati

ענת גבעתי

מחזור 26

אביב היקר מאד,

רציתי לשתף שהיום אני פותחת קבוצה קטנה של 5 נשים ל"אימון אישי" בקבוצה. במהלך הכנת התכנית הבנתי כמה למדתי ממך בקורס המאסטרים!

ידעתי תמיד וגם אמרתי לך שאני לומדת ממך המון, אבל עכשיו זה בא לביטוי ממשי ומגיע לך לדעת 🙂 אז ככה:

1. תשומת לב מירבית לבחירה מדויקת של שירים ומוזיקה.

2. לתת מקום וזמן לנשום.

3. אני לא צריכה לדאוג שהחלל יהיה מלא במילים כל הזמן.

4. כללים שונים לדיבור במעגלים, להקפיד עליהם.

5. להחזיר לדובר שאלה לגבי המראה שהוא קיבל.

6. מתחילים מפגש בהתכנסות פנימה.

7. לא הכל תלוי בי.

נראה לי שבעיקר אלה.

תודה 🙏 ועוד ניפגש אביבי…

Esti-Tovi

אסתי טובי

מחזור 19, מחזור 23, מחזור 28

אהבה בכל תנאי!!!

זה משפט שמלווה אותי בחודשים האחרונים. ובקורס המאסטרים קיבלתי את האהבה הזאת big time. בלי שיפוטיות, בלי עקבות ובלי מסכות – אהבה נטו. תודה למשפחת דרך אהבה מחזור 19 על מי שאתם!

אוהבת בחזרה אהבה ענקית ❤ ❤ ❤

Benny-Goldenberg

בני גולדנברג

מחזור 17, מחזור 15

מילים כמו תקשורת מקרבת, התפתחות אישית, העצמה אישית ועוד מלא מילים משונות שלא היה לי מושג קלוש לגביהם ותמיד נראו לי רחוקות ומאיימות…. קבלו משמעות ביום שבו פגשתי בבחור צעיר, כריזמטי, מחובר לעצמו, שופע ידע רוחני ובעיקר מקורקע מאוד שמדבר בגובה העיניים. 

אביב שטרית פתח בפני עולם שלם של מושגים, חווית ודרך חיים שמעולם לא חשבתי שאתחבר אליה. היום לאחר כארבע שנים במשפחת דרך האהבה ולאחר מסע ארוך שבו שיניתי, החלפתי והכי חשוב דייקתי את דרך החיים שלי, אני יכול לספר בגאווה רבה שעליתי על דרך המלך, דרך שלוקחת אותי למקומות מאתגרים, מעניינים וגורמת לי ליהנות כל יום מחדש מהעולם הזה שאנחנו חיים בו.

ממליץ לכל אחד ואחת מכם להתנסות לפחות בסדנה אחת של אביב. אחר כך כבר תרשמו לקורס המאסטרים… על מנת להבין את המתנות שאפשר לקבל מהחיבור למשפחת דרך האהבה…

Noa-Winter

נועה ווינטר

מחזור 20

נפגשתי עם קורס המאסטרים של אביב בפייסבוק וכדי לבדוק אם זה מעניין אותי קראתי את ההמלצות של אנשים מהקורס. אחרי שקראתי את כל ההמלצות הבנתי שיש פה משהו אחר, משהו טוב. כל אחד אומנם כתב על חווית העצמה אישית שלו, אבל היה נראה שכולם מדברים על אותה דרך שהיתה מאוד משמעותית עבורם. כבר בערב מבוא הבנתי בעצמי על מה הם מדברים ונרשמתי.


השלבים של הקורס בנויים בצורה כזו שכל שלב אפשר לי לפגוש את עצמי יותר ויותר. ההתבוננות בהתחלה היא ראשונית ולאט לאט מעמיקים יותר. רגשות שחשבתי שאני מכירה והתמודדתי איתם כבר פתאום עלו שוב וקיבלו מקום אחר. מעבר לזה שהדרך להגיע לרגשות ולבטא את הרגשות התאפשרה לי בהמון דרכים מגוונות שאביב מאפשר בסדנה. בין אם זה בשיח, תנועה, תראפיה באומנות, פסיכודרמה, דמיון מודרך, מדיטציה ועוד דרכים ושיטות נוספות.


אחד הדברים שקיבלו דגש הוא השימוש בלקסיקון רגשי, כלומר לשתף מה אני מרגישה. נשמע קל לכאורה, אך בקורס הבנתי כמה זה קשה וכמה זה חשוב ועד היום אני שמה לב ובודקת מה הרגש שאני חווה כרגע ומנסה לא להתבלבל עם תחושה או כל דבר אחר שדומה לרגש.


 מעבר לזה שאחרי הסדנה בחיים האישיים שלי התחלתי לדבר בשפה שלמדתי בסדנה, אני במודעת עצמית גבוהה  יותר למה שאני עושה ואיך אני חושבת ומנסה לבדוק עם עצמי, האם הדרך שבה אני בוחרת היא בריאה לי.


לבסוף אחת המתנות שקיבלתי הם חברי המחזור שלי מהסדנה שהפכו למשפחה עד היום. וכמובן סופ"ש ההנחיות שאפשר לי להוציא מעצמי את הצד של המנחה שבי, שמאוד מאוד אהבתי ואפשר לי לתת מתנה לקבוצה באמצעות ההנחיה שבניתי. זה היה שיא מאוד מרגש ועוצמתי עבורי.

Anna-Bool

אנה בול

מחזור 20, מחזור 21

הגעתי למבוא של סדנת המאסטרים עם המון סקפטיות. בדקות הראשונות הבנתי שיש פה קסם שאין בשום מקום אחר. בכמה דקות הצליח אביב לתת לי ריפוי שלא קיבלתי בשנים של טיפולים.

די מהר הרגשתי חיבור עמוק לקבוצה שמקיפה אותי, ומבלי שהתאמצתי פתאום היה בסדר להרגיש את הכל, להסתכל למישהו בעיניים ולבכות מכל הלב, ואז לצחוק כמה דקות אחרי זה, לצעוק, לכעוס, לדבר באותנטיות ולקבל חיבוק אמיתי חם ואוהב.

בסוף הערב קיבלתי מאביב מתנה, מיני פסיכודרמה, ששינתה לי את החיים.


מיותר לציין שנרשמתי לסדנה כמשתתפת ובמשך כל הסדנה ראיתי איך הקסמים האלה מתהווים אל מול עיניי למציאות חיים בריאה ומאושרת יותר שלי ושל כל חברי הקבוצה, שעברה איתי את התהליך. איך כל תנועה שלנו תחת הנחיתו המדויקת של אביב בסדנה מקבלת ביטוי במציאות של חיינו. ולא היה לי דרך אחרת להסביר את זה מאשר "קסם". אבל אני לא מאמינה בקסמים… ולכן בעיקר הבנתי שיש פה בנאדם שהצליח לזהות מה המתנה שלו לעולם (המתנה שהוא, שאנחנו בשפתו...) ומאז לומד ופועל כדי לתת אותה.


אז האם אני יודעת לעשות עכשיו את הקסמים של אביב? לא.

אבל בזכות הקורס הבנתי מה המתנה שאני ואיך לבנות מאגר של קסמים משלי.

Ricky-Levy

ריקי לוי

מחזור 6

הגעתי לקורס המאסטרים סוג-של "ירוקה", היות ומעולם לא השתתפתי בסדנא כזו או אחרת או בתהליכים דומים. כשנשאלנו לראשונה מדוע אנו כאן – אמרתי משפט שלעולם לא אשכח: "לא הגעתי כי אני רוצה – הגעתי כי אני צריכה". 

לא חשבתי שאהנה, לא חשבתי שאתחבר, לא ציפיתי לדבר. לא חשבתי שהעצמה אישית, מודעות עצמית וכל ""דברים הללו"" מתאימים לי. היה נדמה לי שזה מוזר מידי וכל הסדנאות הרוחניות האלה, בכלל לא קשורות אלי.


התחלתי את המפגשים הראשונים כשאני נצמדת במבוכה לקיר, רוצה להיעלם, פורצת בבכי ולא מסוגלת לנוע בחופשיות ובטח לא להצטרף לריקודים. ואיך סיימתי……? כשאני רוקדת ומקפצת בחופשיות ובכיף (-: עם תעוזה ואומץ להנחות לקבוצה שיעור יוגה. עם ה מ ו ן חוויות. חזקות, עוצמתיות. מסעירות. נעימות. כיף, צחוק, התרגשות, עצב, בכי, רצינות, עניין, עומק, הכל מהכל… ומה עוד? חברים טובים ובית. ממש משפחה.


אביב י-ק-ר וכל משתתפי הסדנא האהובים – ת ו ד ה ע נ ק י ת ל-כ-ו-ל-כ-ם/ן על ההזדמנות לחוות חוויה עוצמתית ומעניינת שכזו ותודה על האהבה, התמיכה והפרגון!!!

אוהבת המון המון המון…

ריקי לוי


ולכל הקוראים הרוצים להעז ומעוניינים לחוות, לאהוב, ליהנות ולהכיר עוד צדדים בעצמם ובאחרים… קורס המאסטרים מומלץ מומלץ מומלץ ♥♥♥"

Shany-Ashkenazi

שני אשכנזי

מחזור 1

כשפגשתי את אביב עם המידעון על קורס המאסטרים של "דרך האהבה", מצאתי את עצמי מתווכחת איתו על מהות השם. לא ממש הבנתי למה הכוונה, לא האמנתי ברעיון ובטח לא חשבתי שהוא לבסוף יהיה נקודת מפנה בחיים. במפגש השלישי של הסדנה, מצאתי את עצמי נסחפת ולוקחת חלק פעיל בנוכחות מלאה בקבוצה. הבאתי טוטאליות והתמסרות למתרחש בסדנה.


"דרך האהבה" המאפיינת כל כך את אביב, המנווטת את המשתתפים תמיד מתוך "הזמנה", בצניעות, ברוך, בהקשבה, ברשות, מצאתי את עצמי נוגעת ומחטטת במקומות המסתור הסודיים שלי. בכיתי, התרגשתי, כעסתי, נפעמתי, צחקתי, חיבקתי, השתתפתי בצער ובשמחה של אחרים. בקיצור "הרגשתי" את עצמי ואת הסובבים אותי בסדנא ברמת אינטימיות שהפתיעה אותי בהתעצמותה ממפגש למפגש… המפגשים לבשו צורות שונות של סשנים – לא השתעממתי לרגע!


בתום הקורס ניסיתי לברר מהי המתנה הגדולה ביותר שלי משם. מצאתי את עצמי בוחנת כיסים מלאים בהרבה "מתנות" אבל אחת עלתה על כולן והפכה לאבן שואבת בחיי. המתנה הזו נקראת בשפה של אביב – הכוח לבחור! הבחירה מאפשרת לי מדי יום התבוננות בקיבעונות מחשבתיים שלי, בהרגלים שהשתרשו ברבות השנים, בסטאטוס קוו שלי, בקווים האדומים שלי. מצאתי בי יכולת לבחירה מחודשת – מסוגלת לבטל דעות שהיו מוצקות, התנהגויות שהורגלתי בהן, תגובות "על אוטומט" ועוד. ובמקביל, מסוגלת לחזק ולהשריש אחרים. אבל מעל הכל, הכוח לבחור הוא הזמנה יומיומית להתנסויות ולניפוצי "טאבו" אישיים. אני היום אישה מאושרת ומשוחררת יותר מכפי שהרגשתי כל חיי וזו לא גוזמה. החיים שלי מעניינים יותר ומספקים יותר.


היום בא לי לצעוק חזק ולהעיר את כל אלה שפועלים "על אוטומט" כפי שאני הייתי, לספר להם את הסיפור שלי, ולהזמין אותם פשוט להירשם לסדנה ולפגוש בעצמם, בתוכם ובאחרים – את האהבה.

iris-meshulam

איריס משולם

מחזור 33

היי אביב

 אני מרגישה צורך להודות לך.

כאשר התחלתי את הדרך בסדנאות שלך הייתי כמו ציפור פצועה, מפוחדת, חסרת ביטחון, מבוהלת וכמהה לאהבה. 

איפשרת לי מרחב בטוח, מאפשר, מכיל ואוהב.

קיבלת אותי עם כל ההתנגדויות (והיו הרבה) .

הכי חשוב עבורי, היית אמיתי והתעניינת בשלומי מדי פעם (להרגשתי זה לא היה לצורך שיווקי אלא התעניינות אותנטית ).

היום אני מאמינה בעצמי, ביכולות שלי ושאני ראויה לאהבה ולאושר.

Dity-Farkash

דיתי פרקש

מחזור 23

לפני שנה, כשהחלמתי מסרטן בפעם השניה, עמדו בפניי שתי אופציות.

1.לחיות.

2. למות.

הפט סיטי הראה שבגוף אין יותר גידולים סרטניים, אבל הנפש העיפה שלי, סירבה לשמוח שאני בריאה.

לא רציתי למות, אבל הדבר  שהכי הפחיד אותי, היה להמשיך לחיות.

גרושה, עניה ובודדה, שפעם בשלוש שנים נלחמת גם על הבריאות הפיזית שלה, ורואה בעיני רוחה את ארבעת הילדים שלה נשארים פה נטושים ומופרדים לבד.


איך ממשיכים מכאן? לאן?

אז עשיתי מה שלימדו אותי הכי טוב לעשות, והתפללתי.

הייתי יושבת שעות, כולי שריטות וחבורות מהלב שלי שנשבר, ובוכה.

רבי נחמן שלי לימד אותי לדבר עם אלוהים, וזה הדבר היחיד שהצלחתי לעשות, להתחנן ולעמוד על נפשי.


זאת היתה הפעם הראשונה שנענתה תפילתי, שהתחלתי להאמין שמישהו שם אשכרה מקשיב לי והדרמתי לסדנת סופ"ש במדבר עם האיש הזה, אביב שטרית וקיבלתי את חיי במתנה ובחרתי לחיות. אחר כך כבר נרשמתי לקורס המאסטרים - קורס התפתחות אישית שלו - חדר הכושר השבועי והתחלתי לאט לאט להחלים.


מחר נפתח מחזור נוסף ואני זוכה להיות בצוות. לתת את המתנה שלי בחזרה.

שם למדתי סוף סוף לחיות, ולא רק לשרוד, ובכלים האלה היום אני גם מעבירה הלאה את השיטה, בסדנאות משלי.

Ronen-Shemy

רונן שמי

מחזור 13, מחזור 14, מחזור 15

האם גמרתי את כל מנת האושר והאהבה שלי? שאלה שהדהדה בי לפני מספר שנים…

מי שמכיר אותי יודע שאני בתהליך של עבודת מודעות עצמית והתפתחות אישית מספר שנים. דרך קורסים סדנאות ולימוד עצמי בגישות ובתחומים שונים. ממקום שלא מקדש שום שיטה ולא סוגד לאיש ותמיד מטיל ספק, מקום של חקירה העמקה ושאילת שאלות. שום דבר אינן מובן מאליו.


את אביב שטרית הכרתי לפני שלוש שנים, במסגרת מופלאה של הליכת מלאכים ופרויקט 'דרך האהבה'.

כמי שלמד וחווה בצורה פרטנית חלק גדול מהגישות שאליהן נחשפים בסדנת דרך האהבה, אני זוכר את הלבטים שהיו לי האם להצטרף לסדנא. סדנת התפתחות אישית תהליכית של 18 מפגשים.


מתוך הידיעה כי תמיד יש שם עוד משהו, עוד מקום להרפות לתוכו, עוד חוויה, עוד ריפוי – שחררתי והרפיתי את ההתנגדויות שעלו בי והצטרפתי לסדנה. השאר היסטוריה. חוויתי שלוש סדנאות כמשתתף ועוד סדנאות כחבר צוות ב 'דרך האהבה' על הפרויקטים השונים שלה. גם אחרי השתתפות בשלושה מחזורים, הייתי חוזר לפחות עוד פעם פעמיים לסדנא 🙂


אם גם את ואתה מרגישים שיש שם עוד משהו גדול שמחכה עבורכם, מזמין אתכם להצטרף למשפחת דרך האהבה.

Kfir-Yagour

כפיר יגור

מחזור 13

יש את הזמזום הזה, כמו זבוב טורדני, כמו מנוע פנימי שלא נח, שעובד לו שם שעות נוספות מתחת לפני השטח אבל מאד קשה לאתר אותו ולשים עליו את האצבע. בדרך כלל אני שם אליו לב כשנהיה שקט, כשהרעש סביבי שוכח ואני בתשומת לב לעצמי, לא לפייסבוק או לטלוויזיה ופחות למה קרה אתמול או למה יקרה מחר. באותם רגעים שאני פה, כאן ועכשיו שם פתאום נשמע אותו טרטור, אותו חוסר שקט שאומר לי משהו, רומז לי משהו בדרכו המעצבנת ושם טמונה ההזדמנות.


בטירוף של החיים קורה ששוכח לעצור, להקשיב, לנשום ולבדוק מה טוב לי, מה באמת ״בריא״ לי. זה מרגיש כאילו אני אדון לעצמי, מנהל ובוחר אבל האמת היא שברוב הזמן אני מנוהל ע״י אמונות, דפוסים ואוטומטים שלא בהכרח משרתים אותי.


אם אתה מאושר אז אל תתן לאף אחד להגיד לך אחרת! אבל אם יש לך חיים מדהימים ועדיין משהו לא מסתדר, משהו לא מתחבר, משהו חסר, הזמזום שם ואתה רץ ורץ ורץ רק כדי לא לעצור, אז אתה מוזמן לסדנת המאסטרים של ״דרך האהבה״, סדנת מודעות עצמית ומדיטציה. איתם מגיעה בחירה חופשית אמיתית ואיתה גם השקט והשלווה.

Boaz-Binyamini

בועז בנימיני

מחזור 11

דרך האהבה היא הבחירה שלי. הבחירה בחיים מתוך הסתכלות מכילה, מקבלת את מה שאני ומי שאני, כולל הקשבה לכל הסיפורים שאני מספר לעצמי – למה הוא אמר לי את מה שאמר? ולמה היא עשתה לי ככה? זה לא הסיפור שלהם, זה לגמרי הסיפור שלי , מתוך קבלת האחריות הדברים נראים הרבה יותר פשוטים.


אולי הטריגר לכל הדרך הזו היא בכלל חברת השפע בעידן בו אנו חיים, שלכל אחד חשוב שיהיה לו הכל , איך יכול להיות שהוא עובד כל כך קשה ואין לו סיכוי לקנות דירה, רגע…אבל יש לי דירה..אבל אין לי גינה… ואיך יכול להיות שיש מיליארד פייסבוקים ולי אין זוגיות ? ואם יש לי משפחה – אז הצלחתי ? מה באמת הפרמטר להצלחה בחיים האלה? נראה לפעמים שהפרמטר היחיד להצלחה הוא שיגידו עליך שהצלחת , בשביל זה אני צריך לקנות רכב חדש – כי אחרת אני לא…

אני צריך לנסוע בקיץ ליער השחור או לקפוץ לאמסטרדם לסופשבוע – כי אחרת אני לא…ואיזה סלולרי יש לי, כי אחרת אני לא.. ובכן ההצלחה היא שלי היא פשוטה, היא הסיפור שלי – היא כל מה שאני השגתי עד היום לעצמי, המהות שלי והיכולת לעשות את השינוי, שינוי שמביא איתו הרבה שמחה, קבלה, נתינה, הכלה, אלו לא סתם מילים…זו דרך, אז מי שעדיין שואל את עצמו את השאלות של למעלה לא יבין זאת, ימשיך במירוץ העכברים , ישאף, ישיג, יעלה ויפול…ואולי יגיד לעצמו שבועז התחרפן…


 אז זהו שלא, אני עדיין באותה עבודה, עם אותה משפחה, עם אותו סלולרי ורכב חדש יחסית, אבל זה לא מה שמגדיר אותי, מה שמגדיר אותי זו הדרך שלי – אני חי ונושם דרך האהבה, דרך המיכל שרוקנתי מכל הסיפורים שסיפרתי לעצמי, המיכל שמתמלא במה שבריא לי, פשוט להיות כאן ולקבל את העולם ואיתו את כל השפע שהוא מציע בדרך הזו אפשר להשיג הכל.

אני בחרתי! מזמין אתכם להצטרף לאחד הצמתים החשובים וההחלטות שתעשו בחיים – להצטרף לקורס התפתחות אישית של דרך האהבה, פשוט כדי שתרגישו כמוני… או בשפתה של דרך האהבה לה שותף גם ג'ון לנון לפני 47 שנה כשכתב: All you need is love

Rina-Mizrahi-Faynerman

רינה מזרחי פיינרמן

מחזור 15

קורס מומלץ, משנה חיים ופורץ גבולות להתפתחות אישית ולמבט חדש ומאפשר על החיים שלי: איך לברוא את מציאות חיי, להיות המטפל של עצמי ולחיות חופשי בריא ומאושר.

אם יש בכם קריאה, להתבונן מחדש על החיים ולחגוג את המתנות שקיבלתם, פשוט תרשמו למאסטרים עכשיו.

Noa-friedman

נעה פרידמן

מחזור 8

"כאשר הרעב מכרסם בקרבנו ואיננו יודעים את מקור הריקנות, אשליות משתלטות עלינו ואנו נעשים עבדיהן" מתוך "הנסיכה שהאמינה באגדות", מרשה גראד.

מכירים את הרעב הזה? את החורים האלו שנפערים בתוכנו ואנו מחפשים… למלא אותם? את ההרגשה של לעמוד מול המראה ולשאול את עצמי אם אני אוהבת את מי שאני רואה שמשתקף לי משם…. את הצורך והרצון לחוש חיות, תשוקה, אהבה, שמחה?!………


אז עברתי וחוויתי והרגשתי  קורס התפתחות אישית מדהים, שבו גיליתי וראיתי ומצאתי…. והבאתי ריפוי למקומות הכואבים והבודדים בתוכי… והתמלאתי באהבה עצמית….וואו, כמה אהבה. אני מזמינה אתכם להצטרף לקורס המאסטרים של דרך האהבה, המוני משתתפים חוו ועברו דרך כ"כ משמעותית ומדהימה…


"הדרך אל האהבה פתוחה בפניך, היא נמצאת בתוכך, קרובה ובהישג יד. כל מה שעליך לעשות הוא לצאת לדרך, לגלות את עצמך ואת ייעודך ולהאמין ביכולתך"…

Renata-Shigris-Kazaz

רנאטה שיגריס קזז

מחזור 6, מחזור 7

הגעתי בלי ציפיות, אבל עם תקווה שזה יגרום לי להבין את עצמי קצת יותר טוב, את המציאות כפי שאני תופסת אותה. סדנת המאסטרים של ”דרך האהבה“, אפשרה לי לבחור את הדרך שלי ולהתחיל לחיות כאן ועכשיו. לקבל את האהבה לתוך החיים שלי במובן הפשוט של המילה. פשוט להיות וכל יום מחדש לקבל החלטות בריאות ונכונות לחיים שלי יותר ויותר.

סדנה מומלצת בחום! תודה מכל הלב…

Shlomit-Davidov

שלומית דוידוב

מחזור 18, מחזור 19, מחזור 20

תודה לצוות המכיל, האוהב, הרואה, הנותן ומשקף לי את הדרך הבריאה לעולם טוב יותר. 

תודה לאביב שמרכיב את כל הממלכה המדהימה הזו, ומאפשר להגיע לעוד רובד פנימי, לקבל את כל הרגשות ולהיות כמו שהם. אשרייך מלאך יקר ובהצלחה. 


תודה נוספת לאנשים שהשתתפו והיוו מראות חדשות עבורי, למקומות עליהם לא יכולתי להסתכל בעצמי – פשוט וואו עבורי. מאחלת לנו המשך שלום, שלווה ושקט.

Ido-Shabi

עידו שבי

מחזור 25

עוד לפני ארבע שנים, כשהתחלתי תהליך התפתחות אישית בעולם הסדנאות, פגשתי באביב ובסדנת דרך האהבה. התהליך שעברנו שינה את התפיסה שלי לגבי תראפיה ובכלל לגבי תקשורת מקרבת עם אנשים.

התחלתי להבין איך להביא את עצמי באותנטיות אמיתית, כזאת שלא מתפשרת על אמת עמוקה, אבל לצד אמפתיה ואהבה למי שמולי, תוך כדי האומץ להרגיש את כל מה שעולה ולתת לו מקום.

ממליץ לכם על קורס המאסטרים בחום!!

Mia-Goldenberg-Shehady

מיא גולדנברג שחאדה

מחזור 15

מדויק לי? בריא לי? לנשום לתוך ההרגשה? אותנטיות היא שם המשחק… מה זה כל המושגים האלה שהתחלתי להשתמש בהם???

חיוך רחב מטפס על שפתיי. בוהה במסך בדיוק ברגעים אלה ופשוט נושמת עמוק. הצלעות מתרחבות וכאב עמום בצד שכבר חודשים תופס לי את כל החלק הימני בגוף מתחיל להתמוסס … כמו כל מחסום, פחד ומכשול שהיה בחיי עד כה …


דרך תקשורת מקרבת שלמדתי, השפה שלי השתנתה! ואיזה דברים שאני מושכת לחיי!! עבודה חדשה, מלא שפע, סיפוק, הישגים שחלמתי עליהם מגיעים אלי בקלות, אהבה! כמה אהבה זימנתי לחיי! כמה אנשים אוהבים יש מסביבי, כמה חברים, אנשים שבאמת דואגים לי ואני להם…

לפני שנה אם הייתי מעיזה לכתוב את אשר בליבי… זה היה נראה אחרת לחלוטין, המטרה הייתה כל כך לא ברורה ומטושטשת… הייתה כל כך רחוקה. אהבה?! זה היה כמו לגשש באפלה, כל מה שידעתי, זה רק שאני נחנקת ומאבדת את עצמי, את החיים, הזמן בורח לי מבין הידיים ואני מחפשת את עצמי.


מי שמכיר אותי יודע, אני בן אדם של עשייה, למידה ללא הפסקה, מודעות עצמית, אדם שלא מוותר, נלחם ודוחף את עצמו. אבל בזמנו כבר לא ידעתי לאן לפנות ומאיפה להתחיל. אך היקום… הכל כך מדויק, הביא אותי הביתה …

איך יודעים שזה הבית אתם בטח שואלים… אז זהו שלא יודעים. הגעתי, התרשמתי, נכחתי וכמו שאני מכירה את עצמי, אם אני מרגישה שזה יקדם אותי עוד 5% לעבר המטרה הכל כך מעורפלת שהייתה לי… אני כאן! וכך נרשמתי לסדנת מאסטרים של "דרך האהבה".


כשהגעתי נשאלתי בשביל מה אני כאן? למה הגעתי? ומה אני מחפשת או רוצה לקבל? והתשובה הייתה חד משמעית! באתי למצוא את מיא ובאתי להחזיר לעצמי את עצמי. היום אני הכי מדויקת עם עצמי, המטרות שלי ברורות, הראייה שלי מלוטשת וחיי מלאים עד אין סוף באהבה מכל סוג, אני מאושרת, מצליחה, אני מיא שתמיד חיפשתי.


שנה אחרי… אני גאה להגיד שהגעתי ושמצאתי את עצמי!!! אז מה בעצם אני רוצה להגיד? סדנת המאסטרים היא סדנת העצמה אישית מדוייקת, מסע פנימה, דרך, שביל, תקראו לזה איך שאתם רוצים… המסע הוא שלכם והרווח כולו שלכם.

אני פונה אליך, כן כן אליך… אתה רואה מישהו אחר קורא כבר שעה את מה שכתבתי?? אליך אליך…. נו … 🙂

מוזמנ/ת לפנות אלי לכל שאלה ופשוט להצטרף לסדנה

Rinat-Levy

רינת לוי

מחזור 17

הי אביב,

אני חושבת עליך הרבה בזמן האחרון… ורוצה להגיד לך תודה! ❤ 

הגעתי לסדנת המאסטרים של דרך האהבה ״במקרה״ והייתי במקום מאוד לא טוב בחיי.. עברתי הרבה מאז.. וחיי השתנו מקצה לקצה. דרך האהבה הייתה תחילת הדרך.. אח״כ סופ"ש ההנחיות האישיות, שבו נשתל זרע מאוד משמעותי בחיי.. אח״כ ריטריט התהוות - לידה מחדש, והייתה עוד פריצה בתהליך שעברתי ועדיין עוברת...

מודה לך ולכל הצוות מכל הלב על היותכם ❤ לא שוכחת! ומוקירה לך המון המון תודה ❤

Mirela-Sela

מירלה סלע

מחזור 14

ממליצה בחום רב ♥

עברתי את קורס המאסטרים של ”דרך האהבה“ מחזור 14. מכירה את אביב כבר כמה שנים…

אני עצמי כבר שנים במסלול הזה של סדנאות מודעות עצמית, סדנאות התפתחות אישית ואהבה עצמית….שהובילו אותי להיות מאמנת לחיים מתוך תשוקה, וכל הזמן הרגשתי שחסר לי הדיוק הפנימי, שעברתי דרך קסומה ואותה אני מעבירה הלאה למתאמנים שלי… ועדיין לי עצמי משהו לא מתחבר עד הסוף…זה בא לידי ביטוי בהרגשה שלי עם עצמי, בביטחון שלי, בעסק שלי, בתקשורת עם הסובבים אותי ועם משפחתי….

וכך הגעתי לסדנת המאסטרים אצל אביב בהמון סקפטיות כמי שעשתה דרך ארוכה….


וחייבת לומר לכם יקיריי עוד היום חודשים אחרי מהדהדים דבריו בקרבי….ומקבלים חיזוק יומיומי….כשהחזק בניהם הוא העצמה אישית "לקיחת אחריות על חיי" שזו לא סתם סיסמה ….זו דרך חיים. לצאת ממעגל אשמה ולהיכנס למקום של אחריות מלאה כיוצרת הבלעדית של חיי. הכל קורה בעבורי ולא לי.


אז אם גם אתם רוצים לקחת אחריות, הירשמו ללא היסוס והביאו עצמכם בטוטאליות. אל תצפו לתוצאות מידיות. אפשרו לעמכם פשוט לעבור את הדרך ופשוט היו נוכחים…

חיבוק חם ואוהב לאביב לצוות ♥♥♥ ובהצלחה לכולכם

Inbar-Olgerson

ענבר גורן

מחזור 7

אביב, את דרך האהבה התחלתי אחרי הכירות איתך ועם המהות שאתה. כל כולך שיקפת לי את הלב הפתוח ואת האהבה.


בערב המבוא דיברת על בריאות, התפתחות אישית, בחירה חופשית ואהבה… הייתי במקום בו אני מבינה את מה שאתה אומר באופן שכלי, אך לא באופן רגשי והיות ואני בן אדם שצריך להרגיש את הדברים כדי להאמין שאפשר, לא הצלחתי באמת להבין אותך. כל מה שעלה בי זו תחושת בטן שאומרת שאפשר אחרת, שאני יכולה להיות במקום אחר לגמרי מהמקום בו הייתי לפני כן. מקום שלא אהבתי כלל.


הגעתי לסדנא כשאני מטילה ספק בעצמי ובכמה אוכל להביא את ה"עצמי" שאני רוצה. לא ידעתי לראות, אז, כמה אני מביאה את מי שאני באמת וכמה שזה הדבר הכי בריא שאני יכולה לעשות עבורי. אחרי שנים של מסיכות, הדחקה, שנים בהם אני אינני מי שאני מתוך פחד שהאחר לא יקבל אותי כפי שאני, הבנתי, דרך הסדנה, דרך האהבה… כמה זו אני שלא מקבלת את עצמי. אני היחידה ששופטת את עצמי ולא האחר ומרגע זה דברים נראו ונחוו אחרת.


דרך ההנחיה שלך במפגשים, דרך החוויה והעוצמה קיבלתי כל כך הרבה כלים. קיבלתי את מתנת המודעות. ההבנה כי בדיוק, בדיוק כמו שאני – ככה זה הכי טוב!

כל כך שמחתי לראות ולהרגיש איך הבחירות בחיי, המונעות דרך אהבה אין סופית ולא מתוך פחד, הופכות יותר ויותר מודעות וכמה כיף זה להרגיש את האהבה הזו בכל רגע בגוף ולדעת שאני ורק אני בוחרת את מה שבאמת בריא לי.


אביב, אני לא אגיד שלימדת אותי איך לאהוב את עצמי שוב. אני אגיד משהו שבעיניי בריא מזה. נתת לי את הכלים והראית לי את הדרך ואני זו שלימדה את עצמי איך לאהוב אותי, שוב. תודה על ההכוונה, תודה על ההכלה, תודה על הדיוק. כשאני מרגישה בגופי את אותה האהבה קל וכיף יותר לראות אותה גם באחר, הפעם ממקום נקי ואמיתי.

תודה ענקית והמון אהבה, איש יקר!!!

Neta-Gavriely

נטע גבריאלי

מחזור 6

רוצה לספר לכולם על קורס המאסטרים של דרך האהבה…

סדנת מודעות עצמית מדהימה, לחזור לעצמך גם אם התפזרת לכל הכוונים, ומשם ורק משם, תלמד אהבה עצמית ותמצא את הדרך לתת ולקבל טונות של אהבה.

באמת אוהבת!!

Ronen-Ben-Zvi

רונן בן צבי

מחזור 7, מחזור 10

השתתפתי פעמיים בסדנת המאסטרים של דרך אהבה ואני ממליץ בחום!

היות וכ"כ קשה לסכם קורס התפתחות אישת בכמה מילים... בחרתי פשוט לנסות לתאר את החוויות שעברתי במהלכו. הסדנא השנייה הייתה עבורי מאוד שונה מהסדנא הראשונה. 

קבוצה שונה – השיקופים שקיבלתי היו עוצמתיים ומדויקים יותר. סיפור שונה – בסדנא הראשונה התעסקתי בעיקר בהתמודדות עם מותה של אימי והפעם יכולתי להתפנות להתבונן בעצמי ובמערכות היחסים שיצרתי עם הסובבים אותי. מקום שונה – להרגשתי אני במקום קשוב יותר לעצמי וכפועל יוצא גם לאחרים, מקום שמקבל על עצמי את האחריות להעביר את הידע שצברתי (חלק גדול ממנו, בסדנא זאת) לאחרים ולהנחות סדנאות בעצמי, במילה אחת שלם יותר.


אביב, 

תודה שאפשרת לי לחוות את העוצמה האישית שלי ברגעים המדויקים (איזה כייף שיש כאלו..), לרקוד ברגעים שהרגשתי שמח (ויש הרבה), לבכות ברגעים שהיה לי קשה (כנראה שהם חלק מהחיים) ובמיוחד תודה שלא ויתרת לי ובדרך הנעימה והמכילה שלך מצד אחד ובלתי מתפשרת מצד שני, הראתה לי את הדרך לשינוי בריא גם כשהיה מפחיד וקשה. התהליך עבורי היה עוצמתי, מסעיר ומלמד.

ממליץ בחום!!!

Sharon-Rotem

שרון רותם

מחזור 15

השתתפתי בהרבה סדנאות מודעות עצמית ומדיטציה בחיים שלי. זו סדנה מומלצת במיוחד! הקורס הזה היה משהו אחר. משהו עצמתי ומדויק עבורי. הגעתי לערב המבוא ופשוט ידעתי שזה בדיוק מה שאני צריכה. קשה להסביר מה זה, פשוט צריך לבוא ולהתנסות.

בקורס פגשתי את הרגשות שלי, שהרבה זמן הסתרתי מעצמי. הסכמתי לפגוש את הצדדים הפחות יפים שבי, הסכמתי סוף סוף לפגוש את עצמי.

"דרך האהבה" זו משפחה שכן בוחרים. תודה. תודה על המשפחה החדשה שלי.

Amit-Shapira

עמית שפירא

מחזור 12, מחזור 10

עשיתי את קורס המאסטרים פעמיים, הפקתי המון!! 

אביב שטרית מנחה אותו, אחד האנשים המדהימים שהכרתי בחיי, זכות גדולה להיות לידו, לערך של מה שקיבלתי ממנו ומהסדנאות שלו אין מחיר, סדנה מומלצת בחום!

Guy-Ben-Assa

גיא בן אסא

מחזור 21

סדנה מומלצת מאוד! הגעתי למחזור 21 של סדנת המאסטרים, במטרה מאד ברורה. לעבור תהליך רגשי. לאפשר לעצמי להתקרב אל עצמי. להרגיש כל רגש שעולה מתוכי. להיות אותנטי. המפגשים היו מאוד עוצמתיים, בהם הרגשות שהרגשתי מאד אתגרו אותי. 


לא היה לי קל להיפתח לפני הקבוצה ולחלוק את מה שרציתי לחלוק – את שעל ליבי. ובסוף יצאתי עם תחושה מחוזקת שהנה התגברתי על הבושה והצלחתי להביע את עצמי לפני כולם גם עם הדברים שאני פחות מרגיש בנוח לחשוף. 

היו מפגשים שממש כעסתי על ההתנהלות של הקבוצה ובסוף הבנתי שגם אני מתנהל בצורה דומה, ובעצם אני כועס על עצמי. קבלתי מראות מאד עמוקות מהקבוצה. חלק בהתנהגות מזכירים לי את עצמי ואת משפחתי. 


מחזור 21 היה מאד מכיל ואפשר לי להיות במקומות שלא קל לי איתם כמו כעס ושפיטה. והדבר הכי יפה זה ברגע שנפתחתי והבעתי את הרצון שלי באוטנטיות, פגיעות וללא שפיטה ההתנהגות של כולנו השתנתה. זה משהו שאני לוקח איתי.


היו מפגשים שאחריהם קבלתי את התחושה שלא קרה כמעט כלום במפגש והתאכזבתי. וגם זה שיעור ענק עבורי. הרצון הזה שהכל יקרה מהר. שתמיד תיהיה התקדמות. כששחררתי אותו הבנתי שבעצם כן קרה המון. המון ניואנסינים קטנים שפספסתי. ובנוסף, סדנת המאסטרים היא תהליך, מכון כושר גוף נפש רוח! לי לוקח לתהליכים זמן לשקוע. זמן שבו אני מעבד דברים. 


בסוף התהליך קבלתי הפתעה ענקית. קבלתי משפחה חדשה. כשהתחלנו את התהליך חשבתי על עצמי כיחיד שעובר תהליך. 

לאט לאט בלי ששמתי לב עם כל מפגש התחברתי עם עוד משהו ולאט לאט נרקמה קבוצה של אנשים שעד היום אנחנו נפגשים...

Marius-Buium

מריוס בויום

מחזור 12, מחזור 10

הגעתי לקורס המאסטרים אחרי מספר לא מבוטל של ספרים, פסטיבלים, ריטריטים, טיפולים וסדנאות שעברתי במשך כשנתיים..

בתחילה חששתי מההטרוגניות של הקבוצה. היו שם גם חסרי נסיון לחלוטין בסדנאות רוחניות וגם למודי נסיון בהם.


אביב הציג בקורס את המכנה המשותף של רוב הנושאים בהם נגעתי, מבלי להציג שיטה/גישה אחת כ"אמת" והכל בשפה פשוטה ו"ארצית". בלי "רוחניקיות".

בפשטות הגאונית שלו, הוא מצליח לגעת בנושאים ובסיפורים העולים בקבוצה, באופן שחשתי שדיבר לכל אחד בקבוצה.


הגעתי עם שאיפה לשנות משהו אצלי, שמאד הפריע לי ביומיום ו.. הצלחתי אבל זו לא הייתה המתנה העיקרית. דרך המחשבה שאימצתי לשם כך בסדנה, היא המתנה האמיתית כי איתה אני יכול כיום לשנות מצוקות אחרות בחיי.

יצאתי בתחושה שעברתי אימון אישי ומאד משמעותי עבור דרכי ו… עם חברים נפלאים – המשתתפים האחרים שכל כך סייעו לי להבין דברים לגבי עצמי.


סדנה מומלצת מאוד! אני מאחל לכל מי שקורא שורות אלה לזכות במתנות שיש לאביב לתת לעולם.

קורס המאסטרים

מחזור 35

קורס התפתחות אישית מעמיק המשלב לימודי מדיטציה, תראפיה חוויתית וחניכה אישית. תכנית התמחות ברזי האהבה להשבת הסמכות הפנימית, תקשורת מקרבת, ריפוי והגשמה עצמית > הכנסו לפרטים על קורס המאסטרים הקרוב

Keren-Charny

קרן צ‘ארני

מחזור 13

לא, אני לא רוחניקית... לא הולכת לסדנאות רוחניות, ואין כאן שום גורו, וגם לא קיבלתי תשובות לכל השאלות שהיו לי…

אבללל - ויש פה אבל גדול!!! בתקופה שהייתה לא פשוטה בחיי, למדתי להשתמש במגוון כלים שעזרו לי לקחת אוויר.. למדתי לשאול את השאלות הנכונות גם אם לא תמיד היו תשובות, למדתי להסתכל על המציאות מכמה זוויות שונות ולשמוע על עוד כמה אפשרויות…


אבל יותר מהכל – הכרתי אנשים יקרים, שעברנו ביחד דרך ארוכה, שהיו הם (ועוד יהיו שם) תמיד שתהיה לי דילמה או בעיה.. שמכירים אותי מאד טוב, גם את הפחדים הכי כמוסים ויודעים לחבק ולתת מילה טובה שצריך וגם לעזור לי להסתכל קצת אחרת על החיים…


אז לי זה עבד! ממליצה בחום :))) להעז, לעשות תנועה חדשה, לבוא לשמוע ולהכיר, כי מינימום תרוויחו מזה שינוי לטובה בחיים…….

Vavi-Snir

ווי שניר

מחזור 19

לאחר 20 שנה של ישיבה בצ'אי שופים של פסטיבלים – החלטתי לקפוץ למים ושנה שעברה, נרשמתי לסדנת המאסטרים של "דרך האהבה". אז נכון, לא יכולה להעיד שכל הבעיות בחיי נפתרו ושאני יושבת כל היום וממלמלת אום שנטי אום ומחבקת עצים בפיזוז, אבל המפגש עם אביב, פתח לי שער לעולם חדש של הכרות עם עצמי. 


אני ממש בתחילתו של תהליך ולא תמיד קל, אבל מודעת 🙂 השבוע פגשתי את אביב, נזכרתי למה התאהבתי בו מלכתחילה. הוא משלנו, אחד האדם, מנחה בחסד ולא מתפלצן. בעולם הרוחני של היום זה ממש לא מובן מאליו. קורס המאסטרים וההיכרות איתו היא מתנה שמומלצת לכל אחת ואחד! 


תודה רבה אביב, על דרך האהבה 26, עליך ועל הסדנה. את הפירות של העבודה שעשיתי בסדנה אני רואה ביום יום ומאושרת מכך.

Shiran-Grosman

שירן גרוסמן

מחזור 19

תודה אביב על עוד שיעור בלקבל. תודה על הלב המתרחב. תודה על עוצמות, הבנות ושחרור של כאב. תודה על הרגשת הטוב, על הקירבה, החמלה, הביטחון והתקווה. תודה על חיוכים, מבטים וחיבוקים אוהבים, שהזכירו לי שהכל באמת, אבל באמת בסדר.

"We're one, but we're not the samee….."

ותודה אחרונה לי על המתנה שהענקתי לעצמי… המון אהבה עצמית  דרך האהבה.

Tina-Hajjar

תינא חג'אר

מחזור 18

החיים שלנו הם בחירה! בחירה של כל אחד ואחד מאתנו! ואני בחרתי! בחרתי לחיות את החיים שלי בדרך חדשה, הסכמתי לפגוש את מי שאני באמת, בחרתי ליצור את החיים שלי בדרך שלי, בדרך הכי בריאה.. "בדרך האהבה" – בזכות הנוכחות והאותנטיות שלך, אביב והמרחב הבריא שיצרת…


תמשיך לתת את המתנה הזו לעוד המון אנשים שבוחרים בהתפתחות אישית ולעשות את השינוי... כשיש אהבה בריאה לעולם, היא לעולם לא נגמרת!..

אנחנו עוד ניפגש 🙂

קורס המאסטרים

מחזור 35

קורס התפתחות אישית מעמיק המשלב לימודי מדיטציה, תראפיה חוויתית וחניכה אישית. תכנית התמחות ברזי האהבה להשבת הסמכות הפנימית, תקשורת מקרבת, ריפוי והגשמה עצמית > הכנסו לפרטים על קורס המאסטרים הקרוב

Roy-Leshem

רועי לשם

מחזור 19

לנשום.

השבוע תסתיים לה הסדנה שהתחלתי לפני 4 וחצי חודשים, סדנה שסוגרת ובו בעת פותחת לי פרק חשוב נוסף, בדרך המדהימה שהתחלתי, דרך שבה מצאתי המון: לא רק חברים, אלא גם את עצמי. בא לי עוד! ללמוד ולהרגיש כי זה עושה לי טוב, ובעיקר החיבור הזה לאמת ולהווה. נגמרו התירוצים והמשחקים וה-ללכת מסביב, והיכן שישנה בעיה, רצוי וראוי להתייחס אליה נכון ובכבוד.


למדתי להקשיב ולהביע, להתקרב ולשמוע ובמיוחד להבין שזה לגמרי בסדר אם לא הכל מתיישב פיקס, יש גם מקום לזה. למדתי שאני ממש לא יודע הרבה ואיזה כיף לי, כי יש עוד דרך ארוכה ומאתגרת לפני. למדתי לנשום. כל הזמן הוא אומר לנשום, ובהתחלה נגנבתי מה "לנשום" הזה. היום, לעיתים, כשמרגיש לי משהו שלא יושב נכון, אני נושם. פשוט מתחבר ל "לנשום" – וזה פשוט עושה פלאים! למדתי שמדי פעם איזה חבר כזה או אחר מרים גבה ושואל "אתה על סמים או משהו?" אז זהו שלא, לא רק שאני לא על כלום, אני נושם "נושם להרגשה".


איזה כיף לי עכשיו לדעת מה הולך פה איתי ולחייך לעצמי ולהמשיך. נראה לכם שנגמרו המהמורות והתלאות? ממש לא, אבל לא זה העניין. מה שחשוב הוא איך ממשיכים וכיצד מפרשים כל מהמורה כזאת. באמצע הסדנה נתבקשתי להעביר הנחיה בסדנה ובחרתי בנושא "תודה", אז תודה לי, שקיבלתי שכל וביצים לבדוק מה קורה איתי בעולם המקסים הזה, ולעשות משהו בנידון.

אני ממליץ בחום!!! על מה??? על דרך האהבה בענק ועל ל נ ש ו ם בפרט…

Avivit-Grinbaum-Haim

אביבית גרינבאום חיים

מחזור 21

סדנה מומלצת מאוד!! השתתפתי במחזור 21 של סדנת המאסטרים. עברתי כל מפגש ותהליך בסדנה של אביב. השינויים שנוצרו לי בזכותו, שינו אותי למי שאני היום. 

כל מפגש היה מהמם, מדהים, מחשל, מלמד, חודר לקרביים בעדינות ומפרק כל עבר מיותר. 

זו הסדנה הכי הכי מדהימה שעברתי ועשיתי. מאמינה שגם לכם מגיע לאהוב באהבה טהורה ונקייה, וכל זאת בדרכו ועם יכולתיו של האיש המיוחד אביב שטרית ⚘ 

אז ממליצה בחום להצטרף למחזור הקרוב – אתם תהנו כמוני! באהבה ענקית שלא תלוייה בדבר…

Malka-Admoni

מלכה אדמוני

מחזור 26

אני מרגישה שהגעתי למקום הנכון לי, ולכן לכל סוף יש התחלה, ובמקום להרגיש את הברקס הפתאומי ותקיעות במסע בסוף הסדנה, החלטתי להמשיך עם אביב והצוות הנפלא בסדנת אונליין מעשירה.


הנשמה ממשיכה להתמלא, ואם לומר ת'אמת, האסימונים רק מתחילים לרדת. תודה לכל אחת ואחד מכן/ם, שהייתם חלק גדול מהמסע האישי שלי.

נשיבוקים, מלא אור ואהבת חינם...

kochi-Gavius

כוכי גביוס

מחזור 1

נכנסתי למרכז החדר, האווירה הייתה רגועה ושלווה. בעצם לא ידעתי שכבר מזמן התמסרתי למפגשים האלה. רגע ההסכמה להיות שם עם ידיד כל כך קרוב, היה בעצם רגע הכניסה העוצמתית. הידיעה שאהיה שם ללא הגנות, חשופה… המפגשים של הקורס היו חזקים, עוצמת החיבור נגעה בכולנו. הרצון לתת ולהתחבר לאמת נתן משמעות חווייתית במיוחד.


בבחינת ההגשמה העצמית שלי, מעולם לא הייתי כל כך החלטית ועומדת על דעתי בצורה נחרצת. אסרטיביות זאת תכונה ששאפתי להגיע אליה כבר מספר שנים. בתום הסדנה זה קיבל משמעות והתממש, אני יכולה לדרוש, לבקש ולקבל מבלי להרגיש אשמה. אני חופשיה לחוש, לנסות ולחוות מקום אחר.


אביב,

תודה על הדרך, על האהבה תודה על ההבנה, החיבוק והיכולת לראות את כולנו כיחידה אחת!

יחד מרגישים את החום, הליטוף ועוצמת החיים.

קורס המאסטרים

מחזור 35

קורס התפתחות אישית מעמיק המשלב לימודי מדיטציה, תראפיה חוויתית וחניכה אישית. תכנית התמחות ברזי האהבה להשבת הסמכות הפנימית, תקשורת מקרבת, ריפוי והגשמה עצמית > הכנסו לפרטים על קורס המאסטרים הקרוב

Smadar-Aharon

סמדר אהרון

מחזור 21

אני בהודיה על הימים הנפלאים שבילינו יחד. אני מתרגשת מאד לשתף אותכם שהייתה לי חוויה מתקנת נפלאה לכל ימי הבדידות החברתית בילדות ובתיכון. 

אני מתרגשת כל כך כי תמיד רציתי להיות חלק מקבוצה, להרגיש שייכת. אתם קבוצה אדירה ונפלאה. 

זו פעם ראשונה בחיים שלי שאני מרגישה חלק ,שווה, בין אנשים שמעריכים, מקבלים ומכבדים אותי בדיוק כמו שאני. גם אם אני לא קולית או כל המחשבות האלה מימי התיכון שעוברות לי בראש 🤔 אף פעם לא מאוחר לחוויה מתקנת של העצמה אישית.

תודה על הזכות שיש לי להיות חלק מכם. תודה עליכם ולכם 💖💖

Ditsa-Didi-Rozenfeld-Merali

דיצה דידי רוזנפלד מיראלי

מחזור 16

הי אביב, 

אני מספרת לאחיינית שלי על סדנת המאסטרים של דרך האהבה בתקווה שתירשם וראיתי שיש שיתופים של בוגרים ואשמח שגם שלי יהיה שם 😊

את אביב פגשתי במקרה או שלא במקרה בפסטיבל בסדנת "התהוות - זוגיות ויחסים". צחקתי לעצמי בקול, הייתי אחרי גירושים קשים וזוגיות היא הדבר האחרון שרציתי. מהר הבנתי שמדובר בסדנת זוגיות עם עצמי, ושם אני צריכה לעשות שלום. 

מיד כשחזרתי נרשמתי לקורס המאסטרים בלי לדעת דבר. לא עניין אותי כלום ושם, קבלתי את המתנה הגדולה לחיים!!

תודה ענקית

Shachar-Babakov-Behncke

שחר באבקוב

מחזור 15

עכשיו משקורס של 5 חודשים נגמר לו, אני רוצה להגיד תודה לכם חברים יקרים. תודה שהייתם, ליוויתם, כאבתם ובכיתם איתי, צחקתם וחיבקתם אותי ותמיד כשממש הייתי זקוקה לכם.

אתם אוזן קשבת, כתף תומכת ואין לי מילים כמה אהבה בלב יש לי אליכם 🙂

למדתי אהבה עצמית. אז תודה על ה-כ-ל ובעיקר על זה שלימדתם אותי פשוט להיות ו.. לנשום… 

Guy-Morgenshtern

גיא מורגנשטרן

מחזור 10

בפתח הקורס הרגשתי בלבול וחוסר הבנה בנוגע למי שאני ולמה שמניע אותי בחיים. רציתי לעשות סדר בראש ולחפש את הדרך הבריאה ביותר לחיות. עם אביב והקבוצה הרגשתי שאני במקום בטוח לנסות דברים חדשים וללמוד מה בריא לי, ומכאן למדתי לקבל אחריות בנוגע לצורת החשיבה וההתנהגות שלי. למדתי להודות על מה שיש ולקבל באמת את כל האנשים הקיימים בחיי. התחלתי להבין את העבר וסלחתי לעצמי על שנתתי לפחד לשלוט בי.


לאורך הדרך הוצגו בפני כלים ושיטות שונות, אך האפשרות ללמוד ולהבין דרכם את הדפוסים האוטומטים שלי ולשנות אותם לבריאות – זוהי המתנה הגדולה מכל, שהובילה אותי לפריצת דרך בחיים העצמה והתפתחות אישית! תודה על זה!

קורס המאסטרים

מחזור 35

קורס התפתחות אישית מעמיק המשלב לימודי מדיטציה, תראפיה חוויתית וחניכה אישית. תכנית התמחות ברזי האהבה להשבת הסמכות הפנימית, תקשורת מקרבת, ריפוי והגשמה עצמית > הכנסו לפרטים על קורס המאסטרים הקרוב

Shimrit-Cohen

שמרית כהן

מחזור 7

דרך האהבה נתנה לי פתח להכיר את עצמי טוב יותר – לגלות כלים חדשים להבין את עצמי ואת הסובבים אותי ולראות את המציאות באופן יותר בהיר. וכן, זאת דלת שאני רוצה להשאיר פתוחה… 

בקורס המאסטרים מצאתי תשובות שלפעמים לא רציתי למצוא כי לא פעם נוכחתי לגלות שאני פשוט בוחרת דברים שלא בריאים לי.

דרך הקשבה, הכלה, והכוונה עזרת לי לראות שיש דרך אחרת בריאה יותר בשבילי – להכיר בפחדים ובדפוסים שלי ולקחת עליהם אחריות. לחבק את עצמי ולעשות מה שנכון לי. לאורך הסדנא עזרת לי להבין שהחוויה שלי בחיים היא סיפור שאני בוחרת לספר לעצמי – ואותו אני יכולה לשנות אם רק אהיה נוכחת, קשובה ונאמנה לעצמי.


אני חושבת שהדבר שהיה הכי משמעותי עבורי היה ההבנה וההכרה שהאושר שלי נמצא בידי, בכל עת, וזה לא קשור למה שהשגתי או לא השגתי בחיי. זה פשוט עניין של פרספקטיבה וגישה – וזה משחרר אותי ומאפשר לי לנשום. דרך תרגול מדיטציה, מיינדפולנס ותרגילים קוגניטיביים והתנהגותיים, ראיתי כיצד אני, שהכל תמיד נראה לי מורכב וכרוך במאמץ מעיק, מוצאת דרך להשתחרר ממחשבות כובלות, מתפישות מקובעות ואפילו לאפשר שחרור פיזי של הגוף והכתפיים שתמיד חשות שיש עליהן מטען כבד.


חשוב לי לומר לך אביב, שאופן ההנחיה שלך מאפשר ונעים, מכבד, קשוב וגמיש, אך לא מתפשר. והסדנא שיצרת על כל שלביה מורכבת בצורה מדויקת, יצירתית, ומגוונת וכל אלה יחד עזרו למשתתפים להתגבש ולהתמודד יחד עם האתגרים שהביאו לסדנא.

ודבר אחרון, המקום הזה שיצרת "האשרם בעיר" – הוא מקום מופלא שכל פעם אני מופתעת מחדש (כבר לא) איך אני מגיעה לשם אחרי יום עבודה ארוך עייפה לסדנא ומוצאת את עצמי פתאום קופצת ושרה ורוקדת, בוכה וצוחקת עם אנשים מקסימים ויוצאת הביתה מלאת אנרגיות ומחשבות שלוקחות אותי רחוק לתוך השבוע….

חייבת לך את אחת התודות אם לא ה'!

אוהבת מאוד!

bottom of page