top of page

אביב, וואוו….. כמה זמן שאני רוצה לכתוב לך…

הגעתי לדרך האהבה מתוך סקרנות ורצון לגלות, לחפש דרכים ליצור איזון בתוכי… חייבת להודות שבפגישות הראשונות הייתי ביקורתית. לא הבנתי למה אחרי כל מדיטציה, אנחנו מתבקשים לכתוב/לצייר/או כל דבר אחר ואנחנו לא בהכרח משתפים על זה. מה, לא חשוב מה עולה לי עכשיו? מה רשמתי….זה נורא עצבן אותי…. למדתי בהמשך לקבל, את כל התחושות שבי, את הטוב, הרב והמכוער, לבטא את עצמי באותנטיות גם אם זה רק עם עצמי, לתת מקום וגם לבלוט. לקחתי על עצמי אחריות להיות נוכחת והיום אתה אפילו זוכר את השם שלי, מה שלא היה בקורסים קודמים, כי הייתי נעלמת בין ההמון.


הדרך שלך בשקט, באהבה, החוכמה שלך שבאה לידי ביטוי כשצריך, השאלות החשובות, הקבלה שכל מה שקורה הוא בסדר, הצלחת לחלחל את כל אלה עמוק לתוך התאים שלי, בצורה רכה, אוהבת, למדתי לעשות את זה גם עבורי, האדם שאתו אני קמה בבוקר, אוכלת, שותה חיה נושמת. אני כבר הרבה זמן רוצה לכתוב לך, שתבין שמה שאתה עושה הוא ממש דרך האהבה, הזמנים של הקורס מדויקים, התכנים יוצרים שינוי, האווירה שאתה יוצר, הפתיחות, אפילו הסכום שהקורס עולה שהוא לא גרידי ומאפשר לכל אחד להשתתף.

כל זה מראה רק איזה דרך עברת אתה שיש לך את כל הנתונים להעביר אותו הלאה בצורה המעצימה ביותר.

אני מודה לך יקירי על קורס מדהים.


אני מרגישה שיש בי הרבה יותר מקום להכיל שינויים, אני הרבה פחות פגיעה ממה שהייתי. הסדנה פשוט מצוינת ומומלצת מאוד, למדתי באמצעותה איך לאהוב את עצמי יותר, הגשמה עצמית והעצמה אישית מבחינה מקצועית - לבטא את עצמי במלוא העוצמה, מה שהגדיל את ההכנסות שלי משמעותית.


הדבר החשוב ביותר שקבלתי היה הנתינה. למדתי שנתינה זה מה שהיה חסר לי בחיים. להיות חלק מחברה, משהו שברחתי ממנו הרבה מאוד פעמים ולהסכים לקבל ולתת, זו המתנה הגדולה איתה יצאתי מהקורס.

אז יקירי, אני מודה לך על כל זה ומאחלת לעוד הרבה אנשים לזכות לעבור את הסדנה הזאת אתך. הייתה בחירה מצוינת להקשיב לעמית ששיבח אותך כל כך… ואין על הצוות המדהים שמלווה אותך, אנשים איכותיים ורגישים ברמה מאוד גבוה. אז תודה…

שולחת אהבה וחיבוק חם!

סיון צדוק

054-7987651

מחזור 12, מחזור 15

Sivan-Tzadok

סדנאות וריטריטים קרובים

קורס מדיטציה

סוד השקט הפנימי - Level 1

קורס מדיטציה מקצועי בגובה העיניים, למעוניינים בלימודי מדיטציה ותרגול מיינדפולנס. נלמד ונתאמן בטכניקות נשימה מודעת, הרפיה והתבוננות פנימית, מיקוד ובהירות מחשבתית.

📅   4 מפגשים החל מ- 5/8/24

🌍   ראש העין הצעירה

קורס מדיטציה
לפרטים נוספים

כנס דרך האהבה ה- 8

נופש מפנק, אינטימי ואיכותי!

מתנה מושלמת לטו באב לזוגות ולפנויים פנויות. סדנאות זוגיות, ריטריט מדיטציה עדין וסופ"ש מרפא. כל זאת מבלי לוותר על ה- Fun חופש, גלים וים, מפגשי לב והמון אהבה.

📅   סופ"ש טו באב 15-17/8/24

🌍   מרכז ימי, קיסריה

כנס דרך האהבה ה- 8
לפרטים נוספים

הליכת מלאכים

סדנת אהבה

סדנת העצמה אישית מרגשת בטירוף! לצלול פנימה אל האמת שבלב, במרחב בטוח ואוהב. לרחף בחוויה שמימית של יחד אמיתי ולפתוח את השער לאהבה וריפוי עצמי. מוזמנים לקבל חיבוק.

🌍   שבט - פאול קור 16, ת"א

📅   יום חמישי 26/9/24

הליכת מלאכים
לפרטים נוספים

לשיחת היכרות והכוונה

נפלא! נשתמע ממש בקרוב

bottom of page