top of page

הליכת מלאכים

סדנת אהבה

שבט - פאול קור 16, ת"א
יום חמישי 26/9/24

סדנת העצמה אישית מרגשת בטירוף! לצלול פנימה אל האמת שבלב, במרחב בטוח ואוהב. לרחף בחוויה שמימית של יחד אמיתי ולפתוח את השער לאהבה וריפוי עצמי. מוזמנים לקבל חיבוק.

אין אנרגיה מרפאה מזו הזורמת בין אנשים הנוגעים דרך האהבה אחד בשני! מגע קשוב ואוהב הוא הרצון הראשוני שלנו ולכן גם דרך לאהבה עצמית וריפוי גוף-נפש-רוח.

הליכת מלאכים היא סדנה לזוגות ולפנויים פנויות, המאפשרת לנו את אותה נגיעה ראשונית, טהורה ואוהבת, שכל כך בריאה והכרחית לנו גם היום.

מה קורה בהליכת מלאכים?

נתחיל במדיטציה והסבר על סגנונות תקשורת מקרבת שנחווה בסדנה, ומכאן לפעילות היוצרת אינטימיות ביננו לבין עצמינו ועם חברי הקבוצה.


בהמשך נפגוש את אותו מקום בנו, המבקש אהבה ללא תנאי. זהו רגע מיוחד בסדנה, המאפשר להיפתח לאהבה וללמוד איך לאהוב את עצמי. ניצור את ”הרחם“ שלנו, שביל מלאכים המורכב משתי שורות אחת מול השניה.


בראשי השביל עומדים מנחים מיומנים ומנוסים בהנחיית הליכות מלאכים. המנחה ”המשלח“ בתחילת השביל, משלח דרך האהבה כל אחד מהמלאכים בתורו, לאט ובעיניים עצומות להליכה בשביל.


המלאכים שנמצאים בפאתי השביל, נותנים להולך אהבה דרך מגע קשוב. זו יכולה להיות הנחת יד, חיבוק או ליטוף. המנחה ”המקבל“ בסוף השביל, מקבל באהבה את המלאכים ומנחה אותם לשוב לפאתי השביל.

מקום ומועד הסדנה

הסדנה מתקיימת ביום חמישי 30/5/24
שעות 19:30-23:00, קבלה מ 19:00
בשבט - פאול קור 16, ת"א 
מספר המקומות מוגדר. מוזמנים להקדים להירשם

מה אקבל בשביל מלאכים?

מה שבריא. אם עולה צורך לחבק שכן לשביל או את מי שמולך, מגע קשוב ואוהב יהיה מבורך. יש להישאר ממוקדים במלאכים ההולכים בשביל, אנו מנחים אותם לצלילי מוסיקה שמימית דרך האהבה...


ומה אם אקבל מגע שאינו נעים? - כמו בחיים. קבלה ונתינה של מגע, הם בחירה ותמיד אפשר לתקשר שאיננו מעוניינים. אמירת ה-"לא" הברור, בריאה בדיוק כמו אמירת ה- "כן" הברור. זו הסיבה ששביל המלאכים הוא סדנת תקשורת מקרבת ואימון לאהבה עצמית.


הרבה רגשות ותחושות יכולים לעלות, כמו עצב, כאב, שמחה וצחוק :) והמרחב הבטוח והאינטימי מאפשר לנו לבטא אותם, להרפות מהדחקות עבר ולצאת לחופשי - זוהי סדנת העצמה אישית.

למה להשתתף בהליכת מלאכים?

אז קודם כל זו באמת חוויה שמימית. מי שניסה הרגיש ומי שלא, חייב להרגיש! זהו המקום לקבל את הצורך הבסיסי והפשוט של אהבה ללא תנאי. לחוש "היי" טבעי, ריחוף ושחרור... להיפגש באותנטיות עם עולמינו הפנימי ופשוט לאהוב את עצמי.

לשיחת היכרות והרשמה

נפלא! נשתמע ממש בקרוב

עלות והרשמה

עלות הסדנה: 120 ₪

עלות בהרשמה מוקדמת ל 20 זריזים: 100 ₪

*אין רכישת כרטיסים במקום ואין שמירת כרטיסים שנרכשו, להליכה הבאה.

**הגיעו בבגדים נוחים ומותר להזמין בני משפחה וחברים אהובים.

משתתפים ממליצים

🫶

הליכת המלאכים הייתה חוויה מרפאה כל כך, הצלחתם להעביר בי את התחושה שאני אהובה באשר אלך. אהובה באמת - בכל תנאי. התחושות עברו אליי מהאנשים, מהמרחב המכיל, מהרגישות שלך אביב ומהחיבוקים של המאמות המשלחות, היה קסם ועוד יותר מפתיע היה לראות כמה אני מסוגלת בעצמי גם לתת רגע אחריי שליבי היה שברירי וקיבל. נתתם לי בחוויה אחת את האפשרות להיות גם הילדה וגם המרפאה. בפשטות, זה אפשרי בזכות האהבה. תודה מעמקיי ליבי. רופאתי וריפאתי. סדנה מומלצת ומפגש מעצים!

אורית סוכרי

                                                  

🫶

אביב יקר, היה מדהים!!! סדנה מומלצת! פעם ראשונה שלי. אנו חיים עם עצמנו, חיים עם אחרים ולא באמת מכירים אותם. ישנם תדרים בין אישיים שאינם באים לידי ביטוי ביומיום. 

עד עכשיו אני עדיין מלא באנרגיות שקיבלתי מכולם. זה לא יאמן. היה זה תרגיל ברגישות, באכפתיות, בכבוד האדם, בגילוי רבדים נקיים שבו. תודה לאביב ולצוות המדהים. תודה לכל המשתתפים האהובים והאהובות.

שלומי טאקו

                                                  

🫶

עפה לגבהים מהחוויה המדהימה - הליכת מלאכים - כי חשבתי שהגיע הזמן לחוות סילבסטר קצת שונה וזה מה שקיבלתי! התחלה משמחת וקסומה ~ לצאת מאזור הנוחות שלי ומהחומות שבניתי, להיפתח ולהשתחרר לדברים חדשים, לקבל, לנשום לתוך התחושות, להתחבר לעצמי ולאחרים, לחוש את היחד... אהבה, עוצמה!!!! ממליצה בחום! לכו לחוות את זה!!! בהוקרה על האפשרות הזו שבחרתי, תודה לאביב שטרית ולצוות על האנרגיה ועל התזמורת הצבעונית הזו שנוצרה, על ההנחיה, ההכלה והקסם! 

יעל סולומון

על אביב והצוות

אביב שטרית – מפתח שיטת "דרך האהבה" לריפוי והגשמה. חוקר קבלה, זן בודהיזם, קוסמולוגיה סינית, טנטרה ומיניות, מכאניקת הקוואנטים וחכמת הניסיון שבטבע. מאמן הוליסטי, מנחה קבוצות תראפיה ומדריך מדיטציה.


הסדנה מלווה ע"י צוות מנחים מיומן, הנותן מענה לכל צורך שעולה, מהווה לב מכיל ועוגן תומך - גיא, שירן, דודי, סיגלית ואולג.  מוזמנים לפגוש אותנו לב אל לב.

מנחה וצוות הסדנה

עלות והרשמה

עלות הסדנה: 120 ₪

עלות בהרשמה מוקדמת ל 20 זריזים: 100 ₪

*אין רכישת כרטיסים במקום ואין שמירת כרטיסים שנרכשו, להליכה הבאה.

**הגיעו בבגדים נוחים ומותר להזמין בני משפחה וחברים אהובים.

חוות דעת Google

לשיחת היכרות והרשמה

נפלא! נשתמע ממש בקרוב

bottom of page